Rak service

Poznań

Opinie o Rak service

Rak - Service 2009-09-02 18:31:51
Agencja ochrony ktora napewno zna sie na tym co robi.Imprezy masowe chronione przez Rak-Service sa w pelni profesjonalnie zabezpieczone.
Polecam wspolpeace z ta firma.
Pracownik 2013-10-18 15:27:34
Bardzo fajna firma :)
kriss 2014-01-01 11:55:06
witam.wlasnie bylem na imrezie sylwestrowej na pl. Wolosci w P-n.wszystko bylo ok.oprocz c( usunięte przez administratora ) tych dwoch typow zlokalizowanych bylo przy wejsciu od ul.Paderewskiego.nie chce opisywac calej sytuacji,bo musial bym dlugo sie rozwodzic.plenta sprawy:dwoch napuszonych 'silaczy'tj.zera intelektualne itd...to jest chyba dobry przyklad
na profesjonalizm firmy rak-servis:))a co do tych dwoch panow,sprawa o zniewazenie i nietykalnosc cielesna mojej osoby jest juz w toku.pozdrawiam zarzad i zycze lepszego doboru personelu.
kumatyyy 2014-01-02 00:36:00
masz racje poprzedniku,to siedlisko marginesu spoleczensta.na woodstoku tez pokazali co potrafia.obrazali wulgaryzmami niczemu winne laski,szkoda nawet pisac co to za typy kazdy o tym sam wie.
posen 2014-01-02 18:52:10
Czy ktoś mógłby oduczyć ludzi w tej firmie zwyczaju szarpania za ubranie wchodzących na imprezy? I co to za ochrona, skoro na Sylwestra niektórym udało się wnieść alkohol...
ewka 2014-06-03 20:41:52
Jestem bardzo zniesmaczona zachowaniem ochroniarzy podczas koncertu w Kostrzynie. Ochrona jest od tego, żeby pilnować i zapewnić należytą ochronę zespołowi oraz przybyłej publiczności, a nie tak jak w tym przypadku, gdzie niektórzy Panowie wyśmiewali się z członków zespołu, ich muzyki oraz z przybyłych ludzi. Pierwszy raz spotkałam się z tak nieprofesjonalnym podejściem do swojej pracy.
ewka 2014-06-03 20:46:21
W Dusznikach, nie w Kostrzynie :)
materson 2014-06-03 20:49:24
zdecydowanie popieram koleżankę powyżej. Spotkałam się z identyczną sytuacją na koncercie w Dusznikach Wielkopolskich.
posen 2014-10-17 19:05:43
Kiedyś w lokalnej telewizji w Poznaniu był wywiad z szefem tejże firmy. Podczas programu zadzwonił widz, który oskarżał Rak Service o to, że zatrudnia karanych za pobicia. Ciekawe, skąd miał takie informacje i czy jest to prawda...
ByłyRakowiec 2014-11-07 12:09:29
Pracowałem w tej firmie i to co piszecie tutaj to same oszczerstwa.Rak to bardzo dobra firma i wątpie by pozwalali sobie na takie incydenty.
a jezeli cwaniaczyles rzucales sie i dostales w ryj to dobrze zrobili bo ja na ich miejscu tez bym ci wy..al.
Pozdro dla wszystkich z raka.
posen 2014-11-08 16:54:56
Ochroniarz nie ma prawa uderzyć, chyba że w obronie koniecznej. Takie są przepisy.
ByłyRakowiec 2014-11-14 13:18:03
posen
wiem o tym ale jak taki idiota nacpany przyjdzie albo po alkocholu i zacznie wymachiwac łapami to mozna z nim cos zrobic prawda ;)
posen 2014-12-29 20:03:19
Takie pytanie: jak to się stało, że ta firma jest na każdej imprezie w Poznaniu?
kiks16 2015-01-29 15:57:47
Ile imprez takich większych Rak-Serwice organizuje ??? na którzy są zapraszana służba informacyjna i porządkowa ?? (Np. na Sylwestra 2015 byłem) Zastanawiam się, czy jeszcze dostanę zaproszenie..... ???? Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam
dawid 2015-02-26 11:15:15
z tym akurat sie zgodze to jest prawda
Zainteresowana 2015-03-03 12:30:58
a masz masówkę? Bo jak nie to byłeś z "łapanki", więc nie zadzwonią
xxxxxxxxxxx 2015-05-17 22:04:30
Nie polecam :
Michał Misza Wójtowicz — 2 gwiazdki Wszystko nawet spoko, ale zachowanie "elity" bezpieczeństwa na koniec imprezy najgorsze. Wyganianie po chamsku i prostacku, dołączając do tego groźby typu "czasnąć" ci? Nie polecam raków w gorącej wodzie kąpanych.
xxx 2015-05-29 18:28:30
nie sądzę aby wszystkie komentarze były ściemą. sama spotkałam się z sytuacją w której "Raki" zachowali się... ### bardzo źle. chłopak wpadł na banery reklamowe (nikomu nie zrobił krzywdy, nikogo nie było w pobliżu poza małą grupką osób) i wtedy podszedł do niego kajtek z gorylem za sobą i zaczęli wobec niego kląć. chłopak widać było że pijany ale jeszcze świadomy swoich rozmiarów, nic się nie rzucał a Ci po minucie swoich wyrzutów wobec niego, w 10 byków zaczęli go podduszać co było strasznie żenujące i Raki powinni się wstydzić że jeden czy dwóch typów nie może sobie z nim poradzić. w dodatku dziewczynie która nagrywała całą sytuację, jeden Rak zabrał telefon. O czym to świadczy? WIEDZĄ, ŻE ZACHOWUJĄ SIĘ W SPOSÓB JAKI IM NIEWOLNO !!!!! okej, wzięli gościa, bo rzucił się na banery (czy to był w ogóle wystarczający powód??). Ale! szedł za nim kolega i w połowie drogi Raki nagle go chwycili i chyba żeby zrobić szoł, pokazówe wyprowadzili chłopaków na zewnątrz.
P.S. Czy Raki dostają siano za ilość osób które wyrzucają z imprezy??
fart 2016-01-25 20:54:41
agencja jak każda inna ,zdarzaja się rożni ludzie i rózne sytuacje podczas imprez masowych ,inna sprawą jest podejście firmy do pracowników szczególniw tych dochodzących ,można stać cały dzien w upale czy cała noc na mrozie a nikt nie poda Ci nawet szklanki wody czy herbaty
Ania 2016-08-03 10:36:27
za 5zł/h ?
Zostaw swoją opinię o Rak service - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rak service