Fargotex Sp. z o .o.

Opinie o Fargotex Sp. z o .o.

Czy w Fargotex Sp. z o .o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie. Tak, w Fargotex prowadzimy również wewnętrzne rekrutacje. Zanim uruchomimy zewnętrzny proces rekrutacyjny, na ogół weryfikujemy możliwość awansu w dziale czy też właśnie rekrutacji wewnętrznej :) Ponadto współpracujemy z Urzędami Pracy w kwestii staży. Wielu stażystów zostaje później w naszej firmie na stałe. Czas stażu wykorzystujemy, by móc przeszkolić pracownika i lepiej się poznać. To pozwala nam odkryć jego potencjał i dopasować umiejętności do potrzeb konkretnego działu naszej organizacji. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Fargotex

Czy rozmowa rekrutacyjna w Fargotex Sp. z o .o. odbywa się również w języku angielskim?

Dzień dobry, dziękujemy za zadanie pytania. Rozmowy w języku angielskim prowadzimy w przypadku rekrutacji na stanowiska do działu eksportu lub importu, czyli tam, gdzie na co dzień nasi pracownicy współpracują z zagranicznymi klientami/kontrahentami. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Fargotex

Jak długo trwa proces awansu w Fargotex Sp. z o .o.?

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Proces awansu jest uzależniony od kilku czynników, do których wlicza się m.in. realizacja celów, zakres obowiązków czy zaangażowanie pracownika. Informacje na ten temat są udzielane indywidualnie m.in. podczas procesu rekrutacji czy rozmów podsumowujących. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Fargotex

HE Nowy wpis

Ostatnie szersze odniesienie co do pracy doradcy jest sprzed prawie dwóch lat? teraz właśnie jest dostępna oferta na Wiertniczą dla sprzedawcy w Showroomie. Myślę czy by nie spróbować, ponieważ i tak szukam pracy po Wilanowie, możecie wiec ocenić tegoroczne warunki? czy sporo się zmieniło względem poprzednich komentarzy?

Cieszę się, że mnie tam nie ma

Niestety nie mogę polecić firmy Fargotex jako dobrego miejsca pracy. Panuje tam atmosfera, którą teraz określa się jako typową dla lat 90-tych - nie szanuje się pracownika,(usunięte przez administratora) Występuje (usunięte przez administratora), wśród pracowników promowane jest (usunięte przez administratora) (zwłaszcza w dziale produktu). Osoby zarządzające, blisko (rodzina) Prezesa, nie ponoszą odpowiedzialności za swoje decyzje. Wymigują się od nich (dlatego absolutnie wszystko trzeba mieć udokumentowane jako ewentualną podkładkę). Racjonalne argumenty nie są brane pod uwagę (np. wykonanie poleceń Pana Prezesa, może się okazać błędem, ponieważ za kilka dni, może on zmienić zdanie i wtedy za podjęte działanie obarczany winą jest pracownik). Długoletni pracownicy nie mogą liczyć na wsparcie (np. pracownicy z Ukrainy, którzy potrzebują UOP by przedłużyć swój pobyt muszą sobie szukać innego miejsca). W firmie panuje olbrzymia rotacja - nie bierze się ona znikąd - wynika ze sposobu traktowania pracowników.

Ktoś Nowy wpis
@Cieszę się, że mnie tam nie ma

byłam jakiś czas temu na rekrutacji. Żenada. Czekałam dość długo na rozmowę bez informacji o opóźnieniu. Brak szacunku dla kandydata. Rozmowa rekrutacyjna prowadzona w bardzo sztywnej atmosferze, niekomfortowe warunki. Oczywiście zero informacji zwrotnej i podziękowania za udział w rekrutacji.

Administrator Nowy wpis

Co powiecie o pracy w firmie Fargotex Sp. z o .o.? Niedawno szukali kogoś na Product Manager.

Dildo

Nie polecam tego pracodawcy. Brak stabilnego miejsca pracy. Brak ciągłości w przekazywaniu obowiązków. Ciągle rotacje. Przestarzałe metody pracy, brak zarządzającego na odpowiednim poziomie.

No more Nowy wpis
@Dildo

Podpisuję się pod opinią. Rotacje na stanowiskach i sposób w jaki firma żegna się z byłymi pracownikami sprawia, że nie ma możliwości przekazania wiedzy, kontaktów. Wdrożenie jest "na własną rękę". Gdy pyta się kogoś z biura w Łomży, jak daną rzecz zrobić - np. w systemie, dostaje się informacje "przecież to się szybko robi". Co do przestarzałych metod: Nie ma pracy zdalnej - wg. Pana Prezesa wtedy się nie pracuje. Podróże między Łomżą a Warszawą to tylko dodatkowe koszty w kontekście tego, że istnieją możliwości zorganizowania call'a ( jednak w Fargotexie łatwiej ściągnąć kogoś 2,5h drogi niż zrobić spotkanie na zoomie). (usunięte przez administratora)po wpisaniu AlmiDecor na google, pierwsza strona jaka wyskakuje to np. MAXFLIZ i Elizabeth home.

nick

Mimo, że firma ma dobrą pozycję na rynku, to traktowanie pracownika pozostawia wiele do życzenia. Ulubionym zajęciem prezesa jest zatrudnianie co miesiąc nowej asystentki, jednocześnie zwalniając poprzednią. Zero szkoleń wdrożeniowych oraz rozmów bieżących w celu ulepszania współpracy, za to oczekuje się czytania w myślach. Brak szacunku, zrozumienia i jakichkolwiek pokładów empatii do pracownika. Zdecydowanie nie polecam tracić czasu nawet na rozmowy rekrutacyjne.

Była
@nick

Co do dobrej kondycji firmy to bym sie zastanowiła. Firma raczej sie wycofuje z wszelkich imprez branżowych. Zarządzanie z lat 90tych dłużej tego nie pociągnie. Dla mnie firma z wielkim potencjałem, która przestanie istnieć jak wiele innych znacznie większych graczy. Smutne

ggg
@Była

Jakie imprezy masz na myśli ???

xy

Pracuję w firmie Fargotex w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Każdy musi sobie wyrobić zdanie indywidualnie, najlepiej nie słuchać innych. Atmosferę trzeba zacząć zmieniać od siebie! Pozdrawiam.....xy

Dareczek

Bylem dwukrotnie w zimnym budynku z surowego betonu co juz mnie odrzucalo . Wewnatrz bylo nie lepiej . Dziwne pytania a wisienka bylo czy znam biegle angielski . Do obslugi klientow w PL ? Gdyby pytajacy sam go znał to w tym jezyku powinien zadac to pytanie . Strasznie pozuja na strasznie profesjonalną firmě a wykladaja sie na imprezach targowych . I dlatego dostawcy maja darcie łacha z łomzyńskich marketingowcow .

@Dareczek

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią. Podczas rozmów rekrutacyjnych zależy nam na tym, by możliwie najlepiej zweryfikować kompetencje kandydatów, dlatego też dopytujemy o wiele kwestii związanych z zakresem obowiązków na danym stanowisku, jak i wychodzących poza nie. Język angielski jest dla nas istotny w związku z działalnością międzynarodową firmy. Serdecznie zapraszamy również do odwiedzania nas podczas nadchodzących wydarzeń branżowych, by samodzielnie się przekonać, jak się prezentujemy. Otrzymaliśmy już wiele wyróżnień za wygląd naszych stoisk targowych, które są doceniane między innymi za wysoki poziom atrakcyjności dla odwiedzających. Gdyby chciał Pan podzielić się z nami jakimiś dodatkowymi spostrzeżeniami związanymi z obszarem rekrutacji czy też targów lub miał jakieś pytania, to zachęcamy do kontaktu pod adresem: hr@fargotex.pl Pozdrawiamy serdecznie Zespół Fargotex

Dareczek
@Fargotex Sp. z o .o.

Niestety dzieki Waszej arogancji na obydwu spotkaniach nie pracujemy ze soba . Mam tylko co rusz ciekawostki o wspolpeacy z Waszymi Klientami przekazywane . A jezeli nie zauwazyliscie wszechstronnego doswiadczenia / rowniez w tkanich dekor I tapicerskich / to tylko swiadcxy w wybiórczym przegladaniu cv .

Wiktor

Jak pracuje się w zespole marketingu w firmie Fargotex, czy trzeba mieć wysokie kompetencje, i jaka jest atmosfera? Patrząc na bio szefowej, to jestem zaskoczony, że osoba z tak niskimi kompetencjami jest szefową, przeważnie tylko szczebel handlowca, co decyduje tam o awansie? Czy warto ubiegać się tam o pracę?

@Wiktor

Dzień dobry, zespół marketingu w Fargotex tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem zarówno w samym obszarze marketingu, jak i w naszej branży. To nie tylko doskonali eksperci, ale przede wszystkim niezwykle wartościowi, zaangażowani i po prostu sympatyczni ludzie. Dział marketingu oraz trade marketingu w firmie Fargotex to kilkuosobowy team, który świetnie łączy kreatywne podejście ze stragicznymi założeniami biznesowymi spółki. Wśród pracowników są osoby, które są zwązane z naszą firmą od lat. Jednocześnie dajemy przestrzeń na rozwój osobom, które są na początkowym etapie budowania swojej kariery zawodowej – jesteśmy otwarci na nowe talenty. Zależy nam na tym, aby umożliwiać naszym pracownikom budowanie ścieżki kariery wewnątrz struktury firmy. O awansie decyduje wiele czynników – doświadczenie, zakres obowiązków oraz zaangażowanie. Organizując cykliczne spotkania dbamy o to, aby w firmie panowała przyjazna atmosfera, i aby zespół był zintegrowany. Wszystkie osoby zainteresowane pracą w Fargotex zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami: https://www.fargotex.pl/o-firmie/kariera W razie dodatkowych pytań – zachęcamy do kontaktu mailowego: hr@fargotex.pl. Odpowiemy na wszelkie pytania. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Fargotex

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Fargotex Sp. z o .o.?

Dzień dobry, tak, zatrudniamy także osoby bez doświadczenia zawodowego, natomiast wszystko zależy od konkretnego stanowiska. Dobrym przykładem jest aktualna oferta pracy na stanowisku Doradcy Klienta (https://www.fargotex.pl/o-firmie/kariera/doradca-klienta). W tym przypadku kluczowe są dla nas inne aspekty: znajomość trendów i zainteresowanie branżą, kreatywność i chęć rozwoju czy znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Nie trzeba mieć jednak doświadczenia w zawodzie – wszystkiego można nauczyć się u nas :) Wszystkich zainteresowanych ofertą zachęcamy do zapoznania się z jej szczegółami i oczywiście do aplikowania! :) Pozdrawiamy serdecznie Zespół Fargotex

Czy w Fargotex Sp. z o .o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Wynagrodzenie zawsze wypłacane jest w całości raz w miesiącu. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Fargotex

Czy w Fargotex Sp. z o .o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Kto

Witam, firma Fargotex zapewne korzystajac z mozliwosci moderowania wypowiedzi wykupujac odpowiedni pakiet usunela czesc mojego wpisu, iz na rozmowie bylam pytana o zycie prywatne, co uznaje za niedopuszczalne podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Bede zamieszczac te wypowiedz do skutku, wiec prosze tym razem nie usuwac :) pozdrawiam

Niepaląca

Nie byłam do końca przekonana czy udać się na rozmowę do Fargotex. Po zrobieniu researchu w Internecie, okazało się, że na przestrzeni ostatnich 2 lat, były co najmniej 3 rekrutacje na stanowisko Asystentki Zarządu. To był dla mnie znak, że coś może być na rzeczy, jednak postanowiłam to sprawdzić. Jak się okazało, pierwszy etap rekrutacji był przeprowadzony w sposób profesjonalny, miły i zachęcający do podjęcia tej pracy. Piękne, kameralne biuro w świetnej lokalizacji na Solcu. Pierwszą rozmowę miałam z (usunięte przez administratora) - bardzo sympatyczna kobieta. Następnie dostałam na maila serię absurdalnych zadań do wykonania, które miały być omawiane podczas kolejnej rozmowy. Podczas drugiej rozmowy oprócz (usunięte przez administratora) był obecny również Pan (usunięte przez administratora). Człowiek niewątpliwie znający się na biznesie i na pieniądzach(usunięte przez administratora)Oprócz tego, że spóźnił się ok. pół godz. na spotkanie (na pierwsze w ogóle nie dotarł), przerywał mi w pół zdania, zadawał żenujące pytania (łącznie z tym czy palę papierosy), w mojej obecności obliczał ile bym "go kosztowała" miesięcznie, itd. Generalnie moje odczucia po tej rozmowie były takie, że ten Pan poszukuje raczej służącej niżeli asystentki. Po rozmowie zostałam zapytana przez (usunięte przez administratora) czy "było bardzo strasznie?". Nie wiedziałam jak jej grzecznie powiedzieć, że jestem raczej zażenowana niż przestraszona... Mieli do mnie zadzwonić z decyzją, jednak telefonu nie było, co również uważam za nietakt, aby po dwóch rozmowach kwalifikacyjnych nie zostawić informacji zwrotnej i nie podziękować za udział w rekrutacji. Stanowczo odradzam, przynajmniej to stanowisko, bo firma wydaje się być ciekawa, z dużym potencjałem, jednak bezpośredniej współpracy z tym Panem sobie nie wyobrażam.

Jojo
@Niepaląca

Asystentka zmienia się średnio co miesiąc. Najlepsze wytrzymują i 4 miesiące ale to się bardzo rzadko zdarza. Te najlepsze same odchodzą po miesiącu...

hilo
@Niepaląca

Nieprawda, w ciągu 6 miesięcy asystentka zmieniła się pięć razy. Tzn oczywiście zostaje zwolniona bez powodu, „z nudów”.

Hijo
@Niepaląca

Asystentka zmienia się co miesiąc, bo prezes ma takie „widzi mi się”. Strata czasu i nerwów, sama atmosfera także na minus.

Jak długo trwa proces awansu w Fargotex Sp. z o .o.?

Kto

Witam, bylam na rozmowie o prace w Lomzy w biurze. Byla to najbardziej nieprofesjonalna rozmowa o prace jaka przeszlam w swojej prawie 20 letniej karierze zawodowej. O ile Pani z HR poswiecila czas,zeby zapoznac sie z moim CV to towarzyszacy jej mezczyzna zadawal pytania zupelnie bez sensu. (usunięte przez administratora)Ogolnie atmosfera byla bardzo sztywna, przerost tresci nad forma. Specjalnie zawyzylam swoje wymagania finansowe, abysmy nie musieli juz marnowac wspolnego czasu. Szkoda,ze przed rozmowa nie zapoznalam sie z opiniami zamieszczonymi na tej stronie. Mimo, iz to byla tylko rozmowa nie chcialabym pracowac z tym mężczyzna, ktory z tego co zrozumialam mial byc szefem dzialu/przelozonym. Jesli kandydat na rozmowie moze wyczuc z gory stosunek Pan i Wladca to wspolczuje przyszlym pracownikom. Sa to oferty na stanowiska dla osob z doswiadczeniem, ktore rowniez musza miec chec podjecia pracy z Wami, dlatego polecam przede wszystkim usmiech, mila atmosfera, profesjonalizm a na pewno nie bedziecie co chwile zamieszczac tych samych ogloszen.

@Kto

Dzień dobry, dziękujemy za dodanie opinii. Jest nam przykro, że w ten sposób ocenia Pani nasz proces rekrutacyjny. W naszym zespole jest wiele osób, które są związane z firmą od lat i cenią ją za profesjonalizm i dobrą atmosferę. Dbamy o to, by tworzyć przyjazne środowisko pracy. Natomiast wszystkie opinie są dla nas istotne – również te negatywne. Zapewniamy, że uważnie przeanalizujemy opisaną sytuację. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Fargotex

Tyrone

Nie polecam robiłem w tej firmie około 2 lat z przerwą i z miesiąca na miesiąc było coraz gorzej . (usunięte przez administratora)Komunikacja między działami na poziomie kłótni między dziećmi w piaskownicy .(usunięte przez administratora) Dobrymi stronami zatrudnienia w tej firmie to : -Godziny pracy Z całego serca nie polecam . Jeżeli czytający ma możliwość to radze poczekać lub wysyłać CV w inne miejsca

@Tyrone

Dzień dobry, dziękujemy za dodanie opinii. Jest nam przykro, że w ten sposób ocenia Pan współpracę z naszą firmą. Pragniemy zapewnić, że komunikacja międzydziałowa w naszej organizacji przebiega sprawnie i przykładamy bardzo dużą wagę do tego, by zespoły efektywnie ze sobą współpracowały. Dokładamy wszelkich starań, by atmosfera w zespole była jak najlepsza, o czym świadczy choćby to, że wielu pracowników jest związanych z naszą firmą od lat. Wszystkich, którzy chcieliby się przekonać, jak pracuje się w Fargotex, zapraszamy na naszą stronę: https://www.fargotex.pl/kariera Chętnie udzielimy też odpowiedzi na pytania dotyczące ofert. Zainteresowane osoby poprosimy o kontakt pod adresem: HR@FARGOTEX.PL Pozdrawiamy serdecznie Zespół Fargotex Group

Praca
@Tyrone

Możesz coś więcej powiedzieć?

Zz

Dlaczego ciagłe oferty? Średni staż pracy 1 miesiąc. Max 3 miesiące. Jeżeli masz inną ofertę pracy - skorzystaj z niej koniecznie. Jeżeli nie masz - możesz podjąć pracę w Fargotex i potraktować to jako test wytrzymałości, może osobowości nawet;)... jakkolwiek. ale przygotuj się, ba duuuuży niepotrzebny stres

@Zz

Dzień dobry, Fargotex jest firmą, która ciągle się rozwija, stąd też wynikają oferty pracy. Wielu naszych pracowników jest z nami już od kilkunastu lat. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Fargotex Group

@Fargotex Sp. z o .o.

rozwój firmy to dobry znak, ale rotacja na tych samych stanowiskach już nie. Wszyscy wiedzą dlaczego, ale nikt nic nie robi bo boi się o własny stołek.

Dzień dobry, część publikowanych przez nas ogłoszeń to oferty dotyczące nowo utworzonych stanowisk, które powstają właśnie w związku z rozwojem firmy, inne z kolei wynikają z wewnątrzfirmowych awansów. Pojawiają się natomiast również oferty będące wynikiem rotacji pracowników – to naturalne zjawisko w większości organizacji. Jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany konkretnym ogłoszeniem i chciałby uzyskać dodatkowe informacje, to zapraszamy do kontaktu pod adresem: HR@FARGOTEX.PL Nasz dział HR chętnie udzieli odpowiedzi na Państwa pytania. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Fargotex Group

MM
@Fargotex Sp. z o .o.

HR Manager mazowieckie - ogłoszenie 5 czy 6 raz w ciągu 2 lat.. Awansowali? Uciekli? Czy nie ma już chetnych na rynku pracy? Jaka jest zatem ta szybka ścieżka awansu dla osoby na stanowisku hr manager w firmie Fargotex?

osoba
@Fargotex Sp. z o .o.

Kiedyś wziełam udział w rekrutacji. Żartem i kpiną była sama rozmowa rekrutacyjna, jak i brak feedback po.

Praca

Możesz coś więcej powiedzieć?

Małgosia

Rozmowa rekrutacyjna na stanowisko kierownicze to jakis dramat i parodia. HR do dzisiaj nie odpowiedzial na pytanie o feedback z rozmowy. Nie skladajcie tam CV

Dominika
@Małgosia

Jakby nie patrzeć, brak informacji zwrotnej niestety jest powszechnym problemem nadal. A co oprócz tego było Twoim zdaniem nie tak w tej rozmowie w Fargotex? Chciałabym wiedzieć, czy warto aplikować. Opowiedz jak najwiecej, proszę.

Rafał

Rozmowa rekrutacyjna to farsa. 3 osoby, (usunięte przez administratora)Oczywiście moje CV odpowiadalo wymaganym kompetencjom. Stracony czas. Kontakt z HR sie urywa na pytanie:" czy moge prosic o feedback z rozmowy"? Plotki o firmie sa, straszne, ale ja nie o plotkach a realnej sytuacji mojej. Zaluje, ze zlozylem tam CV ale nie zaluje ze mnie tam nie chcieli????

Zostaw merytoryczną opinię o Fargotex Sp. z o .o. - Łomża

• Jak się pracuje w Fargotex Sp. z o .o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fargotex Sp. z o .o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fargotex Sp. z o .o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fargotex Sp. z o .o.?

Kandydaci do pracy w Fargotex Sp. z o .o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fargotex Sp. z o .o.