Netma

Sosnowiec

Opinie o Netma

Absolwent 2010-07-19 21:50:08
Byłem tam na rozmowie w sprawie pracy - stanowisko Kierowca. Sama rozmowa trwała około 2 minut (czyli dosyć długo, bo niektórzy wychodzili po ok 30 sek.) a biuro znajduje się pod dobrze znanym szyldem SUPRANET. Miał być kontakt, bez względu na wynik rekrutacji - póki co - nie było.
kacior85 2010-11-23 16:15:24
byłam dziś na rozmowie w firmie netma w sosnowcu na stanowisko administracja biurowa i nie zapowiada się na to, aby chodziło o coś innego, gdyż facet podał konkretne obowiązki i programy, na których bym pracowała, jednak nie zostałam przyjęta ze względu na brak doświadczenia.
Ona 2012-11-22 20:21:14
Witam,
dzisiaj dzwoniła do mnie Pani Aleksandra G. w sprawie pracy. Jutro mam rozmowę na ulicy Piłsudskiego 8. Niestety nie pamiętam nazwy firmy. Zna ktoś numer zaczynający się na 535955...?
jakulajlen 2013-08-05 11:24:09
bylem tam na rozmowie, rozmowa trwa okolo minuty podejrzana ta firma strasznie
Gosia 2013-12-16 12:16:26
I jak byłas na rozmowie? co to za firma do mnie tez dzwonili i tez nie zapamietalam nazwy firmy ale numer telefonu sie zgadza.
co to za firma. skladalam w ostatnim czasie mnoswto aplikacji i nie moge skojarzyc nic.
osoba. 2014-02-08 11:13:23
Wpisz sobie w googlach pilsudzkiego 8 sosnowiec i tam wam wyskoczy forum i sie do wiecie wszystkiego. Cyfra plus oraz netia tam nie ma naboru do pracy biurowej no chyba ze tylko na szkolenie bo tam tylko jedna osoba jest w biurze ktora pracuje a takto to przedstawiciel handlowy.
Ada 2014-04-30 15:30:56
Byłam tam na rozmowie na Piłsudskiego 8 ale to nie cyfra. Jakaś inna firma. Brat mój dostał u nich pracę na magazynie przy bateriach słonecznych, chwali sobie tą pracę.
ludwik 2015-01-27 03:36:11
no dobra... bo ja już się zgubiłem... z trudem, ale jakoś przebrnąłem przez to co tu piszecie i w sumie się zastanawiam o co tu własnie chodzi... chciałem się dowiedzieć coś na temat Netmy, np ile można zarobić i jakie umowy proponują. Ale nie wiem już czy dobrze trafiłem, bo przeciez jedna firma nie może zajmować się i pracą biurową i akwizytacją i magazynem... jak to jest ?
protmon 2015-03-31 02:43:05
Widze tutaj takie trochę poplątanie z pomieszaniem, czy ktoś konkretnie móglby powiedzieć czym zajmuje sie ta netma z Sosnowca, bo ja byłem święcie przekonany, że oni zajmują się sprawami szeroko związanymi z internetem, jak na przykład po prostu usługa internertu, moinitoring, reklama lcd, a także co ważne to biorą udział w projekcie bezpieczna gmina. Tylko niepokoi mnie fakt że firma o której piszę mieści się na jagielońskiej a nie na piłsudzkiego jak mówi ciorka
fcff 2016-05-12 19:50:50
@czapka no najłatwiej to jest wejsc na ich storne internetowa i sprawdzic konkretna oferte asortymentu
Zostaw swoją opinię o Netma - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netma