All Job Poland sp. z o.o. Cinema City

Opinie o All Job Poland sp. z o.o. Cinema City

admin 2015-07-19 21:42:42
Znasz dobrze firmę All Job Poland sp. z o.o. Cinema City lub wiesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią, ponieważ pomoże ona innym wybrać dobrą pracę!
nick-t 2016-10-14 15:40:48
Dobry sposob na prace w trakcie studiow - no i maja fajne bonusy dla pracownikow. Daje im okejke! ;)
Zosia 2016-10-14 18:25:03
Bardzo dobre warunki pracy, polecam studentom prace w Cinema City. Bardzo duży plus, że można filmy oglądać :)
malika 2016-10-15 15:55:37
Dzięki nim pracuję w Cinema City i w końcu znalazłam ekipę, która jest fantastyczna i miejsce, w którym dobrze się czuję :)
ElaMała 2016-10-15 17:38:55
Zdecydowanie dla tych, co lubią kino, można za darmo oglądać, często się trafiają plakaty... Jak jest zgrana ekipa, to nawet człowiek nie czuje, że jest w pracy... Warto spróbować!
Hania 2016-10-16 16:25:15
Idealna praca dla studentów stacjonarnych. Elastyczny grafik można dopasować to każdego planu. Jedyne co bym doradziła, to znaleźć kino CC najbliżej swojego domu.
Robert 2016-10-17 14:26:47
Polecam prace w CC, pieniądze ok, czas pracy do uzgodnienia i fajni ludzie.
Evite 2016-11-02 00:22:12
Mega polecam pracę w CC, super atmosfera, stawki ok, grafik mega elastyczny - jeśli Ci zależy możesz przyjść i na 3-4 godziny pracy, są różne konkursy pracownicze, premie, można chodzić na filmy. Jeśli pokażesz, że jesteś odpowiedzialną osobą, bardzo chętnie wspierają Cię "kinowej karierze", biorą np. na promocje czy do obsługi eventów, czasami za o wiele wyższą stawkę niż ta na działach. Można pracować na jednym lub kilku działach (kasy, bar, kawiarnia, obsługa widza), niektórzy dostają pracę w projekcji. Najlepsi mają ogromną szansę na awans np. na SV nawet po kilku miesiącach pracy. Jedyny minus jaki dostrzegam w tej pracy, to to, że trzeba się uodpornić na niektórych klientów, których hobby jest robienie awantury o nic ;) Ale nie ma co się przejmować takimi, bo menadżerowie zdają sobie sprawę, że przychodzą tacy i potrafią odróżnić kiedy naprawdę coś źle zrobiłeś, a kiedy klient jest nienormalny :P
Riri 2016-11-28 21:22:32
Tęsknię trochę za pracą w Cinema City - teraz w korpo nie mam takiej elastyczności i ekipy. Chwali się, że jako studentka mogłam oglądać filmy za darmo, byłam na bieżąco z premierami i na dodatek otrzymywaliśmy inne zniżki, np. na kręgle. Polecam dla studentów, szczególnie dziennych, bo nie ma problemów z ułożeniem grafiku :)
Zostaw swoją opinię o All Job Poland sp. z o.o. Cinema City - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie All Job Poland sp. z o.o. Cinema City