Salon odzieżowy Reserved

Opinie o Salon odzieżowy Reserved

anonim 2008-11-13 22:48:31
Słowa kojarzące się z Salon odzieżowy Reserved (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):wyczerpujaca
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dobry
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .mili
Od jakiej stawki można negocjować pensję?od1200
Najbardziej podobało mi się w Salon odzieżowy Reserved:adtosfera między pracownikami
Najbardziej nie podobało mi się w Salon odzieżowy Reserved:postępowanie kierownka wobec pracowników
anonim 2008-11-18 18:45:48
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako odpowiednią .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są mili i odpowiedzialni. Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Salon odzieżowy Reserved: atmosfera
Najbardziej nie podobało mi się w Salon odzieżowy Reserved: nic.
Mikołaj 2016-04-19 09:39:26
@anonim pewnie opisywał jakąś konkretną sytuacje i tyle. Nie ma co się sugerować, kierownicy w różnych salonach są inni, nie ma sensu generalizować sytuacji. Pomijam też fakt, że minął już szmat czasu, więc pewnie wszystko uległo zmianie, oby tylko na lepsze :)
Zostaw swoją opinię o Salon odzieżowy Reserved - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon odzieżowy Reserved