logo P&P Sp. z o.o.

P&P Sp. z o.o.

Orle

Opinie o P&P Sp. z o.o.

an 2014-11-23 10:35
Byłam tylko na rozmowie. Wszystko ładnie pięknie, ale pod koniec Pani zadała mi pytanie czy mam rodzinne. Odpowiedziałam, że tak i już wiedziałam, że pracy nie dostanę. Zostałam uświadomiona, że w firmie nie praktykuje się żadnych L4 i trzeba się całkowicie poświęcić firmie...Ogólnie bardzo dziwna kultura organizacji. Nie zgodne z prawem jest pytanie się o tak intymne rzeczy jak ilość dzieci. Po za tym raczej nie szukają pracownika tylko niewolnika. Kobieta na rozmowie chwaliła mi się, że dali jej 2 tygodnie urlopu w wakacje...WOW!:)
snadra 2016-05-16 19:49
jezeli masz dosiwadczenie i wyksztalcenie chociaz uważam ze ono tak istotne moze nie jest to masz szanse
Marta 2017-09-05 13:54
Doświadczenie i wykształcenie wymagane jest raczej wszędzie. To samo tyczy się aktualnych ofert pracy jakie posiada P&P . Obecnie poszukują Kierowcy, tutaj prawo jazdy z odpowiednią kategorią i doświadczenie ale i orientacja w terenie. Czy an forum są aktualni pracownicy firmy? Napiszcie jak wygląda praca z punktu widzenia Kierowcy? Jakie są warunki zatrudnienia?
Zostaw swoją opinię o P&P Sp. z o.o. - Orle
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P&P Sp. z o.o.