Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o „Defalin” S.A

Pracowałeś w firmie „Defalin” S.A i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-03-11 12:19:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Firma jak firma . :)
Ważne że była praca i ludzie byli zadowoleni jak i również ja ;)
zdjecie uzytkownika
anonim - 2009-07-21 17:55:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
anonim - 2009-03-11 12:19:32

Firma jak firma . :)
Ważne że była praca i ludzie byli zadowoleni jak i również ja ;)

Interesuje mnie poziom zarobków na produkcji?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-28 20:43:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ktoś wie czy zmieniło się cokolwiek w tej firmie? Jak oceniacie warunki, zarobki, możliwość rozwoju, atmosferę w zespole? Czy firma oferuje umowę o pracę, świadczenia socjalne? Kto jeszcze zgadza się z Kanarem?
zdjecie uzytkownika
ania - 2013-06-07 17:50:50 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
praca jest ok zarobki nie najgorsze tylko niektorzy ludzie tam pracujacy sa jak psy majstra (usunięte przez moderatora)i pani dyrektor ludzie zamiast bronic siebie nawzajem , wspierac to tylko czekaja zeby na kogos doniesc a jak ktos sie nie spodiba co nie ktorym osoba to poprostu go zgnoją jak szmate . ludzie opamiętajcie sie trzeba miec troche honoru
zdjecie uzytkownika
ania - 2013-06-07 17:55:33 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
a jeszcze jedno do ludzi pracujacych w defalinie zamiast w szatniach prowadzic głupie dyskusje miejcie odwage powiedziec to wszystko na zabraniach do pani(usunięte przez moderatora)
zdjecie uzytkownika
radziu - 2014-10-15 18:50:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pracowalem kiedys w takiej firmie, no i co moge powiedziec? Jak to przy produkcji, zawsze malo i mozna bylo wiecej - narzekania brygadzistów ;) Praca calkiem przyjemna, chociaz nie wiem czy dla kazdego to samo oznacza. A jakie pieniadze zarabialiscie na produkcji?? Mysle, ze wiecej niz 1500 nie wyciagaliscie
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „Defalin” S.A

Twoj email:
Wiadomość: