Opinie o Night Club Queens (działalność zakończona) w Gliwice

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Night Club Queens (działalność zakończona). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Night Club Queens (działalność zakończona) o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Night Club Queens (działalność zakończona) w Gliwice

Jolanta Nowy wpis

http://www.queensnightclub.pl/ Pod tym linkiem znajdziecie informacje dotyczące pracy w klubie oraz numer kontaktowy. W ogłoszeniu można przeczytać o wysokich zarobkach, kwota nie jest jednak podana. Nie ma również danych dotyczących wymagań. Może ktoś z Was aplikował w ostatnim czasie i mógłby opowiedzieć o aktualnej sytuacji? Co dokładnie oferuje pracodawca, czego oczekuje od kandydatów?

Aurelia Nowy wpis
@Jolanta

Piszesz że jest podany numer kontaktowy więc zadzwoń i zapytaj ,bo też chyba tam bezpośrednio udzielą ci informacji z pierwszej ręki ,czy oczekujesz tutaj że napisze ci ktoś na tym portalu, że wysokie zarobki to 100 zł czy może 100 tys zł .Ludzka głupota i naiwność jak widać nie zna granic !

Julka Nowy wpis
@Jolanta

To może umów się i wybierz tam na rozmowę a nie pytaj na necie,jak ja przyjmuję się do pracy to wolę bezpośrednio porozmawiać z pracodawcą tak jak to normalnie powinno wyglądać , kto tutaj z tych matołów udzieli ci takich informacji ,włącz myślenie .

Damian Nowy wpis

@Klaudia udało Ci się uzyskać informacje na temat aktualnych rekrutacji w Night Club Queens? @Marta a mogłabyś opisać jak wyglądają warunki na tle konkurencji w tej firmie? Może kojarzysz, czy obecnie poszukują ludzi do pracy? Będziemy wdzięczni za informacje w tej sprawie.

Klaudia

Witam czy szukają teraz kogoś do pracy przy barze? Czy można przyjść na weekend i zobaczyć samemu jak to wygląda ?

Nicola
@Klaudia

Przecież to nie jest chyba oficjalna strona klubu,tylko oddzielny portal na którym każdy wypisuje co zechce,może włącz myślenie, znajdź w internecie stronkę i numer klubu ,zadzwoń i zapytaj ,kto niby tutaj ma ci odpowiedzieć na takie głupie pytanie(usunięte przez administratora)

Poli

Prponuja mi prace. Poszlabym na kelnerke mozna zaufac czy lepiej sie tam nie ruszac ? Bo opinie sa rozne

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Night Club Queens (działalność zakończona) spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Gliwice
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.

Pepsi

Nie zgadzam się z tym. (usunięte przez administratora)jest bardzo miły i fajny. Pracowałam tam i zamierzam w najbliższym czasie wrócić. Polecam!! Nie słuchajcie głupot!!!

PseudoZuzia

Mi proponują tam prace ale sie trochę obawiam .

Aurelia1997
@PseudoZuzia

Pracuję na barze od kilku lat ,jest super ,zapraszam

patryxj
@Aurelia1997

Witam. Czy mogłabym prosić o więcej informacji na temat Pani pracy?

Night Club Queens (działalność zakończona)
2.9/5 Na podstawie 33 ocen.

Night Club Queens (działalność zakończona)