restauracja Spartan

Gliwice

Opinie o restauracja Spartan

Zignorowany 2014-04-08 13:00:13
Byłem tam wczoraj - 07.04.2014 r. Jako, że była ładna pogoda, a lokal posiada stolik nw wolnym powietrzu, to usiadłem przy jednym z nich. Niestety przez 20 minut ni doczekałem się nikogo z obsługi. Więc poszedłem posilić się do konkurencji.
Tak więc ze względu na jakość - brak - obsługi nie polecam.
Poszkodowana 2014-06-01 20:24:59
Dzisiaj weszłam do restauracyjki ,zamówiłam danie i,....zostałam wyrzucona na ogródek, nie miły Postawny pan o lekko kręconych włosach podniósł na mnie głos bo zapytałam , jak się długo czeka na danie.Czy tak się dba o klienta? Zestaw był z dziwnymi frytkami i nie stety teraz choruję ....Ciekawe jak często zagląda tam sanepid? Czy ma prawo podawać dania spocony pan-tłumaczący się że pracuje 30 lat w garmażerce ....Fuj......nie polecam
Paulina 2015-03-16 15:19:00
Po zamówieniu zapytałam o możliwość płacenia kartą - nie można. Na szczęście zaraz obok jest bankomat. Kiedy wróciłam, zamówiona butelka wina stała na stole otwarta. Jedzenie nie zostało podane w tym samym czasie, moja koleżanka dostała danie wcześniej. Do makaronu spaghetti dostałam, oprócz widelca, nóż zamiast łyżki. Nie mam pojęcia, po co nóż, skoro makaron był posiekany na kawałki.
Jedzenie było smaczne, ale obsługa dostaje 0.
Basia 2015-06-16 08:59:16
Smaczne jedzenie, miła obsługa POLECAM!!!
gama 2016-04-19 11:07:19
słyszałem o tej knajpie, jest dość znana. Wnioskuję, że kelnerzy mają co robić i sporo zarabiają :)
Zostaw swoją opinię o restauracja Spartan - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie restauracja Spartan