Opinie o EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K. w Szydłów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K. w Szydłów

Ciekawe

Nie wiem, nie rozumiem czemu pracownicy tak naprawdę narzekają ????ekoplon w tym roku odnotuje rekordowe zyski, może podzielą się z pracownikami wzorem firmy "Eco okna" 4%zysku dla pracowników (każdemu po równo)????.zapewne podział będzie inny ????????

Hanka
@Lara

A sporo osób nic nie dostało? No i skoro firma dała pracownikom aż 4 % z zysku, to powiesz jakie to kwoty były, czy może te premie są rozłożone na cały rok? Skoro firmie udało się całkiem dobrze zarobić, to rozszerzyli może jakieś benefity dla pracowników np. wczasy pod gruszą lub owocowe dni w pracy? Czy może to już w firmie istniało wcześniej?

W końcu ktoś wsadził kij w mr Nowy wpis

Brawo ziomuś... i do WSZYSTKICH... Nie bójcie się qurw...a komentować i wyrażać swojej opinii. Przecież to pomiatanie NAMI cza stemperowac bo nas wymorduja psychicznie (2 Osoby.. manipuluja garstką ludzi.... BRYGADZIŚCI moze czas za chłopakami stanąc..A nie brnąć w to G.... Nie pomaga rozmowa to niech idzie w swiat w internet.

YYYYY Nowy wpis
@W końcu ktoś wsadził kij w mr

Napisałbyś coś więcej o tym co się u was dzieje? Szukają Doradca ds. Nawożenia i już mam cv przyszykowane, żeby aplikować:/

Dokładnie ziom Nowy wpis

Te 2 osoby w/w dbaja o swoja DU...E. i kieszeń takie pasożyty jak huba leśna. Ciepla posadka, wypłata nie mała i gnębią ludzi. Ta pierwsza to już robi chyba wszystko by nie stracić posady... Na kamerzyste i fotografa na weselu by się nadawała. 2 zaś trochę odstaje ale próbuje dotrzymać jej kroku. Dzieciaki napewno zadowolone z rodziców. Oby nie poszły w ślady rodziców i miały szacunek do ludzi. Pomódlmy się Panowie i Panie w niedzielę za... ZDROWIE, rozsądek, i godną przyszłośc dla ich pociech... by wyrosły na kompetentne i mądre osoby i nie dały sobą sterować jak marionetki.

yo

Wytłumaczycie mi jak wygląda program rozwoju oraz system premiowy dla Doradcy ds. Nawożenia. Nie wiem na ile mogę wierzyć ofercie, ale ponoć jest atrakcyjny. Pozdro :-)

Na jakie zarobki można średnio liczyć w tej firmie? Czy są systematyczne podwyżki wynikające ze stażu pracy?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Laborant/Młodszy Laborant/ Pomoc Laboratoryjna.
Ciekawe

tye
@Ciekawe

Ty jako kandydat nic nie dostaniesz???????

Hanna
@tye

a było już tak kiedyś, że fatycznie te zyski dzielili? i ciekawa jestem czy do dziś temat się w sumie rozwiązał odnośnie tego czy dalej czekacie na informację? jak od stycznia ze stawkami stoicie?

Lara
@Ciekawe

I się podzielili, tyle ze zamiast uczciwie dać po równo bez żadnych kombinacji to wymyślili kryteria... a to za wykorzystany urlop, a to za absencje. Najlepiej nie chorować tylko zamieszkać tam. Rezultat taki że tym co poszczęściło się nie chorować i pojechali sobie wcześniej na wycieczkę zagraniczną zarobią. Natomiast Ci którzy musieli zostać i ich zastępować dostali figę... Wieczne kombinowanie oto wizytówka Ekoplonu

Hanka
@Lara

W Baborów EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K. poszukuje pracownika na stanowisko Laborant. Brałeś udział w rekrutacji? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądał ten proces. Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

Graźka

Hej, na ich stronie znalazłam ofertę pracy Specjalista ds. Sprzedaży i Żywienia Zwierząt w sekcji Drobiu i myślę czy aplikować. Ktoś powie ile płaca na tym stanowisku? W ogłoszeniu napisali też, że jest system premiowy, ktoś opisałby ile wynoszą stawki tej premii i od czego one są uzależnione?

Robert Bosch

,, Płacę pracownikom wysokie wypłaty nie dlatego, że mam dużo pieniędzy! Mam dużo pieniędzy, bo płacę pracownikom wysokie wypłaty" Zastanawiam się czy właściciel tudzież włodarze zrozumieją filozofię, która pozwoli Nam być liderem na rynku, a nie tylko graczem. Sukces zaczyna się od właściwego podejścia do ludzi, szacunek, zrozumienie i uważne słuchanie ich, nie wspominając o godziwym wynagrodzeniu którego nie ma....Dopóki tego nie pojmią, dopóty dalej będzie to wszystko kuleć.

Franciszek
@Robert Bosch

Uważasz że nie ma szacunku dla pracowników? Podasz przykład bo takie ogólniki które napisałeś niewiele mi mówią. A jeśli chodzi o zarobki to ktoś tu napisał o rekordowych zyskach. Pracownicy nic z tego nie mają? Choćby premii albo nagrody rocznej?

Hehe
@Franciszek

Chłopie nikt nie powie ci z jakiego działu pisze(już nie kuma gość) bo zamordujeta ten dział. Szkoda tu cokolwiek pisać bo EP omonitorowaloalo ludzi dookoła...może nie EP (A szlachta na gorze... jest może dofinansowanie albo jakiś program ..uciec z podatkiem:)) jest gość co uzdrawia zakład.... statystyki zakladu w górę w gazecie , kasę zbiebierze i (usunięte przez administratora)*** A ludziom którzy pracują kilkadziesiąt lat uprzykrzy zycie. Tak udoskonala jak (usunięte przez administratora) gdzie jest WŁAŚCICIEL ... Kop w (usunięte przez administratora)...chyba ze po PLECACH ludzie...stan konta byle się zgadzał

LUCKY

Słuchy idą że kolejnego ZNACHORA przyprowadzili. No trzeba przyznać że macie rozmach ???? widać coraz lepiej firma stoi. Pozdrowienia

Grażyna
@LUCKY

A co to znaczy, o co ci chodzi? Możesz jakoś jaśniej opisać sytuację, bo jakoś zagadkowo piszesz?

@LUCKY

No parę znachoròw tu już było...Pamiętam takiego łysego co to dywany i gatki emerytom sprzedawał a potem okazało się,że to specjalista od pasz jest...Był też taki od kostki brukowej...ten też ponoć znawca pasz...ciekawe ten nowy jakie ma doświadczenia...cudotwòrcy ...hahaha

Hanna
@Kurkazłotopiòrka

Z tym specjalistą od pasz to piszesz z przekąsem czy jak? Bo też nie wiem za bardzo o co chodzi i jak to odbierać

Sza
@Kurkazłotopiòrka

Bawią mnie te opinie byłych pracowników, którzy zamiast iść do przodu to rozpamiętują fakt , ze zostali zwolnieni

@Sza

A mnie bawi obserwacja kolejnych cudotwòrcòw na czele tej firmy.Można się szczerze uśmiać. A mogło być normalnie tak jak dawniej.Zapytajcie dystrybutoròw ,chociaż już niewielu wspòłpracuje z tą firmą...i nie ma się czemu dziwić.

Kurkazłotopiòrka

Tytus ,Romek i Atomek... Ogarnij się i pojedź do dystrybutoròw i spytaj o opinie. Poczytaj też dokładnie opinie na tym portalu. Wstyd to pracować w takiej firmie.

Waldek
@Kurkazłotopiòrka

Takie opinie może pisac tylko desperat. Zal ze w zyciu Ci nie wyszlo ale nie obraząj ponad 200 osób pracujacych w tej firmie

MM

Ekoplon to tragedia. Firma zarządzają osoby, które nie są kompetentne. Totalna spychologia, nikt nie bierze odpowiedzialności za swoje błędy. Jednego dnia zapewniają Cie, ze wszystko ok, a na drugi dzień dostajesz papierek i zostajesz bez pracy. Kierownictwo jak ruszy (usunięte przez administratora)z domu to jest święto lasu. Oszczędzają na wszystkim. Prezenty dla wszystkich kontrahentów? Marzenie! Człowiek z własnej kieszeni musi kupić paczki. Ludzie w terenie to tania siła robocza. Nikt ich nie szanuje, a każdy wymaga. Ciągle reklamację, błędy w zamówieniach, opóźnienia w transporcie. Firma wprowadza na rynek gadżety dla rolników rodem z aliexpress. Jednorazówki, które idą do (usunięte przez administratora) po 1 użyciu.... Ekoplon? Nie sądzę. Odradzam te firmę jako pracodawcę. Tu pracownika nikt nie szanuje.

Lalalumba
@MM

A nowa pani dyrektor - ta co to już z kilku miejsc pracy za (usunięte przez administratora) wyleciała - daje już się poznać z mobbującej strony?

Toprawda
@MM

Kiedyś ta firma posiadała całkiem niezłych fachowców.Dziś to tylko wspomnienie.Wszystko przez nieudolne zarządzanie i brak szacunku do tych ktòrzy tworzą wynik.

Szukają laboranta. Czy warto aplikować? Na jakie zarobki można liczyć zaraz po studiach? Jak traktowani są nowi pracownicy? Oferują rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji. Jak wygląda taki rozwoju? Czy to znaczy, że można liczyć na szkolenia i ewentualną możliwość awansu?

Awansować to możesz z młodszego labo do starszego. Koniec Twojej ścieżki. Zarobki - jak masz bogatych ojców to możesz chodzić z nudów. W labo jak w labo, są w porządku osoby ale za to nieudolne kiero.

Boss

wracaj ratować firmę ????

Zuzanna

A cos się stało, że tak zaczęli się zmieniać skoro piszesz, że kilku ich było? Nie dawali rady na tym stanowisku czy jak?

Tr
@Zuzanna

Kostka!

Jak szefostwo w EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K. traktuje ludzi?

U drzwi twoich stoję Panie...

Nijak...chamstwo i prostactwo! !!! Kto tych ludzi tam na stołki wsadził!!! Podwyżki dali chyba...sobie.. kto je (usunięte przez administratora)odczuł - chyba ten co ma już dobre 3500 i w górę. Zero tolerancji, dla niższych sfer... Grabieżcy bo nie ma dla Was innego określenia. Obiecanki cacanki ... Hamstwo i tyle byle (usunięte przez administratora) na wasze wypłaty!!!! Wstydu nie macie ...albo szanujemy ludzi i traktujemy równo albo ...dzielimy!!! Wy dzielicie ale komentarze tu wpisane i tak macie koło Hoooja. Boże przebacz im bo nie wiedzą co czynią...Amen

Biuro
@U drzwi twoich stoję Panie...

A co takiego Pan uczynił, że chce Pan więcej? Z doświadczenia wiem, że narzekają tylko nieudacznicy. Pokaż, że nim nie jesteś, a może ktoś doceni Twoje starania. Pretensje możesz mieć wyłącznie do siebie samego. To ile zarabiasz i jaki masz status społeczny jest wynikiem Twoich decyzji (szkoła, wykształcenie, kursy, szkolenia). Zrób rachunek sumienia i powiedz sobie ile zrobiłeś by być w innym miejscu? Skoro masz aspiracje na stanowiska menagerskie to zapraszamy do aplikowania - zobaczy Pan jak to jest lekko zarządzać kardą.

antek
@U drzwi twoich stoję Panie...

Za pieniądze ksiądz się modli ,za pieniądze lud się podli.

Kaktus.
@Biuro

Znajome słowa. Czyżby kierownik Pan M.S.? ;) Pana poczynania już dawno poza zakład.. Kiedy to tylko dojdzie do właściciela? Pozdrawiam!

Krzysiek
@Biuro

Bardzo dobra odpowiedź Biura. Pozdrowienia z Baborowa.

Honorata
@Kaktus.

Poza Zakład? No do mnie nie dotarły, może podzielisz się tutaj? :P Czuję że praca tam może być ciekawą rozrywką.

Byłypracownik

Pracowałem kiedyś w tej firmie i już wtedy nie było najlepiej ,ale teraz z tego co tu czytam to TRAGEDIA.Jeśli się chce zatrudniać wykwalifikowane osoby po studiach kierunkowych to trzeba ich szanować.Jeśli dyrektorem jest osobą z przypadku i bez wiedzy merytorycznej to niestety kończy się to tragicznie.

TT

I tylko bruk po kostce pozostal.

Ciekawy
@TT

Kto to jest bruk czy też brukowa?

Panie Stefanie

...weź no Pan(usunięte przez administratora) w stół(jako właściciel) !!! Renoma firmy EP budowana od lat a masz Pan zarządzających co patrzą tylko na KA$E co by ją doić z Pana PREZESA (właściciela). Kto te Gęby wykarmi. My ...pracownicy jakim kosztem. Tam jest potrzebny człowiek co to ogarnie z korzyścią dla firmy a nie pasożyty którym się pali grunt pod nogami. A może jakiś plan na biuro ... im mniej tym tańsze koszty utrzymania itd. itp

A
@Panie Stefanie

Kostka brukowa jeszcze tam rządzi???

Katarzyna
@Panie Stefanie

Trochę wątpię, czy pan prezes ma czas i chęci czytać komentarze na forach :3 Nie lepiej wybrać Wam delegację, usiąść do stołu i wnioskować o restrukturyzację? Chyba Solidarność ponad 30 lat temu pokazała, jak to się robi.

Asf
@Katarzyna

Usiąść do stołu i porozmawiać... z kim??? Tam nie ma z kim gadać. P.s a powinien zobaczyć co się na jego "podwórku" dzieje. Chyba że ma już na to (usunięte przez administratora). No... to znajdź mi solidarnych w tym zakładzie ... ilu 4, 5 może 10 ludzi a reszta ... " a no jest jak jest ale blisko, 8 godz. itd." To WY wyjdźcie z podniesieniem godziwego wynagrodzenia dla ludzi a nie... (usunięte przez administratora) zarząd przyznał panu podwyżkę w kwocie 1zł albo 1,50 .. robiliśmy co mogliśmy by... (usunięte przez administratora) się Wam lepiej!!! Na nasze PENSJE !!!!

Odeszłem i żyje i jest mi lepi
@Asf

Solidarność... Słyszałem o chłopaku co tam jeszcze pracuje dużo się odzywał stanol za innymi wziol pewne rzeczy na klatę na siebie to go pozniej pani K.K wzięła na celownik!!! Tu zabrakło solidarności . Szkoda że nie poszedł z tym dużo, dużo wyżej ... Poza zakład pracy!!! Choopy nie dajta się bo Was zamordują. Chyba że Wam to pasuje!!! Pozdro dla odważnego kolegi z działu ... (nie nawozy i magazyn).

lulek

Nikogo nie obrażam .Są osoby, które nie wiedzą co to znaczy mieć gest.

Ring
@Katarzyna

Czy trzeba k. Rwa pielgrzymki robić aby ktoś zrozumiał że dzięki tym ludziom macie te swoje stołki i posadki. Koniec jest bliski i nieunikniony. Amen

Praca w firmie Ekoplon to tragedia, pogarda, zakłamanie, chciwość, nie polecam nikomu, nawet największemu wrogowi.

Śląska godka

Suchajta hopy. Klika w biurze trzymają się rękami i nogmi (wina Prezesa). Odstrzelić połowę tych (usunięte przez administratora) co żerują na wysoką gotówkę a dać hoopokom co na to (usunięte przez administratora)!!!!????rękę myje. Ja bym qurwa zrobił z wami porządek!!! Na produkcję zakasc rękawy i WiO... Nie doić kasę i napychać portfele kosztem Ekoplon. Wstyd mi za takie podejście właściciela ale to jego firma i RENOMA...odstrzelić Połowę i oszczędności będą a nie na pracowniku co (usunięte przez administratora) na nich!!!

Czy ktoś wie o tworzeniu oddziału na Dolnym Śląsku. Co możecie powiedzieć jako pracownicy na temat charakteru pracy rozwoju i podejścia do pracownika przez managerów ? Warto próbować ?

Nie
@Zainteresowany

Nie i jeszcze raz nie

Abc

Zarobki mizerne, szkoda wydać grosza żeby pracownik miał lepiej bo oszczędności, traktują jak (usunięte przez administratora). Pozdrawiam pianią K.K, przyjemne te wczasy w Turcji od firmy za zabranie nam zupek i mobingowanie ? :)

Zostaw merytoryczną opinię o EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K. - Szydłów

• Jak się pracuje w EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 5 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.