Opinie o Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k. w Świebodzin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k. w Świebodzin

Maria Dorota

Witam,pracowałam w lumbergu do wczoraj,bo wczoraj Pani kadrowa wreczyla mi wypowiedzenie.Na moje pytanie jaki jest powód zwolnienia odpowiedziała: Zmniejszyła się produkcja,no i kogoś musieliśmy WYTYPOWAĆ Wypowiedzenie nie było podpisane przez Czlonka zarządu dopiero jak ja podpisałam to Pani K powiedziała że przywiezie mi kopię jak zostanie podpisana przez Szefową Ciekawi mnie bardzo kto to typuje ludzi do zwolnienia .Bardzo się rozczarowałam tym Zakładem bo chciałam popracować spokojnie do emerytury ,w sierpniu była bym już pod ochroną przedemerytalną no i zonk dopatrzyła się pani .I do widzenia .Wiec jeżeli ktoś jest z orzeczeniem i pracuje na dwie zmiany ,to jest to specyficzny system pracy :Słowa P.K. chociaż pracuje dużo osób na dwie zmiany .Po tych słowach moje odczucie dyskryminacji i odrzucenia .Szkoda bo uważam że nie byłam osobą konfliktową i nie robiłam bubli oceny też miałam pozytywne.Doszlam do wniosku że pracownicy w tak dużych firmach i przed emeryturą to (usunięte przez administratora) Słowa P.K.: Wytypować mam cały czas w głowie. ????Więc nie polecam .

Cześć, w ofercie dla specjalisty ds. jakości wypisane zostały warunki konieczne plus doświadczenie rzecz jasna. Zastanawiam się co jest sprawdzane na rozmowie? robił ktoś Ishikawę? :D

Nikt Nowy wpis

To co się dzieje w tej firmie to nie do pomyślenia. Brak szacunku dla pracownika, żadnej stabilizacji. Dzisiaj jesteś na tym stanowisku, wczoraj byłeś na innym a jutro przydzielą Ci jeszcze inne. A w domyśle- zapomnij o premii bo nie dasz rady jej wypracować przy takim "fruwaniu". Ludzie po wielu latach pracy zwalniają się bo nie wytrzymują. Nikt się tym nie przejmuje bo jeszcze jest parę osób do "fruwania"

W tej ofercie dla kierownika ds. produkcji piszą, że oferują atrakcyjne warunki (usunięte przez administratora) i płacy. Jak je można rozumieć? Czy system premiowy jest powiązany z wynikami zespołu?

Kk Nowy wpis

Najgorsza firma w jakiej pracowałam. Traktują ludzi jak (usunięte przez administratora)! Zero szacunku.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k.? Czy kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. jakości powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Musztarda

Kierownictwo zakłady wcale nie wie co to jest ludzi. Zero zrozumienia I szacunku do pracowników!Zostaniesz się bez premii bez żadnego wytłumaczenie,Bo tak sobie Kierownictwo zażyczyło. To jest Zakład gdzie można dowiedzieć się o swoim życiu wszystko. Plotki tak szybki jak ptak w niebie. A to co człowiek pracuje naprawdę to oni na to nie patrzą. Praca jest naprawdę dobra. Ale zespół Kierownictwa nie.

@Musztarda

Czy przy tej opinii pojawia się pewnego rodzaju światełko względem tego, że warunki faktycznie mogą się polepszyć? Zaciekawiło mnie też to stwierdzenie, że praca jest naprawdę dobra. Jest szansa na uzasadnienie dlaczego? kiedyś chciałem tu przyjść na magazyn

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy w Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k. pracuje się na open space?

Czy na fizycznych stanowiskach wymagają znajomości niemieckiego? Komentarz w tym języku mnie po prostu zaskoczył podobnie jak to, że nie ma wskazanej stawki w ofercie dla kierownika ds. produkcji, którego teraz poszukują. Znacie warunki na tym stanowisku i je omówicie?

Wiecie może co tak ostatecznie z tematem tamtego akordu? Ktoś pisał, że po rozmowie wychodzi czasami inaczej, do dziś więcej osób miało podobnie? Wracając jeszcze tego akordu jaki jest teraz realny do wyrobienia? Opisze ktoś standard pracy i średnie zarobki które teraz wychodzą? Wiem, że parę miesięcy temu ktoś na magazyn był poszukiwany, ciekawi mnie sobota na Sobieskiego. Warto patrzeć za ofertami?

Witam Proponuję tej firmie zatrudniać na umowę zlecenie i to z okresie urlopowym. Ludzie popracują 3 miesiące i nie będą musieli ludzi zwalniać. Wprowadzają ludzi w błąd, najpierw mówią że są normy a potem że na akord ????. Sami nie wiedzą czego chcą. Masakra jakaś. Przysłowie brzmi: "szanuj pracownika swego możesz mieć gorszego " lub "szanuj pracowników tak szybko odchodzą". Firma poprostu idealna.

Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k. poszukuje osoby na stanowisko elektronik. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

Maria Dorota

Byly pracownik

Zakład dno!!! Pani KINGA z qs niech zajmie się swoją (usunięte przez administratora) a nie pracowników, chyba siebie nie widzi....często ma problem jak pracownik o coś pyta związanego z pracą, notorycznie naburmuszona, siedzą w tych bunkrach zaa szkłem i obgadują pracowników, Wstyd!!! Oprócz tego każdy ma coś za plecami. Nie polecam

Zakręcona
@Byly pracownik

Opinie są różne ale jest trochę w tym prawdy, często byl problem na automatach bo ludzie którzy są od tego nie pomagają dla pracownika, bardzo widac jak ci z ques obgadują ludzi i śmieją się z nich a siebie nie widzą .bardzo wysoko mierzy pani Paula z wysyłki, jak się nic nie zmieni to uciekniecie tak jak ja. Ukraina już prawie przejęła zakład

Dominika
@Zakręcona

"Widać" że obgadują ludzi? Wydawać to się człowiekowi dużo może... Ale czy ktoś słyszał faktycznie jakieś plotki?

@Dominika

Nie udawaj nie udawaj, nie broń ludzi z kontroli, wszczycy wiedzą jak jest a nikt się nie przyzna po nazwisku bo ludzią nie dacie żyć.

Iza

Ja w zasadzie to do końca nie wiem jak jest, możesz to przybliżyć?

Kazdy wie
@Zakręcona

A co masz do Ukrainy tak w ogole? I jak (usunięte przez administratora) jestes bylym pracownikiem! Obgaduja to prawda. Kazdy kazdego. Ale akurat Pani Paula nie nosi sie zbyt wysoko! Jak co niektorzy ;)

Iza

i od roku tak by sobie siedzieli i nikt by problemu nie miał jednak ani nic? własny przełożony to chyba nie jedyna osoba przed którą się ewentualnie odpowiada? do kogo można iść w takich sprawach i czy to wpływa jakkolwiek na warunki pracy pozostałych?

Byly pracownik

Najgorsza firma w jakiej można pracować. Praca sama w sobie jest banalna i przyjemna , ale atmosfera jak w (usunięte przez administratora). Brygadzisci nie potrafią się porozumieć z pracownikami , są osoby ktore są ciągle faworyzowane a ktoś jak za dużo się odzywa to jest na karnej pozycji . Brygadzisci stosują kary za zamienienie słowa pomiędzy sobą ( słowa odnoszącego sie do pracy : jak to trzeba zrobić? Od czego zacząć? To chyba nic złego już bez przeginki) , kary typu porobisz na 5 stanowiskach to ci się odechce gadania , pójdziesz na cięższe stanowisko to się nauczysz gębę trzymać na klodke . Paranoja . Dwie panie brygadzistka i majstrowa jak są razem to dra się na ludzi i patrzą czego się czepic. Ludzie zastraszeni są, widać to gołym okiem . Do toalety obawiają się ludzie chodzić czy nie będzie tekstu,, co szukasz ? Znowu łazisz " . Niczego nie wolno się zapytać bo zaraz 100 komentarzy umaralniajacych chociaż oczekujesz konkretnej odpowiedzi a nie litani nie na temat . Czegos nie wiesz i pytasz to zaraz,,brygada rzadzaca" cie obgaduje i wyśmiewa. Dziwię się że nikt nie doniósł jeszcze do szefowej na to co się dzieje .

@Byly pracownik

Chociaż raz ktoś napisał prawdę. Ludzie są faworyzowani i te osoby mogą dużo więcej. Podpadniesz dla brygsdzisty to dostajesz gorsze stsnowisko i wiecznie się czepiają i straszą meilami i utratą premii. Zaraz do krzesła będą przywiązywać bo wstaniesz od stanowiska to zaraz pretensje ze spacerujesz.. A niech sami siądą i przez 8 godziny niech nie podnoszą 4 liter. A jak potrzebujesz urlop to zapomnij chyba że na żądanie. Ludzie mają dość ale strach się odezwać bo później jest się na przegranej pozycji

Fff

To prawda co piszesz ,normy podnoszą które nie są do wyrobienia .Spotkanie z Panem kier.M.M nic nie przyniosło dobrego ,powiedział że jak zaczniemy pracować pod presją to będziemy bardziej wydajni .Posypią się zwolnienia z pracy .Może Szefowa by coś nam pomogła ?Przyjdzie naprawdę siedzieć w pampersach żeby zarobić na rodzinę albo uciekać jak najdalej z tad .Nie polecam tego zakładu .

@Fff

Nikt z tym nic nie zrobi.. Czy szefostwo nie zdaje sobie sprawy że praca pod presja jest mniej wydajna? Jeżeli słyszy się ile zrobisz, to PILNE, nie spaceruj itd. Były przypadki nawet "nie wychodzi do toalety bo to pilne" No jak tak można. Odechciewa się pracy w takiej atmosferze.

@Byly pracownik

No mistrzyni pani R. przesadza. Ma swoich pupili i gada non stop i bez maski . Ale inni mają siedzieć cicho bo po premii

Byly pracownik

Tak przesadza to prawda i ma wpływ na niektórych ludzi przez co wymiotować się chce . Najlepiej pomiatać ludźmi , przykład mistrzowej . I straszyć zabraniem premii , ty zapieprzasz ponad normę i ci dowalą że cały dzien gadałeś bo dużo materiału. Nikt na inne zmiany też nie będzie zapierdzielał, to ludzie a nie woly robocze . Gadanina że w internecie negatywne opinie na temat rządzących i tego co w zakładzie się dzieje , proszę zmienić atmosferę na ludzka a nie obozową to nikt nic złego nie będzie mówił czy pisał. Albo informacje ważne dla pracowników , które muszą zostać przekazane NIE SA W OGOLE PRZEKAZYWANE . I durne pytania ,, to ty nie wiesz ??" ,, dlaczego tego nie wiecie ?" Poza okienko nic nie wyjdzie I niczego się nie dowiesz . Również stracisz ważne rzeczy które ci się należą jako pracownikowi bo nie zostają przekazane informacje przez majstrow czy brygadzistow . Specjalnie żeby pracownik był stratny , a najlepiej nie dać nic I wymagać. Stu pouczających , robienie z ludzi niedorobionych . Masz w czymś rację ale jednak zrobią tak że nie masz . Skandal..

Zmiana
@Byly pracownik

Co za bzdury normalnie ja nie wiem kto to wymysla No chyba że idzie do spacerowac

@Zmiana

To pan/pani spaceruje ? Jak ktoś pracował rzetelnie i jeszcze dostał zj**e bo ciągle mało to wie jak jest , czy coś się zmieniło? Nie sądzę. A jeżeli jest się podlizywaczem to się ma luz , także proszę wyrażać opinie pod względem rzetelnego pracownika a nie lizo***a który jeszcze łazi I narzeka . Proszę popatrzeć na to jak traktowana jest osoba nowa i która woli pracować niż wiecznie narzekać i pyskowac . Takiego kogoś sobie upatrzą i nie dają żyć albo dowalanie ,, ty i tak nigdy normy nie zrobisz " .

Bartosz
@Byly pracownik

To nieciekawa sytuacja. A jak już wspomniałeś o normach to jak są ustawione? Dość wysoko? Jak już ją zrobisz to masz premie?

@Bartosz

Zależy od stanowiska , ale trzeba być przygotowanym na to ze lekkie potkniecie i mail czyli brak premii i oceny w dół , trzeba naprawdę się pilnować

Agnieszka
@Byly pracownik

To za jakie potknięcie na przykład zabierają premię ?

@Byly pracownik

Czemu nikt nie poruszy tematu że przez brygadzistów ludzie nie mają siły chodzić do pracy.Bo są osoby które mogą rozmawiać i chodzić a co niektórzy nie mogą nic. Praca nie jest pod względem fizycznym zła ale psychicznie ludzie są wykończeni. Co nie zrobisz to straszą utrata premi. Odezwać się nie możesz bo i tak jesteś na przegranej pozycji. Nawet jeśli masz rację i tak nic z tego. Pensja? Stary pracownik zarabia tyle co nowy. Powyżek nie ma. Szacunek? Zapomnij... Psychicznie się wykończyć można.

Agnieszka

I co tylko straszą? Czy faktycznie tak jest, że zabierają te premie?

@Agnieszka

Zabierają... Wystawiają oceny jak w szkole. Tego lubię a tego nie no to oceny w dół. Dostaniesz meila za 1 kabel czy drobne potknięcie a potrafią zabrać Ci całą premie gdzie cały miesiąc zapoerdzielales jak osioł. Ludzie podkładają sobie złe kable bo boją się odpisywać złom żeby nie mieć po premi albo żeby nie wkopać kolegi. Czemu tym nikt się nie zainteresuje...

Była kico
@Byly pracownik

Nie zgodzę się, najgorsza firma w świebodzinie to kico, spróbuj tam popracować. Popytajcie osoby co z kico uciekły do was, jest ich sporo, i całkiem dobrzy specjaliści. Oni wam powiedzą co to (usunięte przez administratora) krzyki, straszenie. A już o pensji czy socjalce to w ogole nie ma co porównywać.

@Była kico

Obydwu za dobrze nie znam ale skoro tak otwarcie je tu porównujesz to opiszesz warunki tu i tu dla jasności? Więc tutaj nie jest wcale najgorzej tak jak piszą?

Jaki jest wkład kierownictwa Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pracownik 8

W czym? Kierownictwo jest zachwycone tym że ludzie donoszą na każdego pokolei i nie przejmują się jaka sytuacja panuje między ludźmi bo to nie ich problem jak niektórzy są traktowani w pracy. Bo nie oszukujmy się że dochodzi do wyśmiewania pracowników przez innych. A nikt nie potrafi powiedzieć głośno o takich sytuacjach

Witold
@Pracownik 8

Nie spodziewałem się, że atmosfera jest aż tak zła, ale żeby kierownictwo było tym zachwycone? Ciekawe jakie mogą mieć z tego korzyści ... Może warto byłoby przekazać to wyżej?

@Witold

Gdzie wyżej? Nic nie da a jak się odezwiesz to wylatujesz

Iza

po roku to samo? A pytanie teraz to po ile średni staż ludzi tu wynosi? Jest spora rotacja czy niekoniecznie?

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,1038469 Prawda❗W Tym Zakładzie Myślą, Że Człowiek Jest Jak Wojsko????????, Sama????‍♀️Tego Doświadczyłam... Największym mankamentem tego zakładu pracy są przełożeni: mistrzowie produkcji oraz liderzy. Nie chcę oceniać teraz każdego jedną miarą, natomiast w większości to ludzie nieszanujący pracowników produkcyjnych, tacy którzy nie liczą się z pracownikiem. W pracy dochodzi często do form zastraszania, łamania kodeksu pracy, wymuszania na pracowniku tempa pracy (pomimo wykonywania swojego targetu). Awanse w tej firmie odbywają się zbyt często po znajomości, wysiłek i starania pracownika znaczą często wielkie NIC. Tą firmą zajmują się nieodpowiednie osoby. Nie polecam tej firmy ze względu na warunki pracy oraz przełożonych. PRAWDA O TYM ZAKŁADZIE

zainteresowany pracą

Ty wklejasz link do innego zakładu. Nie lumberga a do Adienta XD

Robiłam 3 Miesiące na próbnym Robiłam 130% poza Normę i nie przedłużyli Mi umowy. Jeszcze zmyslili na Mnie bzdury, że Ja dominuje nad pracownikami co jest bzdurą totalna wyssana z palca. Potem mi napisała na OLX. Pl że ja nie spełniam wymagań i oczekiwań pracodawcy. Masakra jakaś. Chora firma, wymyślają bzdury jak w każdym zakładzie. To samo. Ciężko się utrzymać, ja już siedzę bez pracy 9 miesięcy bez prawa do zasiłku. Pisałam do nich, że chce wrócić to mi odmówiła przyjęcia.

Iza

No skoro Ci podziękowali to raczej na drugą aplikację trudno, żeby pozytywnie odpowiedzieli. Ale piszesz o tych wymaganiach i oczekiwaniach, jakie są? Faktycznie nie spełniasz ich?

Iza

Co by musiało się wydarzyć, żeby doszło do zmian tych brygadzistów?

masa

Ile można zarobić na ślusarni lub przezbrajaniu form?

masa
@masa

Czy jest jakiś adres e-mail na który można wysłać CV?

KS

Praca sama w sobie nie jest najgorsza. Jest lekka, nudząca. Przełożeni mają czasami swoje wymysły z kosmosu. Niestety nie ma tutaj możliwości awansu i nie docenia się pracowników z większym stażem. Dla przykładu pracownik który pracuje 10 lat zarabia tyle samo co pracownik z rocznym stażem na tym samym stanowisku.

Dominika
@KS

To przykre. Staż pracy powinien być bardzo dobrym argumentem na to, żeby dostać podwyżkę. Nikt nie próbował tego poruszyć indywidualnie z szefostwem?

Kuna

Jest możliwość pracy na 1 zmianę?

Lala
@Kuna

Jak się Pani dogada, to chyba tak

Antoni
@Lala

A na część etatu też zatrudniają? Studenci są mile widziani?

Hela
@Antoni

Wszystko do dogadania

Zostaw merytoryczną opinię o Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k. - Świebodzin

• Jak się pracuje w Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k.
2.5/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Sobieskiego 20B
    66-200 Świebodzin

Lumberg Polska Sp. z o.o. sp.k.