Opinie o Sovrana Polska Sp.J w Olkusz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sovrana Polska Sp.J. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sovrana Polska Sp.J na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sovrana Polska Sp.J w Olkusz

Wiolka Nowy wpis

Serwisant to jeszcze jest w ogóle aktualny wakat w firmie? Pomagam mężowi się rozejrzeć za pracą, bardzo przeżył stratę poprzedniej, i szuka czegoś porządnego. Tu się pokazała ta oferta, ale po chwili patrzę, że to coś z 2022 roku. Pewnie wymóg dyspozycyjności się nie zmienił? dajcie tylko znać, jakie to są ewentualnie teraz dni i godziny pracy w miesiącu.

N. Nowy wpis

oddałam dwie kurtki zimowe do czyszczenia, zostały one zniszczone!! przez nie doświadczenie pracownika muszę kupić nową kurtkę, jak nie umie się tego robić to pora zmienić pracę, jak nie chcecie mieć zniszczonej kurtki to lepiej tam nie oddawać

@N.

a czy firma oddała Ci pieniądze za zniszczenie? jeśli chodzi o pracowników, to może ktoś odpowie i powie czy faktycznie są to osoby bez doświadczenia? na co zwracana jest uwaga podczas rekrutacji?

N. Nowy wpis

pieniądze? śmiech na sali żadnych pieniędzy nie dostałam, a pracownik mi powiedział że takie rzeczy sie zdarzają jak można wogóle tak powiedzieć, jak zdarzały się już takie sytuacje to dlaczego nie zwrócono na to uwagi, jestem zawiedzona na tym, czeka mnie wydatek na kurtkę, brak słów

Hubi

Nadal się można dostać na stanowisko serwisanta? Wymagali wykształcenia technicznego np. elektrycznego albo mechanicznego i uprawnień SEP. Ja mam to wszystko i chętnie wysłałbym CV. Wyjazdy tylko w bliskim terenie czy też dalsze łączone z noclegiem? W jakiej wysokości są diety za delegacje?

Mam podobne pytanie co poprzednik tyle, że o techniku serwisu bym się chciał czegoś więcej dowiedzieć. Z rok temu wiem ze szukali kogoś „od zaraz”, do teraz już nie ma takiego zapotrzebowania? To było powiększanie zespołu? Mam doświadczenie, chce poznać stawki. W jakich ekipach się teraz jeździ do klienta?

Ridi

Też bym sie dowiedział coś na temat tego stanowiska. Jakie stawki dla kogoś z uprawnieniami SEP G1 i radzącego sobie z hydrauliką, elektryką.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sovrana Polska Sp.J? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Chciałbym zapytać jak wygląda praca na stanowisku magazyniera, czy jest to praca zmianowa i na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Czy w firmie Sovrana Polska Sp.J praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Serwisant, na które poszukują na Pracuj.pl to dość istotna kwestia.

Na jakie benefity można liczyć w Sovrana Polska Sp.J?

Pan Andrzej

Adekwatne do posiadanych umiejętności :-)

Łucja
@Pan Andrzej

Czyli jak to? Tylko dla najlepszych są benefity czy co masz na myśli? Macie chociaz prywatną opiekę medyczną?

Pan Andrzej
@Łucja

Tak. Pozdrawiam.

Łucja

Dlaczego tak uważasz? Były jakieś niefajne sytuacje?

Aqua

Środki piorace i współpraca z tą firmą to czysta przyjemność.

Gabrysia

Nie ma może wolnych miejsc do pracy biurze dla kobiety ?

Aaaa

Kot te opinie pisze

Rafał

Czy jest jakaś strona gdzie wypisane są pralnie partnerskie Sovrany?

Hopi
@Rafał

Chyba nie, w każdym razie ja nie znalazłam :/

norman
@Hopi

na pewno zapewnia sprzet do speed queen

Sławomir
@Hopi

Pracujesz w firmie i możesz napisać kilka słów o warunkach zatrudnienia? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/sovrana-polska-sp-j-m-szastak-r-kaim,9393 znalazłem ogłoszenie na stanowisko technik serwisu i ciekawy jestem czy trzeba mieć doświadczenie i uprawnienia elektryczne. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Vovo

pytanko z ciekawości, jak długo sovrana działa na rynku?

odp
@Vovo

21 lat

XXI
@odp

oczko

Tomasz
@odp

Mógłbyś napisać czy są obecnie przyjęcia do firmy, bo nie znalazłem w sieci żadnych ogłoszeń. Liczę że podzielisz się informacjami.

odp
@Tomasz

Nie ma

vivin
@Tomasz

Temat maglowany od miesięcy, po co pytać po raz 100 o to samo?

@vivin

Otwierają się nowe pralnie, nie samoobsługowe, więc pytanie całkiem zasadne.

vivin
@Adam

A to na pralnie pewnie jakieś są, myślałem, że chodzi o główną siedzibę w Olkuszu

Kinia123

pracowałam kiedyś w sovranie. pozxrawiam obecnych pracowników ;)

cofik
@Kinia123

tez pozdrawiam :D

Cairo

Ciekawie wygląda ta nowa maszyna czyszcząca do butów, pytanie do pracowników, jak działa?

Tekla
@Cairo

widzialam na fb, ciekawa rzecz

Neli
@Tekla

Świetna ta maszyna!

Helena
@Neli

Ja mam nieco inne pytanie do pracowników - na jakie zarobki można liczyć? Czy w tym przypadku dobra jakość produktów przekłada się również na dobre wynagrodzenie pracowników? Czego można się spodziewać?

@Helena

zarobki są adekwatne

TN
@.

Nie narzekam na swoje bo bym skłamał jakbym powiedział, że złe ale chyba stawka nie jest wyrównana

Lemur

jak tam z pracą? zmieniło się coś w kwestii zatrudnień, czy nadal posucha z ogłoszeniami?

NICKY
@Lemur

Jak zawsze

Stonka
@Lemur

Posucha niestety.

@Stonka

Pracodawca nie poszukuje nowych osób z uwagi na to, że kadra pracownicza jest w pełni skompletowana? Ciekawi mnie, jak ze stabilnością zatrudnienia w tej firmie, dlatego może mógłbyś coś napisać? Skoro nie ma nowych ofert, mogę przypuszczać, że rotacja wśród pracowników jest mała.

Jello
@Grzegorz

Jest bardzo mała rotacja, przynajmniej z zewnątrz na to wygląda

@Jello

Jeżeli by tak było to, można stwierdzić, że pracownikom dobrze pracuje się w tej firmie. Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która zechce na ten temat napisać coś więcej. Ty pracowałeś może kiedyś w tej firmie bądź ubiegałeś się o zatrudnienie?

fina
@Grzegorz

Są dobre szkolenia poza tym otwierają się te pralnie w różnych miejscach więc tak jak ja np mam blisko, fajni ludzie ogólnie jest dobrze nie wiem co więcej można napisać

Rojo

przejeżdżałem wczoraj koło was, ładny budynek

Pako
@Rojo

spoko

Trusi

Jak oceniacie szkolenia? Warto?

NIKI
@Trusi

Tak, szkolenia z Panem (usunięte przez administratora)są zdecydowanie godne polecenia :)

NP
@NIKI

jakim panem? ;p

NIKI
@NP

z Panem specjalistą - M.T :)

@NIKI

Czy piszecie o szkoleniach, które organizowane są w firmie Sovrana Polska? Jeżeli został już poruszony ten temat, to chciałbym dowiedzieć się, czy będąc osobą zatrudnioną w tej firmie, można liczyć na odpowiedni rozwój zawodowy? Przez rozwój zawodowy rozumiem możliwość udziału w kursach, szkoleniach. Sprecyzujcie, proszę, jak to wygląda.

Quna_leśna
@Grzegorz

Są organizowane specjalistyczne szkolenia, np. z czyszczenia obuwia, galanterii , zamszu, skóry, prania wodnego/chemicznego itd. dla pracowników nowo otwieranych (i nie tylko nowo) pralni partnerskich

abc

Wczoraj otworzył się nowy partner Sovrany, powodzenia :)

wiwi
@abc

O, gdzie?

abc
@wiwi

w Środzie Śląskiej

Ciekawy
@abc

mogłbym prosić o więcej informacji na ten temat?

nick
@Ciekawy

Partnerem jest Akademia Kobiet - moim zdaniem fajna inicjatywa - a więcej informacji jest na fb

Ciekawy
@nick

super, poczytam :)

Soni

Plus za fajne szkolenia :)

Zostaw merytoryczną opinię o Sovrana Polska Sp.J - Olkusz

• Jak się pracuje w Sovrana Polska Sp.J?

Zobacz opinie na temat firmy Sovrana Polska Sp.J tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sovrana Polska Sp.J?

Sovrana Polska Sp.J