Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

LM

Dlaczego tak rozwalają zmiany, rzucają kierowników na inne zmiany? Co się dzieje?

@LM

Brak kompetentnych operatorów na łopatę priorytet czyli 77,4. Dlatego zabierają operatorów którzy już niby coś potrafią

Foty

Ukrainka nasza

Przerażające to już jest co za (usunięte przez administratora)tu pracują

Marzena

Co takie małe wypłaty???

Natalka
@Marzena

Wypłaty ok

Celnik

Jak tam (usunięte przez administratora) rękawiczkowo-asortymentowa xd , jeden na l4 , drugi na specjalnych reszta bez zmian jakby nigdy nic ;)

Celniczka
@Celnik

I co z tego?

Ona

To nie można zrobić porządku aby zaczeli pracować?

zm3

Tak wszystko dobrze wiesz ,że musi ktoś tu z twojej rodzinki pracować. Weź się za robotę a nie za płoty bo chyba ten jęzor po mamusi masz

Zgadzam się i jest mi wstyd za niektóre koleżanki bo jestem kobietą i takie zachowanie jest całkowicie (usunięte przez administratora)

Witam. Jakie zarobki na stanowisku magazynier- operator transportu wewnętrznego? I jak się Wam pracuje na tym dziale?

Pawel
@Zainteresowany

Zadzwoń do biura

Xxx

Czy ktoś słyszał o przestojach planowanych na dwa ostatnie tygodnie sierpnia ? Kpina jakaś chyba, połowa LM będzie w lipcu na L4. Oczywiście o przestojach poinformują nas pewnie dopiero w lipcu . Żenada przepływ informacji biuro- robole zero

Iza
@Xxx

Dopiero w sierpniu???? To jakiś żart ?

Parkingowy
@Xxx

O przestoju to jeszcze nikt nawet nie mysli. Opanuj sie z tymi plotami.

Xxx
@Parkingowy

Obyś miał racje

Riki
@Parkingowy

A skąd wiesz czy to są ploty?

Czarnuchy
@Riki

No to zerknij na chłopaków jak iskają sie po jajach, szczególnie mechanicy. Ciekawe co w domu powiedzą skąd te porzeczki.

Nina
@Czarnuchy

Najpierw spójrz na swoje

Tatiana
@Riki

Ploty dzielą się na prawdziwe i nie prawdziwe niektóre są całkiem interesujące a niektóre nie

Marzena
@Nina

Dobrze napisałas hihi

Panna Anna
@Tatiana

A mnie nie interesują ploty wolę fakty a uwierz fakty są lepsze niż ploty i bardziej interesujące

Kiwi
@Panna Anna

Do roboty wszyscy bo przestoju nie bedzie

On

A gadali że ją tylko Ukraina interesuje. Mam szanse.

Tom
@On

Taaa, Ukraina to jej rodzina a zwłaszcza chłopcy

@Tom

o kim mówimy?

@Tomek

Za dużo chciałbyś wiedziec

@Ona

Chcę z nią pracować. Jestem nowym pracownikiem.

Alicja

Cześć! Załatwiliśmy busa z Nowogardu do Goleniowa bezpośrednio do LM (zmiana III). Gdyby II zmiana, która z nami się zmienia lub IV była by zainteresowana dojazdem ze stacji, proszę o info. Miejsc w busie jest 19-21. Koszt dojazdu jest niewielki. W razie pytań piszcie ;)

Bus
@Alicja

Tak naprawdę idzie to ogarnąć dla każdej zmiany, wiec jeżeli ktoś ma chęć. 12zl przejazd w dwie strony. Czasami składamy się tyle dla kierowcy na paliwo (ze znajomym/znajomą) którą dojeżdżamy wiec pieniądze nie są wielkie. Bus odbiera o 6:00, 6:30 jesteśmy w LM. 19:00 już czeka na parkingu wiec koło 19:30 jesteśmy już w Nowogardzie.

@Alicja

Witaj mogę się coś ciebie zapytać?

Nikola

Witam, mam pytanie do pań jak Wam się pracuje w waszej firmie czy jest bardzo ciężko zastanawiam się nad zatrudnieniem, ale słyszę różne opinie.

Nikola

Dziękuję za informację pytanie było związane z pracą LM

Polecam
@Nikola

Praca fizyczna. Co tu oszukiwać. Trzeba trochę się nachodzić. 11km dziennie to minimum. (Przynajmniej na moim dziale) jestem z postmouldingu, pracuje na finiszu i ciężkie są tylko początki. Bolą ręce i barki z okazji pracy w wymuszonej pozycji, ale do przyzwyczajenia. Jak zakwasy przestają się robić to już jest dobrze. To tak jak byś z dnia na dzień zaczęła chodzić na siłownie i robiła sobie trening. Najciężej jest przy starcie obróbki łopaty a później to już „plaża". Nie wiem jak na formach. Wiem, ze tez dużo chodzą. Ogólnie polecam. Jeżeli masz werwę taka mentalna i fizyczna to jak najbardziej. Byle się nie poddać w pierwszych 6 miesiącach. Później to już naprawdę idzie z górki - gdy nauczysz się dobrze procesów i co gdzie po kolei

@Polecam

Dziękuję za konkretną odpowiedź

Jak szefostwo w LM Wind Power Blades? Spoko traktują ludzi?

Wszelkie informacje są pomocne

Robert

Każdy pracownik ma podpisana umowę ?

Wrócićniewrocic

Rozważamy w dziewczyna powrót do PL z Anglii. Pracowałem tutaj w GE przez 8 lat nawijając generatory i silniki między innymi do turbin wiatrowych. Z produkcją łopat wirnika nie miałem styczności więc do rzeczy... 3000pln (BRUTTO!!!) za pracę przy turbinach wiatrowych cokolwiek nie robisz jest wręcz niebezpieczne (wyjaśnienie za chwile) nie mówiąc już o tym że uwłacza godności człowieka. Czy dyrekcja nie wie że płacą niewiele ponad minimalną krajową za pracę nad produktem wartym miliony? Tak niska praca przyciąga ludzi którzy mają jakość pracy w (usunięte przez administratora) bo nie ta to będzie inna. Te łopaty latają nam nad głowami Panowie dyrektorzy. Wstyd i hańba za takie stawki. Sprzedajecie rodaków zachodowi jak tanie dziw... Na zachodzie za taką robotę płacą 4 razy więcej a zaaloze się że ludzie w Polsce pracują ciężej. Serce się kraje że nic się nie zmieniło przez te wszystkie lata. Jeszcze raz HANBA PANOWIE DYREKTORZY. Pomysłów nad tym krojąc indyka przy Amerykańskim stole.

TezNieHappy
@Wrócićniewrocic

Do kogo kolego piszesz? Bo powinieneś do właścicieli biznesu Czyli w tym przypadku do zarządu GE w USA albo conajmniej w Paryżu Bo to ich decyzja o umieszczaniu produkcji w Polsce, za takie właśnie stawki. A jeszcze lepiej - pisz do siebie. Zarobiłeś trochę w Anglii, odłożyłes kapitał. Wróc do Polski, załóż firmę i płać ludziom powyżej 10 tysięcy. Będziesz mógł przebierać w chętnych do pracy. I wtedy pozyskasz jeszcze więcej klientów którzy będą zachwyceni jakością Twoich produktów wyprodukowanych przez ludzi którym płacisz godne stawki. Czyż nie jest to genialny sposób na sukces?

interesant

Witam, do którego lidera na wydział trafić najlepiej, a do którego najgorzej?

Lopez
@interesant

Myślę że jak trafisz na mooldig to najlepiej do Jacka D

@Lopez

Dobre sobie ......

Interesant
@Lopez

A do Marcina M?

1zm
@interesant

Najlepszy tl z najlepszym podejściem i taki który robi na równi z operatorami to tylko kwiatek. Nie ma lepszego tl w tej firmie.

Mini
@1zm

No jak nie ma? Najlepszy to Marek J.

78.3
@1zm

Zgadza się,Kwiatek najlepszy.

Zaba
@78.3

Za pseudo mentora bladego trzeba się zabrać bo nic kompletnie nie robi i nie pomaga.

@Zaba

A kiedy on co kolwiek robił hehe

1zm
@78.3

Blady powinien przykład brać z KWIATKA bo to siara. Kierownik pracuje a blady sciemia

2zm

Zreszta na każdej zm mentorzy sciemniaj

General

Trzeba brac sprawy w swoje rece jak nie chcemy za nich za pie rda lac . Koniec z tymi pasozytami!

@General

Eje ej ale te pasożyty do pełnej godziny robią !!!

Oni
@.

Robia.??

Noo
@interesant

Gadacie na bladego a gdyby nie jego wiedza to byście byli w (usunięte przez administratora) Nie każdy musi rezac, ktoś musi nadzorować wszystko

Operator1
@Noo

Dawno niewidziałem operatora z takim za angażowaniem w proces jak blady gość na każdym etapie produkcji potrafi sobie poradzić a co najważniejsze doradzić młodemu i uświadomić go gdzie jest i poco jest wiadomo mentorów już niema ale obowiązki pozostały róbmy swoją robote i doceniajmy się na wzajem to nam pomoże. Wylewanie jadu na tego i tam tego do niczego nie prowadzi jak tylko do sytuacji nerwowych i niepotrzebnych konfliktów. Pozdrawiam

whos

i tak od jakiegos czzasu.dostajemy grafik ktory zmianiany jest tuz przed swietami.amoze by te wielkie glowy podaly do wiadomosci ile dostana premi na koniec roku.nie jest to 200 lub 300zl brutto ale dziesiatki tysiecy,tak dziesiatki.a my zapier...lamy i ciagle zle i malo.szlak by was trafil za te wasze klamsstwa oszusci.zaraz odezwie sie jakis obronca ale to i tak na nic.jestesmy robieni w konia i to mocno.tam w biurowni na dole to dopiero jest obluda do bulu.by was trafil.......

wooow
@whos

Słyszałam, że mają bardzo duże premie na koniec roku za poniżanie i ganianie nas operatorów. Żałośne to jest.

@whos

Tak, biuro ma dziesiątki tysięcy premii. Bywało, ze było nawet więcej niż sto tysięcy. I ja wiem kto tyle dostawał.

whos

tak tak prawda.

@whos

No to wiemy oboje i potwierdzamy.

Niesamowite
@ScavOla

A ja potwierdzam tlze na ksiezycu rosna palmy kokosowe. Ponad sto tysiecy! Kto jeszcze potwierdzi?

@Niesamowite

Ale że o co Ci chodzi? No takie były premie roczne. GE to trochę ukróciło. Ale kilka lat tam kilka osób wzięło premie po 100, nawet 150. A była jedna pani co wzięła nawet 200

Danuta
@ScavOla

Dziękuję za odpowiedź. Wspominasz o wysokości premii w firmie LM Wind Power, a czy mógłbyś do tego wyjaśnić, na jakiej zasadzie funkcjonuje system premiowy w tym miejscu? Za co można otrzymać taki dodatek finansowy?

@Danuta

Ja wiem, ze pytanie zadała pani z Gowork, ale mogłabym odpowiedzieć - jednakże na przyszłość proszę zwracać się do mnie w odpowiedniej formie osobowej. Dla biura system premiowy jest prosty - taki jak w każdej korporacji. Przełożony wyznacza cele na rozmowie rocznej. I po roku cele są oceniane, jaki jest ich stopień realizacji. I jak cele są spełnione - to się dostaje premię. Wysokość premii zależy od zapisu w umowie. Niektórzy maja pięć procent inni więcej.

Wto
@Danuta

Trzeba dobrze (usunięte przez administratora) i masz

Pasozyt

Kiedy maja wejsc kasko- czapki? Wiecie cos?

@Pasozyt

Podobno od 1.02

On1
@Ona

Cale 12 godzin w takich kaskach- niewyobrażalne to jest!

ziomek

Kiedy wchodzi to że mentorzy zaczynają pracować?

Wiking
@ziomek

Juz od stycznia nie sa zadnymi mentorami tylko operatorami. Jak nie pracuja to mow komu trzeba. Koniec czarnych swietych krow!!!!!!!

O.p.

Cacanki obiecanki te podwyżki to jakaś kpina,wymagania tylko i mało-mało-robisz co do ciebie należy a i tak mają cię gdzieś .Takie podwyżki to niech da sobie kierownictwo LM ale sobie .Pracujemy tu nie dla przyjemności a po to żeby zarobić w tym (usunięte przez administratora).A szacunek do kierownictwa LM czy G -żaden.

@O.p.

Dostałeś koło 4-5 stow podwyżki (wliczając premie kwartalna).

Jaja sobie robią
@Kojot

Wlicz se co chcesz mozesz nawet swoją starą wliczyć hój nie podwyżka

@Jaja sobie robią

napisz napinaczu ile dostales a potem zapytaj innych w innych firmach czy tyle dostali i czy by chcieli tyle dostac

Kojot

Kolego, Rozmawiajmy kulturalnie. Masz jakieś konkretne informacje jak wypada LM na tle innych firm? Jeśli tak, to podziel sie, prosze

Niezastąpiony
@O.p.

Podwyżka śmieszna i nie adekwatna do naszej pracy. 120 zl brutto do podstawy i kwartalna... tylko Ci co dobrze żyją z kierownictwem mają wiecej. W tym zakladzie to tylko kolesianostwo. Mimo tego, że się starasz mają Twoją pracę w nosie. Dopiero jak przyjdziesz o dzień urlopu to okazuje się że jestes niezastapiony i jak jeden dzień Cię nie bedzie to zakład padnie. Śmiać się czy płakać? Kierownictwo i (usunięte przez administratora) niech lepiej zmienią swoje rządy bo nikt normalny nie będzie w tym (usunięte przez administratora) zapierdzielał za trzech bo ciągle mało...

Kiki
@Niezastąpiony

Nie podoba się to won z zakładu a nie wiecznie narzekacie nikt siła tu nikogo nie trzyma

@Niezastąpiony

SIA zatrudnia Dają 2800 na wejście- tak w radiu reklama leci Spróbuj u nich

XXX

Netto czy brutto?

@XXX

SIA BOSCH podaje swoje stawki Brutto 15 zł/h brutto x 168 godzin + ok. 10% premii daje około 2800 brutto Szał to nie jest w tej SIA...

Buuum
@Kojot

LM Trujący styren ktory rozpier..la uklad nerwowy, sypie uzębienie oraz płuca, stawy itd. Nie ma szkodliwych warunków co jest kpiną W innych firmach rowniez nie ma szkodliwego jak w lm tylko ze nie ma trucizny xd

@Buuum

Ludzie, Przestańmy powtarzać jakieś bzdury o szkodliwych w LM Od roku mamy żelkot BEZ styrenu A nawet ten poprzedni miał minimalny styren Na wszystkich szkoleniach bhp jest mówione ze spełniamy wszystkie normy Jak używane sa maski to już praktycznie wogole nie ma problemu.

BHP
@Kojot

Chemia stosowana w LM WIND POWER w procesach produkcyjnych ma szkodliwy wpływ na psychike oraz funkcjonowanie zdrowego organizmu.

WIATR
@BHP

Dodam tu jeszcze że widać maksymalny wpływ substancji szkodliwych na umysły kadry kierowniczej zarzädzającej zmianami produkcyjnymi na zakładzie oraz zdrowych umysłòw ktòrzy wybrali tych durni w tym mnie.

@BHP

No na pewno, nie jesteśmy centrum logistycznym typu Zalando Tylko fabryka W każdej fabryce sa czynniki niebezpieczne Dlatego sa środki ochrony

Jarek
@Kojot

Skad ty sie urwales czlowieku haha.zywica tez jest bezstyrenowa??? Pomysl co piszesz.oprocz styrenu jest tu multum innych szkodliwych skladnikow w klejach itd. Styren jest tylko jednym z nic. Obudz sie I nie rob z ludzi idiotow...

@Kojot

Hej stary czy Tobie coś zryło banię czy nie pracujesz na produkcji ?

Były pracownik sia
@Kojot

W sia dają (usunięte przez administratora)netto ale przy 15 %"premii tam nigdy tyle nie ma jak dostaniesz 2150z premierą to się ciesz. I musisz pilnować godzin bo często są pomyłki i mówią że ty masz tego pilnować kto pujdziemy to i tak wróci do starej firmy

@anonymous

Pracuje na produkcji Byłem na senvionie A gdzie będę to kierownik zdecyduje

Ktos

Powodzenia

Ja wolę jasne.

On

Podwyżki podwyzkami ja dalej czekam na kasę świąteczną i dalej lipa, to jest dopiero porażka, kto tam w biurze pracuje? Kpiny i nic wiecej

Funfel
@On

Zamiast biadolic i czekac idz sie zapytaj o co chodzi. Boze, co za ludzie... go work ci nie da.

Xnz
@On

Miałem ten sam problem. Okazało się że wyrobili mi nową kartę i na niej były pieniądze.

:D
@Kojot

Co za bzdury piszesz ,chyba z biura jesteś albo masz rok praktyki:D??Zelkot bezstyrenowy również groźny jak i żywica poliestrowa. Jak wszystko w LM. Maska tak pomaga ale nie aż tak super,a kombinezony można sobie w tyłek wsadzić. Te kombinezony po chwili już chemię przepuszczają. Prawda jest taka że cały czas się trujecie:(

Ktos

(usunięte przez administratora) I takich właśnie potrzebuje LM

bleeee
@Kojot

Koleżko weź (usunięte przez administratora)w ten pusty dzban,ktora chemia nie jest szkodliwa?ta w lm jest bardziej szkodliwa niz tobie sie wydaje.wiec (usunięte przez administratora) takich glupot.

Scrap

Bierzcie przykład z SpaceX utylizując stare elektrownie wiatrowe. Start - Obrót - Lądowanie Rakieta robotę zrobiła, dane zebrała i się rozebrała. Granulat z łopat ????????

Wirus
@Scrap

Odblokować hamulce ograniczające prędkość obrotu turbiny

Ludzie (usunięte przez administratora)jak wam się nie podoba to (usunięte przez administratora) tak!jak ja.juz 4 lata poza LM w końcu odrzyłem od tej patoli pozdro był taki ni jaki Grzyb i Ormian tak ze teraz ma macie luz

Aniulka
@259

No wydać jak odżyłeś że wchodzisz na forum o 4 i gorzkie żale wylewasz ale jak odrzyłeś haaa to rozumiem ogarnij się człowieku

@Aniulka

Akurat tak się składa że jestem na drugim końcu świata sama się ogarnij koleżanko

Haker Bonzo
@259

Twój adres IP na to nie wskazuje nawet, dziwne.

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 197.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 173, z czego 53 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 85 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 600 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów