Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

Vestas

Witam wszystkich, robiłem z wami kilka latek i przeszedłem do vestas, szczerze jest to dobra zmiana, sucha głową, w pracy spoko i zarobki lepsze, nie jest idealnie ale lepiej, co do lm teraz widzę co ta firmę boli, 1 gdzie jest technologia, inżynierowie, banda pustych nie robow i gamoni, tyle pieniędzy i czasu wyrzucać ie w błoto że aż boli, kontrola miękkie fajki bez jaj dlatego tak się kijowo robi, bo się boją albo coś może widza( kop głębiej, kurde nic nie było) dyrektorzy złap się za jaja izacznij coś zmieniać, mogę dać wam parę darmowych rad co robicie źle ale nie mam już kontaktu a szkoda, mógł bym wam pomoc( ludzi w pracy)

hmm
@Vestas

Inżynierowie dopiero się uczą, jak ukraincy od dwóch, czy tam trzech lat..

hmm

Kurde, nie ma za co grilla zrobić, lukam w konto a tu dalej nic..

Wkur...wiony

Gdzie jest kasa ?

Otto

Ten zakład to paranoja. Mieszają ze zmianami, rozwalają ludziom zmiany, dojazdy. Nic ich nie obchodzą pracownicy, najważniejsze są interesy firmy. A ludzie zdania swojego i głosu nie mają, są postawieni przed faktem dokonanym.

@Otto

Nie podoba się nikt cię siła nie trzyma.Na twoje miejsce jest 10 ukraińców tak że żegnam.

@anonymous

Nie ty mnie przyowałaś i żegnać mnie nie będziesz. Jak będę chciał to sam się zwolnię. Mam prawo wyrazić swoje zdanie. Zakład w tej chwili pozbawia mnie i kilka innych osób dojazdu do pracy i mam prawo się wypowiedzieć co myślę.

@Otto

To wypowiedz sie w biurze a nie beczysz tu na forum

Live
@anonymous

Posłuchaj cwaniaku.Domyślam się kim jesteś i dlaczego takiego kozaka rżniesz,oczywiście tylko tutaj bo w zakładzie chodzisz z podkulonym ogonem i spuszczonym łbem.Wpis Otto jest w stu procentach prawdą a ty od zawsze chronisz swoje (usunięte przez administratora) oraz system jaki panuje w zakładzie.Nie jedna osoba była w biurze i mówiła o ty co napisane wyżej ale oni mają to głęboko w ... Wszystko zależy od upośledzonych liderów i ich nie spełnionych ambicji.Zobaczymy jak ty teraz będziesz beczeć?

@Live

Dokładnie. Ja też się domyślam kim jest ten cwaniaczek, właśnie z ust jednego z takich kierowników załoga usłyszała, że na wasze miejsce jest 10 Ukraińców, że dojazdy do pracy to żaden argument itp. A w biurze było sporo osób i prosiło o interwencję.

Rozczarowany
@Otto

Wszyscy kierownicy, liderzy i cała reszta brygadzistów to banda idiotów... Tańczą jak im zagrają. Ta firmą to totalne dno. Starsza Ukraińcami. A dlaczego? Bo nikt inny tam nie chce pracować

Leszno

Do Grzesia. Naprawdę zajmij się swoim życiem i nie wycieraj sobie buzi moim imieniem. I proszę grzecznie nie gadaj głupot w stronę mojej osoby. Ponies konsekwencje swoich czynów. Może w końcu ktoś się przyjazny twojej Pracy i podejścia do niej...

my :)
@Anonim

Będziesz pracować jak każdy z nas,a nie papierosek kawka batoniki,pamietaj ze blachy na palarni mają uszy a my wszyscy oczy,nic nie ukryjesz nawet śmiechem,to robi sie już nudne nie uważasz,nie miel tyle tylko weź sie do roboty a będzie dobrze :)apropo po co mowisz cześć :(

My wy
@my :)

Co za Grześ

Hahaha
@My wy

No ty

Wez wyluzuj rajtuzy

zmienniczka

o jaka ładna niedziela i nawet mentorek pracuje buchaha buchaha

my :)
@zmienniczka

musi bo jak nie to zrobimy sobie selfii jak siedzimy i wyślemy do T.CZ niech wie że jak oni robią sobie przerwy co chwilę to my też :)

Złota rada

Hmmm...ktoś tu troszkę się zagalopował. Odnoszę wrażenie ,że duży brak zajęcia się kłania u Ciebie. Powyższe podlega pod groźby karalne - takie przestępstwo w kodeksie karnym, następne to znieważenie kończąc na RODO, jeśli nie wiesz co to, to doczytaj w literaturze. Dobrze ze technika daleko posunięta, adres IP do ustalenia, nawet numer urządzenia...W sumie już się to robi ???? nie pozdrawiam. Ps. Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni, niedługo dostaniesz list od odpowiedniej instytucji, pewnie uśmiech będzie BEZCENNY ????

tfuuu
@Złota rada

Do złota rada. Słuchaj leszczu,gdybys bardziej wiedzial o czym piszesz to nie napisalbys takich bzdur.te twoje rodo mozesz sobie wsadzic.Poczytaj o zmianie VPN a potem strasz ludzi.Taki jests kozak to napisz z jakiego kraju napisalem tego posta i z jakiego ip?dla ulatwienia podpowiem tobie ze jestem w pl ale wpis jest z bardzo daleka.Nie pozdrawiam.

Złota rada
@tfuuu

Prócz wyższego wykształcenia, dobrze byłoby posiadać jakieś średnie wyobrażenie i co najmniej podstawowe wychowanie. Ty nie masz nawet jednej z tych cech, łącznie z resztą ekipy, która obraża personalnie innych na tym forum. Patrzcie na siebie, nie ma innych - tylko do tego, trzeba dorosnąć:) Kończę więc ta konwersacje, bo jak dla mnie poziom nie ten!! :)

byly 2
@Złota rada

szkoda tracic czasu ,na konwersacje z taka osoba,ta osoba niech sie zajmnie swoim klaunem z malowanymi brwiami:)

L4

A wąsowa Lqatro czy obiegowka starego nie ma to i roboty się przestraszyła tam jest pełno świętych krów które kasę biorą A po znajomości nic nie robią Tych celników to bym w kosmos wystrzelił automaty niech zrobią A tych nie robow do pracy zapraszam Na układy nie ma rady

Szczery

Ale W h..@ grają z podwyżkami Obiecanki Cacanki A Westas czeka :) Nie ma tego złego Co by na dobre nie wyszlo Gdzie kasa która zabrały kadrowe nie legalnie jak źle policzyły wejściówki Bez zgody samowola jak penery Do szkoły i liczydła im kupić

Ona

Raka jak raka ale choroby psychicznej to na pewno!!!! Jeden chce być lepszy od drugiego. W łyżce wody by Cię utopili.

Konrad

Czy są szanse na podwyżki w firmie?

On

Gdzie te podwyżki???????

Hiszpan

Ktora to tanczyla z 4 hiszpanami?

Buli
@Hiszpan

Ja przy DESPACITI:)

@Hiszpan

Dżasta

zajączek :)

idziesz do pracy na osiem godzin i weekendy dla rodziny najlepsze w tym wszystkim to że kaska podobna nie opyca sie tam siedziec i z tego co słyszałam kobitki zapi.....ą jak faceci

zmienniczka

wszędzie dobrze gdzie nas niema ale myślę że wolne weekendy to dobra sprawa

obcy

napiszę krótko praca ciężka nie ma wolnych weekendów dwanascie godzin trzeba cisnąć więc myślę że zarobki nie są adekwatne już wszędzie się zarobi ponad trójkę

Pracuje tu
@obcy

12 godzin dwie dniówki a potem dwa dni wolnego. Wiec weekendy są wolne - czasem wypadają w środku tygodnia

justi
@Pracuje tu

Pełna sobota i niedziela to są weekendyale spoko pracuj jak ci pasuje

nikt

nie polecam (:

zielony

z tego co ludzie którzy tam pracują dosc długo,wiem że zarobki jak wszędzie,było lepiej a jest gorzej

ciekawy

hej ludziki :) jakie zarobki u was???

Lm

To tak jak z Ukrainkami . My starzy pracownicy zapiepszamy a gwiazdy z Ukrainy nic nie robią a zarabiają tyle co my . Worka nie rwia ,gitary nie wezmą tylko na miotle latają . Czy one są do roboty czy do czego . Jak to jest z tą firmą . Przecież to się zygac chce co tu się wyrabia a potem dziwią się ,że nasi uciekają

Operator

A ty szma.....ro za przescieradlo u nich robilas,ze tak psioczysz.wy wszystkie jestescie dobre

Chachacha z tego co się czyta to ten LM to jeden wielki (usunięte przez administratora) Tylko opiekuna już wywalili :)

ROBERTO :)
@Operator

własnie po co zaglądacie komuś w życie,chcecie rozwalic komuś związek,sliwa ma swoją rodzinę i z tego co wiem jest szczęsliwy i to bardzo a tak na marginesie to jeżeli go tak bardzo nie lubicie to po co składaliscie sie na dziecko,Monia też jest szczęsliwą mężatkom,generał i jak to napisały koleżanki LM cały szereg kierowników zapewne też,zastanówcie się kogo tu chcecie skrzywdzić wnoskuję że połówki małóżonków,po co to robic skoro można podejsc i powiedzieć w prost. Jeżeli ona nic nie robi to niech ją zwolnią ale te oszczerstwa są uważam nie na miejscu

młoda
@Operator

gdyby koleżanki LM były szczesliwymi żonami matkami to nie chodziłyby same po miescie do koscioła itd. hahaha jestescie tak puste że szkoda na was tracić czas,zobaczcie która teraz siedzi ryjem w telefonie i dzierga te bzdury,fffffiiiinnniiisz

Orzeszek
@młoda

Ktoś tak tępy jak koleżanki LM powinny sie wstydzić,zazdroszczą zdrowych relacji miedzy koleżeńskich,zwyczajnie są samotne i nie maja sie czym(kim)zadowolić,proponuje zamknąć ryj albo wsadzić sobie paluszek w (usunięte przez administratora) ewentualnie poprosic kolegów z ukrainy by wam wsadzili

RudyGrubas
@Orzeszek

Prawda w oczy kole? W niektórychrych miejscach za takie "zdrowe relacje" się płaci. Co masz na sumieniu grzesznico jedna? Co do pana z wąsem - chodzi o to żeby był czysty bo na baczność już nie staje :)

operator
@RudyGrubas

widze ze nie jednego batona musiales czyscic,a do tego placic musiales.heh zalosny grubasie

Kolezanka z innej zmiany

A ja mysle ,ze gdyby kazdy zajal sie swoja praca nie bylo problemu. Wpier.... lacie sie komuś w zycie z butami piszac takie bzdury. Bije chyba od was zazdrosc kolezanki bo jestescie stare i brzydkie i w dodatku antypatyczne i chyba was to boli,ze nie jestescie tak lubiane jak Monika. Zajmijcie sie lepiej praca a nie wypisywaniem bzdur na forum. Mimo,iz jestem z innej zmiany i jak wiadomo każdy inaczej pracuje staram sie miec to w (usunięte przez administratora) Zajmuje sie swoja osoba. A nie jak wy wredne zmije mieszacie kogos z blotem. Pomyslcie,ze inni też maja rodziny ,dzieci zanim napiszecie cos co moze komus namieszać w zyciu.

operator
@Kolezanka z innej zmiany

glab zostanie glabem,a takiemu nic nie przetlumaczysz.na kzdego mozna cos powiedziec,oczernic .jak taka odwazna ta osoba czemu nie powie jej tego w twarz tylko mocna na forum,jednym slowem to nie ogarniete g...o.

patrz na siebie

Przykro czytać takie wypowiedzi w kierunku TL i pracownika długoletniego. większość opini jest lekko pod koloryzowana, ale cóż piszesz aby dokopać. Pracowałem na tej zmianie i śmiało mogę powiedzięć że prawdą jest że na palarnie chodzą razem i sporo czasu spędzają ale to nie jest powód aby osądzać pod względem romansu! Ile kobiet flirtuje w firmie aby mieć lżej? Tego nikt nie widzi? Moulding jest tego pierwszym przykładem Pani Bogusia. Kokietka jakich mało i co Daje? Puszcza się? Bzdura!!! Większość komentarzy to pisane przez zawistne kobiet które też by chciały ale nikt na nie nie patrzy.

patrz na siebie
@patrz na siebie

Temat miał być do koleżanka LM

@grozny.pl.IWAN
@operator

Żenada jak ich mało,sprawa otarla się o policje,jest jedna namierzona osoba,i na pewno jest z Goleniowa,a na bank nie kobieta,reszta w późniejszym terminie,szokowy hit jak podam imie i nazwisko

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 197.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 173, z czego 53 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 85 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 600 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów