Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

Ciekawa

Witam mam pytanko na czym polega praca na żebrach i czy ciężka jest ta praca na tym stanowisku?

Prd
@Ciekawa

Tam sa rozne prace. Ale to w zasadzie najlzejszy wydzial oprocz premoldingu. Nie wchodzisz do lopat, prawie nie ma szlifowania, calkiem sympatycznie:-).

Dzień dobry mam pytanie jak przychodzę do LM ile mam wypłaty zasadniczej w pierwszym,drugim i trzecim miesiącu?Może ktoś mi informacji udzielić?

bonus
@Nowy

tyle ile piszą na ogłoszeniu. warto przeczytać

Olos

Dokładnie czy wy już od tej chemii rozumy potraciliscie czy piszą może zazdrosne ofiary własnego życia i tu mogą się wyżyć.... Trochę rozumu to jest forum pracy a nie forum plotek wyssanych z (usunięte przez administratora) Ogarnijcie się i zajmijcie się swoim życiem.

Kolos
@Olos

Większość ludzi pracujących tutaj żyje tylko życiem innych. Faktycznie syren uderzyl do glowy co nie ktorym ludzia. Zyjcie wkoncu swoim zyciem bo szybko karma wraca za takie wpisy. Ludzie mają swoje życie tak nudne że lepiej plotkowac o innych osobach, wyzywac ich, ublizac ,mieszac z blotem.To co się dzieje w tym zakładzie przeracza wszelkie granice-ludzie są zawistni, brak tolerancji. Jakby się zmieniło to forum i trzeba byłoby się logować swoim imieniem i nazwiskiem to chore komentarze szybko nie byłyby wpisywane a to forum miałoby wkoncu swoją prawidłowość funkcjonowania. A Dyrekcja pozwala na tego typu wpisy dlatego nie reagują do administratora strony o poprawienie warunków tej strony.

Kiedy zaczyna zmiana WOSA pracę i na którą zmianę? Grafiku nie ma...

On
@801

3go nocka zaczyna

bonus

Chciejmy się w fabryce szanować. Odnośmy się do siebie kulturalnie - również na forum internetowym. Koleżanki HR dziennie obsługują setki spraw - pewnie, że czasem coś mogłoby załatwić szybciej albo sprawniej. Są na pewno osoby, które doświadczyły kompetentnej obsługi.

Bonus

Popieram kierownictwo I Pana Paszka i Panie z HR. W gadaniu to każdy mondry na producji.

@Bonus

HR to faktycznie przylozyl sie do sukcesu. Wstyd takie rzeczy pokazywac. Samoreklama i tyle.

@Produkcja

Przynajmniej maja co pokazać Czym Ty możesz błysnąć?

@Bonus

Wyprodukowalismy mnostwo lopat przy braku wsparcia HR. Tym blysnelisny na produkcji. Nie wmowisz mi, ze te autoreklamowe dzialania maja cokolwiek wspolnego ze wsparciem firmy. Rozejrzyj sie po innych firmach produkcyjnych i zobaczysz jak moze pracowac HR. Ale trzeba chcieć a nie torpedowac wszelka chec zmian i zajmowac sie autoreklama.

@Produkcja

Wiadomo ze PRD to kluczowy dzial fabryki. Hr To tylko i aż dział wsparcia. Przy naszym zatrudnieniu powyżej 1000 osób, jest sporo pracy w hr zeby wszystko było na czas - i czasem cos pójdzie nie tak. Nie powinno tak byc, ale sie zdarza - rownież w tych innnych firmach.

Ho ho ho

Ptaszek to jakie te łopaty robić będziemy 78 czy 74 a może 77 jaż się sam pogubił z tymi metrami ;) wiem jedno limity bedą dłuższe niż same łopaty. Sukcesy HR parodia goni parodie "Wąsopad" masakra i gokarty w nagrode za co ja się pytam? Szkoda ze nie powiedziała świnionoga, ktora nigdy nie ma czasu pomiędzy żarciem a pierdzeniem w fotel, jak upierdzieliły wejściówki pracowniką, a potem bezprawnie zajumały hahaha Taki sukcesik działu HR Wesolutkich

@Ho ho ho

Takie łopaty będziemy robić jakie GE zdecyduje. I 74 metrów i 78 metrów. Dobrze ze nowe projekty przychodzą do nas

Ciach

To jest jakaś paranoja Ta firma nawet w wigilije ludzią nie odpuści, z gryfic tłuc się tyle czasu, kilometrów żeby posłuchać debila ktory się lansuje i próbuje być fajny

Prd.
@Ciach

Przyjechales, posiedziales godzinke i dostales kase za caly dzien. Rozumiem, ze wolalbys (usunięte przez administratora) w srodku lopaty za te same pieniadze? Sluchal kto chcial (bo faktycznie ten gogo nic nie kuma i sie lansuje bo robote robia inni). Ja zlozylem zyczenia kolegom i kolezankom, cieszac sie, ze to luzny dzien.

PRD

Życzę wszystkim Wesołych Świąt, Szczęśliwego Nowego Roku. Niech się spełnia Wasze Marzenia, niech Pracownicy będą wydajni i obowiązkowi a Szefowie wyrozumiali i mówiący ludzkim głosem, więcej uśmiechu i zrozumienia na codzień aby lepiej się pracowało. Podwyżek dla wszystkich, biaxów na centralnym dla moldingu, mokrych i dobrych buszingów dla postmoldingu, usmiechniętej kontroli, terminowych mechaników i wszystkiego najnaj - tego Wam (i sobie:-) )życzę!!!

Jędrek

Przypomnijcie sobie Ci, którzy pracują w LMie pare latek jak się pozmieniali ludzie na zmianach. Ekipy zupełnie inne mało zostało tych naprawde normalnych to powyjeżdżali to mieli już dosyć. Szkoda jak sobie przypomne to aż żal. Dziwi mbie to, że firmie nie szkoda normalnych pracowników, którzy mają ogarniętą robote wzamian wolą przybyszów ze wschodu co i tak udają, że nie rozumieją. Od nowego roku niemcy otwierają się na ukraine ciekawi mnie ilu ucieknie ;)

ja pytam
@Jędrek

a co firma moze zrobic, zeby miec normalnych pracownikow. przychodzą nieogary

@ja pytam

Mogla zatrzymać tych co odeszli ale nawet nie chcieli z nimi rozmawiać.

ja pytam
@Kiki

Rozmawiać? i co by odchodzący powiedzieli? że 'dajcie mi 5 koła na rękę to zostanę'?

@ja pytam

A co ty myślisz że ludzie tylko dla kasy odeszli jesli tak to jesteś w wielkim błędzie

Ja pytam
@Kiki

Jak nie jak tak - w 80% raki powód 20% - inne powody

Janek
@ja pytam

Nieogary to Ci ,ktorzy przychodza do pracy wyladowac swoje frustracje na innych bo im w zyciu sie nie uklada. Gnebia i mecza psychicznie dowartosciowujac przy tym swoje ego.Normalni ludzie nie wytrzymuja i uciekaja. Bo praca jak praca ale ludzie i ich zryte lby wykanczaja siebie nawzajem

Eliminator

czyli ty pierwszy

Kiki

Jak mogę sam się wyeliminować?

@igor

Zawiele to mi nie pomogles,ale dzieki ci za checi.

GPS
@@igor

Równiez do innych: to są namiary na trasę drogową, jak ci nie odpowiada zakład, to (usunięte przez administratora)na niemcy.

Ciekawa...

Jak mogę sobie załatwić przeniesienie z Moldingu na zebra lub postmolding

Obecny
@Ciekawa...

Kto z kim i dlaczego szybko się dowiesz ale o przeniesienie ciężko odpowiedzieć na twoje pytanoe

Vasyl

Celnik to to już przegina plecak wypchany a pracowniką wylicza pożal sie Boże (usunięte przez administratora) nic więcej

pawel

Ile się zarabia i czy te substancje uzywane na produkcji sa mocno szkodliwe? I czy jest głośno na hali.

Didek
@pawel

Substancje szkodliwe ale jak bardzo to zalezy od kogo kupisz i co domieszal

...

Dobrze napisales..(usunięte przez administratora) Podobno mają być w tym tygodniu ładowane karty. Pozdrawiam. Dużo zdrowia zycze

Rybcia

Słyszałem że jojo wrócił hehe to się w...... z nim będzie miał umie krzyczeć i nic nie robić

Bla bla

Kiedy ładują karty podarunkowe?

Stary

Kto się dostał do kontroli a kto na szkoleniowca?

@Stary

przyjdz do stolowki to sie dowiesz. Na monitorach tobjest.

On
@Operator

Na monitorach jest kto się dostał do kontroli Ale nie ma do szkoleniowca kto się dostał

@On

Wstrzymano ten etat, dlatego nie ma info.

Policeman

Zapraszam do nas, na Maszewską. Celem złożenia zeznań.

Przyjmujemy całą dobę.

@Policeman

Ok, już wiem gdzie zgłosić

Po nocce może podjadę

Zapraszamy

Przyjmujemy całą dobę

Dw

Dokładnie. Masz rację! Wziąć się za to co ważne. Za wszystkich(usunięte przez administratora) na zakładzie. Ponad połowa by poleciała jakby zechcieli zrobić badania.

Operator..
@Dw

Może co nie którzy zaczeliby normalnie funkcjonowac, oraz mieliby kontakt z rzeczywistości w pracy i z ludzmi

@Operator..

Apeluję o zgłaszanie takich sytuacji na Maszewską! Zajmiemy się.

@Policeman

Ale bez zgłoszenia - nie można nic zrobić. Więc - apel o składanie zeznań!

Nie

Zgloszone

Produkcja

(usunięte przez administratora) Napiszcie lepiej, co sie podoba a co nie, albo co sie poprawilo a co idzie na gorsze. To portal o pracy a nie obyczajowy.

obeznany

Moze i w czyms jest ziarno prawdy i czasami tak bywa ale powiedz jedno? czy twoje zycie jest typowym klasykiem chrzescijanskiego pierwowzoru jak i rowniez wszystkich tych ktorzy tak swobodnie sie wypowiadaja? jezeli posiadacie choc gram godnosci to podejdz i powiedz tej osobie w twarz ale wiesz co ci powiem? godnosci masz tyle co brudu za paznokciami... wiec praktycznie wcale! zanim zaczniesz oceniac innych obroc glowe i zobacz czy za toba nie ciagnie sie szlam przeszlosci!

Piękny i "MONDRY"
@obeznany

Godność? Nie obrażając zwierząt, one mają więcej godności niż osoba wypisująca te bzdury

Kierownik
@obeznany

Wiec sam sobie odpowiedziales.wypowiadasz sie tu wiec niczym sie nie roznisz.a zdziwilbys sie jakbysmy sie spotkali.wiec trzymaj buzke krotko.

Obeznany....oni godności nie maja

@Kierownik

ujalbym twa wypowiedz za żal.. jednak to oznaka współczucia a dziś przez takich nieumyślnych ludzi jak ty oznaka pogardy Obiektywnie rzecz biorąc, percepcja mojej mentalności, nie obliguje do dalszej konwersacji z tobą patrząc przez pryzmat wizualnych aspektów tej kwestii. Dobra rada: Zachowaj swoje słowa dla siebie i staraj się nie krytykować kogokolwiek gdyż jak to mowią! karma zawsze wraca, a najczęściej w najmniej oczekiwanym momencie naszego życia!!!

@280000

Wporzadku!!! to skoro posiadasz taka wiedza to podziel się z osobami które powinny o tym wiedzieć, zaś jeżeli to tylko domysły wykreowane opiniami innych miej czyste sumienie jeśli ci na tym jeszcze zależy i wyrzuć z ręki kamień który ci ciąży. ( rozumiesz?)

Gitara
@obeznany

Tak z nudow na nocce czytam to nasze forum zakladowe.i stwierdzam ze powinni ci otworzyc pokoj ,bo chyba jestes niespelnionym lekarzem psychiatrom.sam oceniasz ludzi po wpisie ,gdzie gosciu nikogo nie ocenil .tylko stwierdzil fakt ze w kazdej plotce jest ziarno prawdy.po drugie nizej ,pojechales goscia chociaz przyznal ci racje w twojej wypowiedzi.wiec jesli chcesz udawac osoba tak madra,to czytaj zezrozumieniem,bo chcesz udawac madrego a wychodzisz na glupka.i uzywasz slow ktorych znaczenia ,chyba sam nie rozumiesz.

Dw

Podziwiam cię za twoją inteligencję(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 200.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 53 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 87 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 601 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów