Opinie o Browary Łódzkie S.A. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Browary Łódzkie S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Browary Łódzkie S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Browary Łódzkie S.A. w Łódź

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Browary Łódzkie S.A. na stanowisko Księgowa?

Browar Nowy wpis

Witam, jesli chodzi o prace w tej "firmie" serdecznie odradzam! Pensja smieszna ! Maszyny co chwile popsute nic tam nie dziala! W wc brak papieru, brak rzeczników papierowych, brak sprzatsczek, brak ubran roboczych, wszedzie karaluchy!!! Tak karaluchy! Na stołówce na produkcji !wszedzie ! Osoba odpowiedzialna za produkcje kompletnie nie wie co sie dzieje ! Co chwile czegos brakuje . Ogolnie firma jedna wielka pomylka! Nie polecam !! Ludzie którzy pracują tam lata odchodzą ! Niedługo zostanie tam sama Ukraina ktorej i tak z łaski wyplacają wyplaty, naprawde co tam sie dzieje to masakra, ludzie pracują po 16 h , idziesz na 18 konczyszo 6 i na 14 do pracy , tam powinna wejsc inspekcja pracy i sanepid i zamknac ta budę !

wombat Nowy wpis
@Browar

osoba odpowiedzialna za produkcję to nikt inny jak dyrektor produkcji niejaki czopek. Nie ogarnia bo nie ma czasu, musi biegać cały czas za panią prezes i się podlizywać. Trochę pomylił stanowiska bo raczej to taki asystent. Pani prezes to czysty (usunięte przez administratora) nie ufa swoim pracownikom i wszystko wie najlepiej.... Osoby które przychodzą do pracy zaraz się zwalniają. Nie polecam!

Ja przepracowalem w BL trzy miesiace, na okresie probnym przy stawce 6,2 brutto na godz! Po tym okresie chciano mi przedluzyc umowe na kolejny rok, zaproponowano mi podwyzke 30 gr, czyli 6,5 na godz brutto smiech na sali, oczywiscie odmowilem. To cud, ze ten zaklad jeszcze funkcjonuje! Wszystkie maszyny dzialaja tam prowizorycznie, jak i caly ten burdel. Przez 8 godz. kierownik ktoremu brakuje piatej klepki i ktoremu ciagle nic nie pasuje i ciagle ma zly nastroj biega po calym zakladzie i ochrzania wszystkich ktorych spotka na swej drodze , za nic, tak od sobie - profilaktycznie! Brak tam jest czegokolwiek, poczawszy od mydla i papieru toaletowego a zakonczywszy na ubraniu roboczym. W tym zakladzie nie ma nawet sprzataczki!!! Dookola brod, smrod i ubostwo, o paletajacym sie robactwie nawet nie ma co wspominac!! Ukrop na hali w lato niemilosierny, a o wodzie mineralnej czy jakiejkolwiek wentylacji mozna tylko pomarzyc. Wspolczuje ludziom ktorzy nadal tam pracuja!

Zostaw merytoryczną opinię o Browary Łódzkie S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Browary Łódzkie S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Browary Łódzkie S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Browary Łódzkie S.A.