Browary Łódzkie S.A.

Łódź

Opinie o Browary Łódzkie S.A.

anonim 2010-05-12 15:20:55
Ja przepracowalem w BL trzy miesiace, na okresie probnym przy stawce

6,2 brutto na godz! Po tym okresie chciano mi przedluzyc umowe na kolejny rok, zaproponowano mi podwyzke 30 gr, czyli 6,5 na godz brutto smiech na sali, oczywiscie odmowilem. To cud, ze ten zaklad jeszcze funkcjonuje! Wszystkie maszyny dzialaja tam prowizorycznie, jak i caly ten burdel. Przez 8 godz. kierownik ktoremu brakuje piatej klepki i ktoremu ciagle nic nie pasuje i ciagle ma zly nastroj biega
po calym zakladzie i ochrzania wszystkich ktorych spotka na swej drodze
, za nic, tak od sobie - profilaktycznie! Brak tam jest czegokolwiek, poczawszy od mydla i papieru toaletowego a zakonczywszy na ubraniu
roboczym. W tym zakladzie nie ma nawet sprzataczki!!! Dookola brod, smrod i ubostwo, o paletajacym sie robactwie nawet nie ma co wspominac!! Ukrop na hali w lato niemilosierny, a o wodzie mineralnej czy jakiejkolwiek wentylacji mozna tylko pomarzyc. Wspolczuje ludziom ktorzy nadal tam pracuja!
Zostaw swoją opinię o Browary Łódzkie S.A. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Browary Łódzkie S.A.