Opinie o Marplan Hale Sp.z o.o. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Marplan Hale Sp.z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Marplan Hale Sp.z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marplan Hale Sp.z o.o. w Koszalin

W

Pomoc z odzyskiwaniem należności 500. 467 204. W sprawie płatności proszę o kontakt

Odzyskane!
@W

POLECAMMMMMM! i dziękuję!

poszkodowana Nowy wpis
@Odzyskane!

Hej. Ile trwało postępowanie?

Odzyskane! Nowy wpis
@poszkodowana

4 miesiące:)

Anna Nowy wpis
@Odzyskane!

Jeśli to prawda to co firma na to tak właściwe?

Paweł Nowy wpis
@W

hahahha jeeeeeeeeee! 50 tys u mnie na koncie! było warto!

Wiecie, czy Marplan Hale Sp.z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ale to jest jakieś potwierdzone? Np. jakiś artykuł czy coś. I co z pracownikami, kiedy szef siedzi? Nie mówcie, że nie mają z czego żyć a firma stoi.

Nik

NIK
@Negatywny

Tak

@NIK

Serio? Czemu, o co chodzi?

On

Nie polecam! Rok po wplaceniu zaliczki postawili hale. (usunięte przez administratora)

@On

Wpłaciłem pieniądze za hale i zero kontaktu ,ostrzegam nie wpłacajcie zaliczek

@On

Wpłaciłem pieniądze za hale i zero kontaktu ,ostrzegam nie wpłacajcie zaliczek to (usunięte przez administratora)

Mikołaj

Sytuacja tej firmy jest bardzo niepokojąca. Zachęcam do kontaktu w celu wymiany informacji - 882126851

Weronika
@Mikołaj

Cześć, napisałeś, że według Ciebie sytuacja firmy Marplan Hale jest niepokojąca i to w dużym stopniu, ale nie podałeś ani słowa uzasadnienia, zatem bardzo proszę, żebyś nieco wyjaśnił, co masz na myśli - dla użytkowników będzie to cenna informacja. Co takiego się dzieje w firmie?

@Weronika

Że jest oszustem który wyłudza od firmy i osób prywatnych zaliczki na realizację montażu Hal

Kiki
@Marcin

Marplan (usunięte przez administratora) dzialaja pod innymi firmami teraz

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Marplan Hale Sp.z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Specjalista ds. celnych
Koszalin
GEA Tuchenhagen Polska Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik stolarni
Koszalin
Instore Solution Services Polska sp. z o.o.

Raport odnośnie tej firm tutaj, musicie to zobaczyć 739-- 904- 425

SC

Firma (usunięte przez administratora), bierze zaliczki i nie wywiązuje się z zawartych umów. Sprawa skierowana do sądu ale komornik nie ma z czego ściągnąć. Przestrzegam wszystkich przed tą firmą. Prezes tej firmy jest również prezesem firmy Formet Sp zoo zarejestrowanej po tym samym adresem, która ma ogromne zaległości wobec Urzędu Skarbowego. Wszystko widnieje w KRS. Jeszcze raz ostrzegam, jeśli nie chcecie stracić swoich pieniędzy na firmę "KRZAK"

Tomasz

Proszę o kontakt osoby poszkodowane (brak płatności), udzielę informacji i chętnie pomogę. 603 244 912

Mikołaj

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Marplan Hale Sp.z o.o.?

m.

Przecież ta firma nie istnieje

duża rotacja. Brak wypłat na czas. Szef ordynarny. Nie polecam ani współpracy, ani pracy

Sly
@pracownik

W imieniu właściciela szukam Volvo S60 GD946WY (w użytkowaniu Alantech). Proszę o pomoc

Klient

Wpłaciłem pieniądze za hale i zero kontaktu ,ostrzegam nie wpłacajcie zaliczek (usunięte przez administratora) Zgłaszam sprawę do prokuratury.

@Klient

uważajcie ten człowiek ma nową spółkę : FORMET SP ZOO także w Koszalinie

Kriss

A także Alantech sp z oo

Klient

Wpłaciłem pieniądze za hale i zero kontaktu ,ostrzegam nie wpłacajcie zaliczek Na zwrot pieniędzy czekam już od roku

oszukany
@Klient

Wpłaciłem pieniądze za hale i zero kontaktu ,ostrzegam nie wpłacajcie zaliczek

Tomasz

Od dość dawna nie ma aktualnych informacji, czy to dlatego, że jest dobrze czy też coś się zmieniło w związku z aktualna sytuacją?

Kolejny klient Marplan

Klient Gdańsk, poproszę o kontakt na adres katkowskitadeusz@gmail.com .

Barbara

Trafiłam na tą firmę z polecenia. Naprawdę jestem zadowolona z usług. Wszystko zrobione w terminie. Naprawdę polecam

Robert

Trafiłem przypadkowo na tą firmę. Miła obsługa. Najważniejsze że rozwiązali mój problem. Musiałem naprawić pewne elementy w mojej hali. Nie jest może ona za duża ale poradzili sobie Panowie świetnie. Przyjechali obejrzeli i za jakiś czas naprawili. Bardzo szybko i sprawnie im to poszło. Myślałem, że to będzie droższe.

Irena
@Robert

Liczy się właśnie ostateczny, końcowy efekt. I dobrze wiedzieć, że w Marplan Hale oferują swoje usługi w przystępnych cenach. W razie kolejnej potrzeby, ponownie skorzystasz z ich pomocy?

Bożenka

Wszystko jak najlepiej. Zamówione, zapłacone, postawione i stoi do dziś.

@Bożenka

Sądzę, że Twoja wypowiedź jest z poziomu klienta korzystającego z usług firmy Marplan Hale. Jeżeli prawidłowo zinterpretowałem Twój wpis, to mogłabyś dodać, jak trafiłaś w ogóle na usługi tej firmy?

Z Twojego komentarza można wywnioskować, że jesteś lub byłeś pracownikiem firmy Marplan Hale. Czy widziałeś jakieś plusy pracy tam? Warto pamiętać, że ujawnianie nazwisk pracowników czy szefów może się spotkać z reakcją administratora forum GoWork , tj. wpis może zostać usunięty.

arotec

Demontaż i ponowny montaż profesjonalnie, szybko i w terminie. Polecam.

Norbert

Ale to nie jest forum dla klientów a jedynie dla pracowników firmy!!

Karoluk

Pomimo, że hala po terminie, jestem zadowolony.

slomka
@Karoluk

Witam. Czy jest pan w stanie uwiarygodnić swoją opinię? Wszystko było ok do momentu wpłacenia zaliczki. Terminy na wykonanie hali w firmie MARPLAN nie istnieją. Kontaktu prawie nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Marplan Hale Sp.z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w Marplan Hale Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marplan Hale Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marplan Hale Sp.z o.o.?

Marplan Hale Sp.z o.o.