Opinie o Prodlekpol w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prodlekpol. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Prodlekpol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prodlekpol w Warszawa

R

Zalecam powrót do szkoły podstawowej jeśli Pan/Pani nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Cytuje :"miałam wątpliwą przyjemność pracować tej firmie. Jedno wielkie dno, zgadzam się z tymi którzy mówią, że ludzi TRAKTOWALI jak śmieci". Z opinią wyżej zgadzam się w 100%. Ciekawe jaki teraz tam (usunięte przez administratora) panuje,może ktoś wie?

K

Hej LUDZIE, NIE ZATRUDNIAJCIE SIĘ TAM. Trochę pracowałam tam, zwolniłam się. NIE POLECAM. Napiszę w punktach: 1. Praca na umowę zlecenie 2. Atmosfera nawet nawet, na to nie narzekałam, ale trzeba trafić na dobrą linie. 3.Dobrych pracowników dają na przestój, a ludzi nowych przyjmują. 4.Marne pieniądze 5.O Pani (usunięte przez administratora) której tak piszą, to wszystko prawda 6. Firma zrobi z Ciebie śmiecia 7.Jak masz jakąś własną wartość to sobie odpuść. 8. Wrócę do punktu 3. Przestoje trwają po tydzień, dwa czasami nawet dłużej. Także w tym czasie nic nie zarabiacie. 9.Ogólnie i tak już mało ludzi tam zostało. Nie obrażając ludzi którzy jeszcze tam pracują. To miejsce na przeczekanie jak chce się mieć jakieś zajęcie. 10.Praca siedząca dla starszych osób chyba najlepsza. 11. Nie ma szans na awans. 12. W sumie już mi się nie chce pisać jakbyś miał ochotę się tam zatrudnić to pisz na (usunięte przez administratora)

?

o a ciekawe skad taka opinia?kiedy pani tam pracowala i jakie nieprzyjemnosci pania spoatkaly ze tak sie pani wyraza o ludziach ktorzy tam pracuja?

k.

miałam wątpliwą przyjemność pracować tej firmie. Jedno wielkie dno, zgadzam się z tymi którzy mówią, że ludzi traktowali jak śmieci.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prodlekpol? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
SMART-HR
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
normals

swietnie dla prostaków bez ambicji, co lubia jak pomiata nimi pseudo prezes i jego pachołek dyrektor

mentor

ja nie pracowałem w tej firmie ale rozglądam sie za praca ponieważ pracowałem w wielu firmach wiec te wszystkie opinie złe i dobre radzę brać z przymrużeniem oka ponieważ z własnego doświadczenia wiem że Negatywne opinie przeważnie wystawiają ludzie którym się praca nie podoba a pomimo tego pazurami się trzymają w danej pracy albo pracownicy zwolnieni Ja uważm że ten kto nie ryzykuje nie pije szampana gdybysmy od razu sie nastawiali że gdzieś jest żle to każdy w domu by przymierał głodem a niestety robić gdzies trzeba nawet za marne grosze by bylo co do garnka wlożyć Czasem ambicje warto do kieszeni schować pozdro

AXIA

na szczęscie za chwile upadna i przestana istniec

widać kolego że nie miałeś styczności z wyższymi władzami z tej firmy to młotki wyciągnięte ze starej skrzynki. tylko siedzą i debatują kogo by tu znów(usunięte przez administratora).dosłownie i w przenośni.i jak by się tu zabawić za ciężko zarobione pieniądze przez zwykłych pracowników. fałsz i obłuda.tego się nie da opisać.tego trzeba doświadczyć

masz racje kolego nie jest tak ciężko ale mogli być coś innego dać a nie ostatnio niszczarka niszczarka itp :):P

Uliguli

myślałem że będzie gorzej ale nie jest tak źle

Z

Odradzam pracę w tej firmie ze względu na bardzo instrumentalne traktowanie ludzi przez kierownictwo, brak szacunku, zakłamanie, poganianie i straszenie zwolnieniami. Wewnątrz mówi się tylko o tym czy będa zwalniać i na kogo przyszła pora,a ktoś kto pracuje 2 lata jest uważany za sterego wyjadacza; raczej nie ma nikogo kto miałby umowę na stałe. Pracownicy są sympatyczni, atmosfera wśród nich raczej dobra, ale ogólnie nie ma co się tam pchać, bo jakby sie człowiek nie starał i tak go zaraz wywalą...No chyba, że lubicie często zmieniać pracę... ;)

Nowa

nikogo nie szanują uprawiają seks po wszystkich zakamarkach a nikt nie pilnuje pracy sodoma i gomora spotka ich kara za te bezeceństwa

Jedna z najgorszych firm farmaceutycznych , traktują ludzi ja (usunięte przez administratora)zero szacunku, odradzam sam tam pracowałem a to co się dzieje w biurach jest gorsze niż telenowela.

elton

na szczęście już nie zatrudniają i raczej już chyba nie będą, niewiele już zostało z tej firmy, ale tak bywa jak ludzie bez wiedzy i doświadczenia biorą sie za farmację

anonim - 2011-04-07 21:21:08 Pracowałam na obu zmianach.Praca lekka, siedząca,trzeba się tylko wyrabiać:) Płaca nie jest najgorsza.Polecam zmianę pana (usunięte przez administratora) Cisza ,spokój,każdy wie co ma robić.Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.Odradzam zmianę pod przewodnictwem pani (usunięte przez administratora) W tym przypadku nie można nazwać tej osoby kierowniczką.Trzymajcie sie z daleka bo od tonu jej głosu popękają wam bębenki w uszach:D agonia, koniec jest bliski, Å�ysy ze swoja banda zrobiÅ� swoje, okret idzie na dno jak kamieÅ�........

Pracowałam na obu zmianach.Praca lekka, siedząca,trzeba się tylko wyrabiać:) Płaca nie jest najgorsza.Polecam zmianę pana (usunięte przez administratora) ,spokój,każdy wie co ma robić.Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.Odradzam zmianę pod przewodnictwem pani (usunięte przez administratora) W tym przypadku nie można nazwać tej osoby kierowniczką.Trzymajcie sie z daleka bo od tonu jej głosu popękają wam bębenki w uszach:D

aha, dziękuję za odpowiedź.

To taka rozmowa kwalifikacyjna ;p

co to jest ta interview i co wtedy się robi?

johny

A ja to powiem tak... Nic to nie da,że będziecie się tu wpisywać. Żaden tak naprawdę wpis nie jest na poziomie i godny uwagi. Prawda jest niestety bolesna-dawne czasy nie wrócą.Obecni "dyrektorzy" nie potrafią kierować ludżmi i firmą. Większość dobrego składu odeszła z własnej woli lub niestety nie została doceniona.I TYLE W TEMACIE!

Zostaw merytoryczną opinię o Prodlekpol - Warszawa

• Jak się pracuje w Prodlekpol?

Zobacz opinie na temat firmy Prodlekpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prodlekpol?

Prodlekpol
3.5/5 Na podstawie 276 ocen.
  • Chełmżyńska 249
    04-458 Warszawa