Opinie o Prodlekpol w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prodlekpol. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Prodlekpol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prodlekpol w Warszawa

Nowa

Nie polecam tej firmy! Kierowniczka B czepia się o wszystko. Nie można się nawey uśmiechać. Krzyki, atmosfera jak w (usunięte przez administratora). Wszystko im nie pasuje. Jesteś 1 dzień to nie możesz umieć lepiej od stałych pracowników, bo problem. Brak znajomości języków ze strony kierownictwa. Wyzywanie ludzi. Pani B potrafi nawet powiedzieć, żeby pracownik "zamknął ry*j, bo ją ten głos (usunięte przez administratora) Nic nie tłumaczą przy 1 dniu pracy. Wychodzą z założenia, że człowiek jest wszechwiedzący. Po zapytaniu o pomoc, od razu krzyk.. Dostałam umowę na pakowanie leków, a kierowniczka B wysłała mnie do sprzątania łazienek.. Po moim oburzeniu i porzuceniu pracy, widać było satysfakcję, że następna odeszła. Nie pozdrawiam!

Były pracownik Nowy wpis
@Nowa

Pamiętam bardzo dobrze Panią B ???? i masz rację, jednym z jej życiowych celów było to, by nowa osoba, która jej nie podpasuje odeszła jeszcze tego samego dnia. Achhh co to były za czasy... Myślałam że ich koniec nigdy nie nastąpi... A tu proszę, firma w likwidacji ❤

Monika Nowy wpis

Czy ktoś ma kontakt do firmy lub wie gdzie je jest biuro?

Anatol Nowy wpis

Zgromadzenie Wspólników spółki PRODLEKPOL z siedzibą Warszawie, uchwałą z dnia 17.07.2018 r. postanowiło rozwiązać spółkę i postawić ją w stan likwidacji

Czy w Prodlekpol panuje luźna atmosfera?

Były pracownik Nowy wpis

Firma została zlikwidowana.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prodlekpol? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Radek

Już w wrześniu 2018 postanowiono o likwidacji firmy!

klj

i co tam się teraz dzieję? dawno nie było żadnych wpisów jak wygląda praca?

Likwidacja
@klj

Nic się nie dzieje, zwineli interes

@Likwidacja

To ciekawe, bowiem strona internetowa Prodlekpolu działa w sposób normalny. Dlatego też można byłoby przypuszczać, iż firma nadal funkcjonuje. Może mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat? Przydałyby się tu jakieś konkrety, ponieważ wiele osób interesuje się tą firmą.

x
@Marta

Spółka znajduje się w likwidacji, trwa jej wygaszanie od ponad roku. Stąd brak jakichkolwiek informacji, ponieważ w zasadzie nie ma tam żadnych pracowników, nie prowadzi się nowych naborów.

Zola

ludzie to co czytam to nie mieści się w głowie . ktoś powinien powiadomić Inspekcje Pracy (PIP) i to szybko.

Generalnie to dobry pracodawca ale trzeba starać się żeby wszyscy byli zadowoleni!

Tomasz

Witam pracuje ktoś teraz? jak wygląda praca tej chwili bo widzę nie ma żadnych aktualnych opinii?

@Nowa sygnalizujesz dużo nieprawidłowości w relacji przełożony-pracownik. A jak wyglądają relacje między samymi pracownikami? Czy atmosferę pracę można określić jako sprzyjającą budowaniu partnerskich relacji między pracownikami? Z wypowiedzi osób na tym forum jednoznacznie wynika, że zaraz po warunkach finansowych oferowanych przez firmy, to właśnie aspekt atmosfery panującej w miejscu pracy jest najczęściej wskazywany jako czynnik decydujący o atrakcyjności pracodawcy. A jak pod tym względem wypada firma Prodlekpol?

Jakie macie zdanie o firmie Prodlekpol? Czy to pracodawca, do którego warto wysłać CV? Napiszcie, jakie warunki oferuje, czy osoby bez doświadczenia także mają szansę na zatrudnienie? A może to pracodawca przyjazny osobom niepełnosprawnym?

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje o tym, że poszukiwani są nie tylko pracownicy na pełny etat, ale również osoby do pracy tymczasowej. Czy ktoś z Was może powiedzieć coś więcej o tym drugim rodzaju zatrudnienia? Kiedy najlepiej zgłosić się do firmy? Czy osoby, które pracują tymczasowo mają duży wpływ na swój grafik? Ostatnie wpisy są prawie sprzed roku. @falafel czy dalej jesteś pracownikiem Prodlekpol? Warto napisać o zmianach jakie zaszły od tego czasu.

falafel

Firma, w której połowę pracowników stanowią ludzie z Ząbek, a połowę Ukraińcy nie znający języka... umowę dostaje się tylko po znajomości (też nie zawsze), a reszta osób wiecznie jest zatrudniona przez agencję. Śmieszne pieniądze, plotkarstwo na każdym kroku. Nie polecam

ulala

Atmosfera podobno jest w porządku zwłaszcza między pracownikami a ze strony koordynatorów to pewnie różnie to wygląda. Ze swojego strony z kolei to mogę powiedzieć, że firma organizuje często szkolenia np. w zakresie GMP

CosaNostra

Malo tego...kiedys uslyszalam od .....kogos, ze firma nie przejmuje sie opiniami znajdujacymi tutaj na stronie, to ja radze ,zeby zaczela :) No i dajcie ludziom na hali dostep do wody , bo to nie wielblady !!!!

CosaNostra

Niestety bardzo dobrze wiedza o tej sprawie...

CosaNostra

No to teraz moja kolej....:) bardzo chętnie udzielę kolejnych informacji na temat pracy w prodlekpolu ! Szajs, szajs, szajs ! Jedna wielka kupa! Syf,obłuda i ubóstwo. To jest zal, ze tacy ludzie tam pracuja , mam na mysli kierownictwo ,ktore ma totalnie zerowe kwalifikacje i wyzej sra niz (usunięte przez administratora) ma! Wywyższają się i znęcają nad mlodymi, oczywiście słownie. Lekcewazenie,ponizanie,wysmiewanie, obgadywanie i robienie z pracownikow (usunięte przez administratora) Zwalniaja po paru godzinach nie dajac ludziom szansy wykazania sie, a to dlatego ,ze im sie ktos nie spodobal...bo mial krzywy nos , rude wlosy a nie blond itd . Nie macie zielonego pojecia o wykonywaniu swojej pracy. Naduzywacie swojego stanowiska,kwalifikacji. O kulturze osobistej nawet nie bede wspominac!!!!! Gdzie wy sie ludziska chowaliscie. Przykre jak sie na to patrzy, w sumie to sie nie chce na to patrzec. Zero jakiejkolwiek higieny pracy, dlonie zajechane na maxa, gdzie rekawiczki ?! Tam powinna wpasc Panstwowa Inspekcja pracy !!! Skandal. Ludzie nie maja swoich szafek, wszystko na wierzchu, mozna wejsc i zawinac z kieszony co sie chce ! Kurtki rzucone na szafy z braku miejsca, butow mase porozrzucach pod nogami, zaaaal! A smietanaka towarzyska ma wszystko w (usunięte przez administratora) Gdzie jest dyrekcja, kto tym syfem zarzadza ? Moze czas zaczac dbac o pracownikow, szanowac ludzi??! Czy raczej nie wiecie co to znaczy ? Przyjmujecie mase ludzi do pracy, rotacja ogromna a w jadalni nawet nie ma miejsca gdzie usiasc i zjesc spokojnie sniadania !!!! Masa ludzi stoi w korytarzu i szatni! Oszaleliscie chyba, nie jest Wam wstyd ???! Prodlekpol to kpina a nie miejsce pracy .jak ktoś się spóźni z nowych osob do pracy, to kierownicy nawet nie racza wspomniec nowej osobie o czyms takim jak segregotor , i ze trzeba sie koniecznie do niego wpisywac...nie ma to jak robic ludzi w ch...ja ! Przerażająca jest wasza znieczulica, ale rozumiem,ze kiedyś nad wami tez ktos sie znęcał . Aczkolwiek pamietajcie ,ze to wszystko do was wroci ....Z podwojona silą...to sie nazywa "karma" A Dyrekcja, Prezesi niech sie lepiej rozejrzą dookoła własnego grajdołka !!! Czolem przyjaciele ........ Ps . w rekawie mam duzo wiecej asow, czekam na zmiany .(lepsze) Z powazaniem, calkiem powazna .he

naiwna

pracowałam niestety aż półtorej dnia bo w połowie drugiego zostałam zwolniona takie realia.Pani Elwira (chociaż na miano pani trzeba zasłużyć )i druga brygadzistka zachowują się jak by prowadziły obóz pracy albo były w wojsku.Krzyczą i mają się za wielkich znawców wszystkiego.Totalne chamstwo.Mają swoje dwie znajome pupilki które robią sobie co chcą.Praca przy lekach bez rękawiczek - po skaleczeniu palca krwią plamiłam pudełka.Higieny brak brak.Nowi pracownicy nawet nie mają swoich szafek,rzeczy zostawia się w szatni gdzie każdy ma do nich dostęp.A i totalna anonimowość kierownictwo nawet nie zapyta o imię wolą zwracać się bezosobowo.Człowiek jest tylko jednym z wielu widocznie twierdzą że nie warto zawracać sobie głowy takimi rzeczami.A agencje obiecują raj na ziemi kuszą długoterminową pracą.

nik

Karierę ....dobre :) Muszą to być bardzo dobre i zarazem silne wiatry. W najlepszym przypadku czeka Cię kariera wiecznego zatrudnienia przez agencje, a o umowie o prace zapomnij.O jakiej marce mowimy, zwykła firma przerzutowa. A zatem manorze trzeba isc i sie przekonac, chyba, ze juz tam pracujesz....

fol

Jak szukasz czegoś dalej to zarejestruj się na rekrutacyjnarewolucja.pl ;) Dość sporo ofert pracy ;).

gg

Praca faktycznie tylko dla b zdesperowanych lub chcących sobie dorobić w krótkim przedziale czasowym. Ale nie ze względu na charakter pracy, tylko na sposób zarządzania. Brygadzistki mode dziewczyny które nadużywają swojego stanowiska do poniżania pracowników oraz w celu przypodobania się Pani kierownik. Kierowniczka natomiast sama kiedyś zaczynała pracę w tej firmie od pakowania leków,więc powinna być bardziej wyrozumiała. Może obrała taką taktykę rządzenia w celu leczenia swoich kompleksów. Z takimi gabarytami, przeciągniecie paleciaka całego załadowanego pastami do zębów to dla niej pikuś. Wiem bo widziałam na własne oczy. Podsumowując nie polecam, nie utrzymają się tam nawet więcej niż 3 miesiące osoby uczciwe, szybko pracujące, dokładne i tak zwane "chcące pracować". W tej firmie nie zna się dnia i godziny.

Zostaw merytoryczną opinię o Prodlekpol - Warszawa

• Jak się pracuje w Prodlekpol?

Zobacz opinie na temat firmy Prodlekpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prodlekpol?

Prodlekpol
3.5/5 Na podstawie 276 ocen.
  • Chełmżyńska 249
    04-458 Warszawa