F.H.U. Copy Office

Kraków

Opinie o F.H.U. Copy Office

anonim 2009-03-11 10:57:40
Słowa kojarzące się z F.H.U. Copy Office solidna, dba o pracowników.

Ludzie tam pracujący są sympatyczni i pomocni:)

Najbardziej podobało mi się w F.H.U. Copy Office: samodzielność w pracy.
anonim 2009-05-25 11:33:32
Bardzo dobra współpraca z Firmą Copy Office.Miła atmosfera w biurze.Młody dynamiczny zespół znający się na swojej pracy.Fantastyczna Szefowa.
Wera 2013-10-31 18:33:01
Pracowałam jeden sezon w Copy Office. Jednak skończyłam studia i sprzykrością musiałam wrócić do Suwałk. Pozdrawiam całą ekipę z Copy Office. Jeśli jesteś zainteresowana współpracą szykuj się na wyzwania jednak każdego 1-szego będziesz doceniona/ny. Pozdrawiam wszystkich:)
Hanzel 2013-12-10 10:57:06
Pracowałem w Copy Office od 2003r, czyli prawe od początu. Zawsze było wsztyko jak się należy, ani jednego poślizgu w wypłacie a nawet wcześniej np. jak się święta zbliżały. Szkolenia kilka razy do roku, raz na parę lat wyjaz szkoleniowo-integracyjny np. do Angli. Ogólnie firma daje- jednak chce coś w zamian, jeśli ktoś chce się rozwijać jak najbardziej polecam. Oczywiście standart samochód tel. laptop- do tego wymina na nowe średnio raz na 2-3 lata. Jedyne co to dla zupenych "świżynek" raczej brak miejsc, trzeba coś wiedzieć z branży kserokopiarek albo być z pokrewnej.
expracownik 2015-09-15 11:53:15
Firma typu radź sobie sam.
Ludzie tam pracujący są zawistni, zazdrośni, humorzaści i nie chętni do pomocy.
(usunięte przez administratora) Szczerze odradzam pracę w tej firmie.
niki 2015-11-17 20:26:33
Tia faktycznie ludzie z serwisu zazdrośni i nie pomogą nowemu, (usunięte przez administratora)ale właściciele jak w najlepszym porządku co do warunków pracy i wynagrodzenia to życzę wszystkim takich pracodawców wszystko w terminie. Tylko ta atmosfera pracy lipa
anonim 2016-02-28 19:51:04
Kupiłam kopiarkę w tej firmie. Okazało się że ma cofany licznik.
Serwisant który do mnie przychodził był bardzo nie miły.
Nie polecam !
expracownik 2016-04-27 18:08:02
Potwierdzam. Cofanie liczników jest na porządku dziennym.
Ceny za usługę dużo wyższe jak w mniejszych firmach.
anonim 2016-07-14 17:59:29
Dokładnie. Większość firm sprzedających tego typu urządzenia cofa liczniki.
anonim 2016-07-14 18:00:19
Dokładnie. Większość firm sprzedających tego typu urządzenia cofa liczniki.
COPY Landia 2016-10-04 01:00:53
Współpracujemy od kilku lat i z czystym sumieniem polecamy. Dobry serwis!
3er 2016-10-04 19:20:53
super ze sa ludzie którzy sa z pracy tutaj jednka zadowolni przecież :) a wiadomo czy w najbliszym czaie jest szansa żeby się jakies oferty pracy pojawily?
Zostaw swoją opinię o F.H.U. Copy Office - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.U. Copy Office