Opinie o Stella Pack S.A. w Lubartów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Stella Pack S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stella Pack S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stella Pack S.A. w Lubartów

Hanka

Jest tu takich dwóch brygadzistów (usunięte przez administratora) którzy nie chcą dać nam przerwy upałowej mimo że jest 30 stopni na hali i nie ma czym oddychać a sami siedzą sobie całe 8 godzin w kiosku gdzie jest klimatyzacja. Szkoda im tych głupich 10 minut żebyśmy odeszły na chwile od taśmy żeby złapać powietrza, bo lepiej jakby któraś zemdlała i się przewróciła a im się nie chce wychodzić z ich kanciapy bo maja chłodno. obydwaj mają się za wielkich kierowników choć nie mają pojęcia o folii ani nie znają się na maszynach ale za to umią jeden z drugim wydrzeć (usunięte przez administratora)

@Hanka

Dlaczego nie pójdziesz do głównego kierownika i mu nie powiesz jaka jest sytuacja tylko żalisz się w internecie? Masz do tego prawo jako pracownik. On by na pewno powiedział kierownikom zmianowym by takie przerwy upałowe były wprowadzone gdy jest dużo stopni na hali. Co Ci to da że napiszesz coś w internecie jak pewnie i tak zostanie to olane? Lepiej pójść i załatwić to w cztery oczy :)

Regranulacja Nowy wpis

Je..ać ten (usunięte przez administratora) w pwa Spalony towar puszczają na pwa Każą robić aby szło Na 3zm pracują pod wpływem alkoholu używek i te ich śmieszne kary za 1 dzień nieobecności -500 zł I te normy na koltexie 5 ton na zmianę haha chyba jak były nowe Zesra.cie sie

Judyta Nowy wpis

To ciekawe jak w porównaniu do handlowca zarabia technolog produkcji. widać po opisie, że oferowana jest stała premia. Czy są można jakoś sobie lepiej wypracować czy raczej jest zbiorcza?

Jak podoba się wam praca handlowca? Mam ofertę sprzed roku chyba, więc tym bardziej się zastanawiam czy w ogóle w tym bieżącym ktokolwiek na dziale był potrzebny czy raczej wszystko obstawione? Jeśli tak to ciekawe jakie są targety i przede wszystkim zarobki. określicie je?

ph Nowy wpis

zarobki ok 4k netto, byłem na rozmowie ok rok temu.

Wiki

Chcę się dowiedzieć, czy na szwaczkę teraz może jest szansa się zatrudnić. Niedawno w styczniu była oferta ale przed nią parę miesięcy też wystawiali, liczę że się coś pojawi, bo w okolicy naprawdę ciężko coś znaleźć ostatnio. Często się tworzą nowe wolne stanowiska tak generalnie?

specjalista ds. jakości

Rekrutacja standardowa: rozmowa z panią hr i kierownikiem działu, do ktorego aplikowałam. Mila atmosfera, dużo informacji o tym co moglabym robić, dużo konkretów.

pytania o moje obowiazki w poprzednich firmach, o mocne strony, co wydaje mi sie trudne na tym stanowisku, raczej konkretnie.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Stella Pack S.A. na szwaczka? 25 stycznia ogłoszenie na InfoPraca.pl.

Macie już może wprowadzone te przerwy upałowe, których dotyczył ten poprzedni wątek? Widzę, że w lipcu się urwał właśnie, szła wtedy zima i więc zaciekawiło mnie jak wtedy macie w pracy? czy miały miejsce ostatnio jakieś większe rotacje chyba, że względne dobrze się pracuje? były podwyżki?

Hanka

Marlenka
@Hanka

No ale ta przerwa z racji upałów to jakaś regulaminowa przerwa? Czy ktoś to zgłaszał do HR? Jest wgl opcja zgłoszenia takich nieścisłości do kadr albo osoby na jeszcze wyższym stanowisku??

Anonimka
@Hanka

Haniu, pracuje w tej firmie kilkanaście dobrych lat i nie spotkałam się z tym żeby brygadzista którego podpisałaś Jot Te nie dał przerwy upałowej bo daje i to nawet dwie na zmianę Jeśli kogoś nie lubisz to nie pisz głupot w internecie bo lepszego brygadzisty w tej firmie nie ma Kochana najlepiej zająć się sobą a nie oczerniać dobrych ludzi ;)

Jolanta

Zawsze mnie ciekawi taki benefit, jakim są paczki świąteczne, bo i w ogłoszeniu na posadę Asystent działu transportu pojawiła się o tym info. A może ktoś powiedzieć, co jest w tych paczkach? Jakie rzeczy i czy każdy pracownik dostaje to samo?

Do tego wyścigi kierowników zmianowych kto będzie miał większe wyrobienie, puszczanie asortymentu na maszynach na których nie powinien iść lub na maszynach które są czasowo wyłączone lub stoją na awarii, tak żeby ludziom czasem się nie nudziło... Brak dobrej organizacji, jedni mają do obsługi po jednej maszynie i przesiedzą pół zmiany na telefonach i nawet nie raczą ruszyć czterech liter i pomoc kobietom stawiać pudełka na paletę które ważą czasem po 20 kg a innym ciężko się obrobić bo mają do ogarnięcia kilka lub więcej maszyn. W lecie czasem ciężko wytrzymać z gorąca. Ludzie produkują worki na (usunięte przez administratora) a na własny użytek muszą kupować je w sklepie bo nie wolno zabrać nawet produktu który jest niepewnej jakości

Olga

A jakie zmiany są i jakie godziny pracy? Czemu nie ma czym oddychac, o co chodzi? A te premie to za co przyznawane są? Za wyniki czy właśnie za niechorowanie?

Daniel
@Olga

Nie ma czym oddychać bo maszyny są nagrzane i piece... Proszę logicznie myśleć jak się topi plastik jaka jest temperatura. I trzeba doliczyć to że no na dworze jest 30°c. Nie polecam produkcji

Jolanta
@Daniel

No ok, a co z zasadami bhp? Co z odzieżą ochronną odzieżą lub jakieś inne elementy ochronne? Firma zapewnia np. rękawiczki, gogle ochronne, ubrania żaroodporne?

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Stella Pack S.A.? Jakie macie spostrzeżenia?

One

Nic dobrego

Bobi

Brud na hali, nie myte podlogi.

Justyna

A możesz napisać dlaczego? Pisali o brudzie, o to ci chodzi? Czy o cos jeszcze innego? Mógłbyś przy okazji dać znać ile wynoszą teraz zarobki na próbnej umowie?

Justyna

Witam, widziałam, że poszukują asystenta działu zaopatrzenia. Tylko w ogłoszeniu jest napisane, że Excel trzeba znać. Na jakim poziomie? Jeśli to u mnie trochę kuleje to jest szansa, że poduczą mnie na szkoleniu?

Witam. Czy mógłby ktoś napisać kilka słów o produkcji w Lubartowie? Jak wyglądają zarobki "na rękę", czy jest jakaś zależność między stanowiskiem na produkcji a "ciężkością" pracy?

Żeby tak było pięknie jak chwalicie Stellę to bylibyśmy w siódmym niebie żenada to co się dzieje w tej firmie

Pracownik 2

Bony świąteczne 220 zł

@Pracownik 2

To chyba tragedii nie ma? W ciągu roku wpadają też jakieś premie i bonusy, czy tylko na święta można na to liczyć?

Nie
@Piotr

To jest tragedia, Piotrze.

Boy
@Pracownik 2

250 zł.. W ubiegłym roku bylo 220zł.Sponsor tylu imprez a pracownikom daja ochłapy.

Bohdan

W Poniatowej fajnie się robi ... nowy rok trzeba coś wymyślić żeby pracownicy mniej zarabiali ... może kontrola trzeźwości na wejsciu i wyjściu...kontrola plecaków ... zakaz używania telefonów... małe wyrobienie bo maszyny zepsute to zabrać premie ???? a co niech robią za minimalna krajowa ????

Wanda
@Bohdan

To jakiś oficjalny komunikat firmy, że będziecie zarabiać mniej czy o co chodzi? Nie planują żadnych podwyżek?

@Wanda

Co roku tak jest... podwyżki dadzą a zmienia system premiowania i zarobisz 100 zł więcej ... a planować nie muszą na produkcji większość na minimalnej krajowej więc muszą dac ????

Anakonda
@Bohdan

Kobietom na produkcji nie dadzą więcej niż najniższa krajowa. To państwo daje podwyzki, a nie Stella.

@Anakonda

O tym mówię minimalna i jeszcze powiedzą ze nie są zle wypłaty... a wymagania już minimalne nie są... I nie tylko kobiety pracują na minimalnej na placu kotłowni i magazynie też kilku ma minimalna ... na produkcji doleci 20 procent za nocki ... tam nie...

Poniatowa
@Bohdan

Zatrudniając się mowia sprawdzac czy wypłata się zgadza ... jak już pracujesz dostaniesz odcinek w grudniu z września... bo kadry nie wysłały... dzwonisz do lubartowa w poniayowej sa ???? cyrk ...

Patrycia
@Bohdan

Serio? Miałam składać papiery ale jak niemożna skorzystać z telefonu to ja podziękuję. To chyba żart mamy 20 wiek!!! I wiadomo że się w pracy nie pije, ale w poniedziałek po weekendzie przyjść to chyba dziwnym nie jest że się może zdarzyć promil czy dwa... Wogle zero luckiego podejścia. Wszędzie tak jest!! Tylko pracuj i pracuj!!

phi
@Anakonda

panstwo daje podwyżki? chyba cen!

Poniatowa
@Patrycia

To nie chodzi żeby na cyku robic ... ale o stanie na mrozie zanim ochrona 1 alkomatem sprawdzi 50 osób wchodzących i zachwile 50 wychodzących...

@Poniatowa

Ale to już pewne? Codziennie będą kontrole czy wyrywkowo tylko? I kto to będzie sprawdzał tym alkomatem?

Ph

Jaka obecnie jest podstawa dla PH?

jacek
@Ph

4400 brutto

Halina
@jacek

Ok... A zarobki regionalnego? Nie szukają teraz przedstawicieli, tylko właśnie dyrektorów regionalnych (w tym na Lubelskie, co mnie interesuje), co zastanawiające - na wiele regionów naraz.

Dyr
@Halina

Myślę że planują duży rozwój i inwestycje, bo obecnie jest tylko dwóch dyr. reg. A skoro szukają obecnie dyrektorów to lada moment będą potrzebować PH.

Ilona
@Dyr

Chyba się dobrze orientujesz co się dzieje w firmie, a ja widzę na stronie że szukają asystentki do działu obsługi klienta, wiesz może ile można tam zarobić? Czy faktycznie firma oferuje pracownikom kursy i szkolenia, mam szanse się rozwinąć na takim stanowisku?

Czy w Stella Pack S.A. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

jacek

Nie

Kazimierz

Jest kilka ofert pracy. Mnie zainteresowało na przedstawiciela handlowego. Wiadomo praca głownie w terenie. Chciałem spytać jakimi samochodami się jeździ? Można z nich korzystać też prywatnie czy jest skrupulatnie rozliczane?

anka

Pracowałam w kilku firmach, ale Stella jest jedyna, którą polecam po odejsciu. Super atmosfera, fajni ludzie, wszyscy na prawdę się starają i pracują rzetelnie. Pozdrawiam Pawła (szefa szefów). Ludziom sie podoba, nie maja czasu na pisanie tutaj bo robią swoje czy w terenie czy w biurze. A na goworku sami narzekacze... Pozdrawiam wszystkich i jakbym mogla tobym wróciła!

abc23
@anka

Witam. A Jakie zmiany są w stelli? i czy praca na produkcji odbywa się również w niedziele?

Jaja
@anka

Jest etat na podkarpacie :) Bierz w ciemno :)

Milka
@anka

To dlaczego często w skrobowie są wypadki i zawsze że z winy pracownika ? Skoro tam jest tak super. I w dodatku pracownicy często się zmieniają bo ogłoszenia co chwilę. Jak ktoś wyladuje na izbie przyjęć z obcietymi palcami u rąk, zmiazdżonymi, czy poparzeni to odrazu pada chasło " Stella czy dako i w jakim stanie są maszyny i jakie są warunki pracy bo często są tam wypadki" sama byłam tego świadkiem.

One
@anka

Ponieważ mam odmienne zdanie.

one
@anka

pracowałam tam przez kilka lat i mam całkowicie odmienne wrażania.

@one

Czyli co, nie było tam fajnej atmosfery? Napiszesz coś więcej?

nick
@anka

Żenada, firma działa ale pod zarządem Greków,I nie jest kolorowo, ciężka praca,czego się spodziewać, (usunięte przez administratora)i tyle , nic za darmo nie ma,jest tak jak wszędzie trzeba (usunięte przez administratora)

Jasia
@nick

Ale gadanie! Jakich Greków???? Jeszcze nic sie nie zmieniło i do lipca przynajjmniej sie sie niezmieni!!!!!

@Jasia

To czemu narzeka, skoro twierdzisz, że zmian żadnych nie ma? I dlaczego akurat do lipca?

Jak wygląda praca na stanowisku Asystent/-ka w firmie Stella Pack S.A.? Czy mogę liczyć na więcej niż 7000 , jeżeli mam duże doświadczenie?

Nini

Haha

@Nini

Czyli to nierealne? To na jakie kwoty można liczyc?

Ewwwa

Asystentki kogo? Przecież nawet nie szukają nikogo na takie stanowisko

@Ewwwa

Nigdy nikt nie pracował tutaj jako asystent? To po co ktokolwiek miałby o to pytać w takim razie?

Sunta

Chyba za 2 miesiące

Podobno pojawił sie nowy KAM z zerowym doświadczeniem

Agnieszka

Czemu problem? Nie ma takich ludzi w okolicy? Może chociaż jakieś szkolenia mu zapewnią?

Nino
@Agnieszka

Tak na pewno masę szkoleń jak wszystkim

Weronika
@Nino

Czy to co napisałeś to ironia?

Jon
@Weronika

Firma nie wysyła na szkolenia

@Jon

To jak pracownik ma się uczyć nowych rzeczy w takim razie?

Optymista
@Piotr

Wszelaką wiedzę pracownik ma pojąć natychmiastowo od (usunięte przez administratora) kierowników. Stella to porządna firma, więc zatrudnia managerów na najwyższym poziomie. Aż żal tam nie pracować, szczególnie na Podkarpaciu. Zatrudniajcie się, jest wakat i chlońce wiedzę od SZEFA, wiecznie żył nie będzie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Stella Pack S.A. - Lubartów

• Jak się pracuje w Stella Pack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Stella Pack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stella Pack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stella Pack S.A.?

Kandydaci do pracy w Stella Pack S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stella Pack S.A.