Opinie o Plastica Sp. z o.o. w Frydrychowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Plastica Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Plastica Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastica Sp. z o.o. w Frydrychowo

.,.,,

A tak dla odmiany,w związku ze zbliżającym się końcem roku może coś o podwyżkach słychać?

znowu on
@.,.,,

Jak zawsze o podwyżkach cisza, o premiach rocznych też cisza. Załoga oczekuje chociaz waloryzacji o wskaźnik inflacji około 8% 1zl podwyżki to już za mało. Na realne podwyżki czyli wzrost wartości siły nabywczej naszych wynagrodzeń w porównaniu do zeszlego roku nie ma co liczyc bo to musiały by być podwyżki po 2-2,50zl dla każdego. Buziaki dla Zarządu

@znowu on

Premie roczne dostali tylko w Toruniu nas mają w (usunięte przez administratora)

niewidzialny

Skąd wiesz? w której spółce dostali? podobno polityka nagradzania jest taka sama w całej grupie tzmo

@niewidzialny

No najwidoczniej nie jest..

Kto

Kto w Toruniu dostał? Pierwsze slyszę?

gruby
@niewidzialny

nawet między zfilem a zwh jest dyskryminacja a co dopiero w całej grupie

chudy
@gruby

Co masz na myśli? Stawki godzinowe czy nagrody dodatkowe?

XXX
@Kto

W Centrum Logistycznym w Toruniu wypłacali, dodatkowo duża część osób dostała podwyżki.

Łysy

Znam ich ją Widziałem dziś na upm jak nie w telefonie piszą ze sobą to i ją odwiedza..sztos

Yy

Obstawiam że to raczej jakaś zazdrosna koleżanka wylewa swoje żale. Nie po raz pierwszy z resztą i pewnie nie ostatni.

NN

Co Wy robicie przecież każdy człowiek wie że takie wpisy czy to jest prawda czy nie prawda ranią osoby każdy znich ma rodziny kogoś bliskiego postawcie się na miejscu właśnie tych osób bliskicha każdy z nich ma uczucia a w ten sposób jest to raniące...ludzie zmieńcie się bo to w dobrym kierunku nie idzie.A widząc coś takiego nie tylko ręce opadają ale co najważniejsze godzi to w najczulszy punkt i tu zdanie o drugim człowieku jest tu miażdżące. Tym bardziej teraz każdy kto to będzie czytał ten wpis już swoje pomysli a zaznaczam że żyjemy w małej społeczności i każdy wszystko o drugim wiem to jest najbardziej przykre i przytłaczające...niech każdy żyje swoim życiem i pilnuje swoich spraw

Gość 1

A zapomnieliście że romans który trwa cały czas to blondynka z maszyny atp103 trzyma się z operatorem tu proszę się wypowiedzieć czekam Pozdrawiam

On

Pewnie chodzi o Pana A....

@Łysy

Oni nie tylko to i robią call do siebie

@Łysy

Oni nie tylko piszą ze sobą ale również call robią do siebie

Ss

@Łysy uważaj tylko na siebie bo jescze o tb zaczną pisać coś na młynie wyprawiał......

Zaintrygowany

Podobno podwyżki planują:)

młody
@Zaintrygowany

Jak planują to jeszcze przeciągną to parę miesięcy. W zeszłym roku do maja. Zasmucę wszystkich - złotówka podwyżki nie wystarczy nawet na pokrycie strat inflacji, bo przy stawce 19zl musialbym dostać 1.5 żeby wyjść na zero. Niestety większość jest ciemna z matematyki i nie wie co to znaczy inflacja 8%

Niktwazny

Pracownik kogo masz na myśli mówiąc dziki bil? Tam pracuje wielu magazynierów i łatwo osadzić kogoś kto wcale nie ma nic z tym wspólnego. Żony później czytają takie informacje i patrz zgadza się zmiana i hala i myśli czy to jej mąż czy mowa o kimś innym. Bądź na tyle świadomy że robisz bałagan w życiu wielu par i małżeństw. Jeżeli wiesz faktycznie kto to i idź do niego i powiedz ze wiesz, a nie piszesz na forum i nie potrzebnie stresujesz wiele par.

@Niktwazny

Bo trzeba być (usunięte przez administratora) żeby takie głupoty pisać. Ta osoba która to pisze to niech wie, że raczej życia nie będzie miała w plastice.

Skladal może ktoś wniosek o zapomogę do 25 listopada i dostał już pieniądze? Nie wiem czy dzwonić do kadr czy mają czas na to jeszcze

Arni
@Andrzej

Dzwoniłem,podobno do końca roku.

Pracownik zwh

Loteria na zwh z nagrodami rozpoczętą podwyżki nagrody ciekawe kto dostanie pracownik zmiana A

nik
@Pracownik zwh

Jaka loteria o co chodzi?

Szkoda gadać.....

Szkoda tylko,że nie widzi tego dyrekcja.Pieniądze wyżucone w błoto.Dla nierobów, gumowych uszu,lizusów.

Krzysztof jarzyna
@Pracownik zwh

Rozwiń temat bo nie byłem w pracy dwa tygodnie nic nie wiem ????

Operator
@Szkoda gadać.....

Szkoda że nie przedstawisz się na forum nagrody dane pracownikom którzy najprawdopodobniej zasłużyli i potrafią prowadzić linię, a to raczej proste nie jest

Anonim2
@Szkoda gadać.....

Dyrekcja? skoro nawet szef produkcji ''dzien dobry" nie potrafi powiedzieć tylko się patrzy i prześwietla cię wzrokiem i wymusza żebyś ty mu się pokłonił,ale skoro on wchodzi do pomieszczenia i jest osobą wyższego stanowiska to wydaje mi się,że pierwszy powinnien się przywitać,ale co ja tam mogę wiedzieć o kulturze osobistej -zwykły pracownik.

Żal
@Operator

Na lini więcej ludzi pracuje nie jedna to że ona umie poprowadzić linie to nie znaczy że inni nie zasługują na premie bo sam się do tego nie przyczyniasz że produkcja jest tak dobra sam to mógł byś tylko popatrzeć trzeba jeszcze człowieka na surowce i osoby do pakowania ale ty tego nie widzisz bo u ciebie ty robisz to sam przecież dlatego premie dostałeś sam to wszystko ogarniasz na stołówce popijając kawę i śmiejąc się z innych a premia i tak będzie

Zwm
@Operator

Na ZWM standardowo osoby które donoszą do liderki , liderka do mistrza która kompletnie nie ogarnia tylko słucha liderki co roku te same osoby o tak sie kręci.

Arni

Kuma ktoś czy jak się było trochę na chorobowym,to płacą socjal świąteczny?

NowyKartonowy
@Arni

Jeśli zostałem przyjęty w październiku to otrzymam też socjal czy za krótko pracuje ? Do kiedy jest wypłacany socjal ?

@ ooo

Pomocna
@NowyKartonowy

Pracownikom zatrudnionym do 30.12. też się należy

OperatorZzwh

Witam Ile prawdy jest w plotce o przejściu zwh po skończeniu budowy 5 hali na 3 brygady?

@OperatorZzwh

Ta plotka krąży od 10 lat także nie ma co brać na poważnie

RomanG

Dodaj treść twojego wpisu

Love

Pozdrawiam śliczna panią kontrolerke.Bylas u parę dni na zmianie A.Masz piękne oczy

zm. c
@Love

ale jak chcecie to chętnie oddamy wam inną kontrolerkę (oczywiście chodzi o KR) :p

Teges szmeges
@Love

Najpierw to gościu,zejdź z drzewa,naucz się poprawnie pisać na androidzie,i porządnie walnij się w beret.

kartonowyB

Atepe3 z cyklu rolnik szuka czyjejś żony. Młoda znowu na hali i fajka mu się pali.

Pracownica ZWM

Traktują ludzi jak zwierzęta momentami mam wrażenie, zero szacunku do człowieka, praca sama w sobie nie jest taka zła, ale ludzie,, wyżsi'' co wyprawiają z pracownikami i jak się do nich odnoszą to brak słów

Pracownik zwm
@Pracownica ZWM

My jesteśmy dla nich gorszy sort zwykła siła robocza ,tylko zapominają że dzięki naszej pracy to wszystko się kręci

Nulna
@Pracownica ZWM

Przyjdźcie na zwh zobaczycie gporzy sort

Nik

Ktoś się orientuje jak wygląda praca magazyniera, jakie zarobki ?

mik
@Nik

Wygląda dobrze, lzej niż na produkcji. Zarobki nie wiem zależy jaki zakład (hala) jaki system pracy dodatki za nocki setki.

Pracownik ZWM

Czy jest w stanie ktoś zrobić z tym pożal się boże "doktorem"? Czy góra nie widzi tego co ten człowiek wyprawia? Na jakie straty naraża zakład oraz jak nie szanuje ludzi? Czy on ma aż takie plecy?

Nick2567
@Pracownik ZWM

Na zwh też pewne osoby z wyższych stanowisk narażają zakład na straty. To normalne jak ktoś nie ma pojęcia o produkcji.

nik
@Nick2567

Podaj przykłady i konkrety

Pracownik ZWM
@Nick2567

Ale chyba nie aż takie jak na medycznym przez tego "inżyniera" który nawet nie potrafi za klucz złapać

???

Ale bałagan na tym forum,groch z kapustą.Ciekawe czemu usunęli filtry?

Joker 76

Czy jest szansa żeby mistrz i lider ze zmiany D, zaczeli bardziej dbać o pracowników i traktowali ich uczciwie jak inni liderzy i mistrzowie?

Nick2567

A co z nimi nie tak?

@Joker 76

Kolego,nie nażekaj, na każdej zmianie tak jest.Mistrzowie i liderzy mają swoich pupilków i konfidentów którzy dostarczają im informacji co się dzieje na zmianach.Zwykły robol ma (usunięte przez administratora) I tyle.Zero pochwał,premii.Pozdro dla gości w granatowych koszulkach,przesiadujących non stop w liderówkach, przyjdzie jeszcze kiedyś na was czas.????☹????

Wypowiedział się inteligentny,po 8 latach podstawówki. Gdzie jesteście jak jest awaria maszyny.Pojęcia nie macie O niczym.Dał by wam kulkę od łożyska to byście też ją zepsuli .Banda leni!!!!

...
@666

(usunięte przez administratora) Nie operator z Ciebie widać jak sam sobie nie radzisz:) :) :)

huehuehue
@666

Jak już to 6 lat podstawówki i 3 lata zaocznie najważniejsze, że kasa na koncie się zgadza

Nnnn
@...

Czasami lepiej ich nie wołać, niejeden operator wie więcej niż oni

@Joker 76

Napisać na nich skargę, ale nie do przedstawiciela pracowników (to marionetka). Trzeba z tym iść do samej góry.

Anonim2
@666

Tego wszystkiego by nie było jakby mistrzowie i liderzy co rok się zmieniali zmianami,skończyły by się układy i układziki

Robson
@666

To żeś chłopie pojechał po bandzie a da się zepsuć kulkę od łożyska....bo mnie to bardzo dziwi w jaki sposób można może jakaś podpowiedź mistrzu...

Teges szmeges
@Robson

Spytaj panów mechaników,oni wiedzą:)

Oczywiste

Stakierki z ATP 104 że zmiany d naj naj wszystko wiedzące i widzace oby wam się noga powinęła i ktoś poszedł kablować na was idealne panie

Oczywiste

Prawda jest prawda nawet jak jest na forum i kablarz będzie kablarzem

Mloda
@Oczywiste

Tak to prawda one wszystko wiedzą

Witam, jaka jest atmosfera pracy w biurze( kadry sekretariat, księgowość) i jakie płace?

Nowy el

Witam. Czy można się dowiedzieć jakim systemem pracy pracuje się na magazynie

Maciek
@Nowy el

Zależy na jakim zakładzie. Na zwh tak jak i cała produkcja system 3 zmianowy 4 brygadowy

Jak tam? Wpadło już po tysiaczku na konto? :)

stary ziom
@666

u mnie nic nie wpadło, podobno po ponad 30 tys na zmianę tylko produkcja, jaki był klucz rozdawania?

Wasza zgaga
@666

Wpaść przyjacielu to Ci może,nerwica,depresja,albo (usunięte przez administratora). Kasa może i rozdana,rodzinie.

Sam on
@Wasza zgaga

Ja nie rodzina a kasa jest

Wiem dużo
@Sam on

Bo Ty,to ktoś co by za garść srebrników sprzedał własną Matkę.

Zostaw merytoryczną opinię o Plastica Sp. z o.o. - Frydrychowo

• Jak się pracuje w Plastica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plastica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 244.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 37 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Plastica Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Plastica Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Plastica Sp. z o.o.