Opinie o Plastica Sp. z o.o. w Frydrychowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Plastica Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Plastica Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastica Sp. z o.o. w Frydrychowo

Gall Anonim

Chciałbym aby ten kto ustala np.stawki za pranie (Od 10 lat wciąż 14zl miesięcznie) prał mi te łachy co zmianę. No chyba że to ma starczyć na mydło i tarkę żeby trzeć na płatki to spoko. Druga sprawa też niezrozumiała...gryzipiórkom za święto przypadające w niedzielę trzeba oddać wolne w tygodniu bo są pokrzywdzeni ale tym co na czterobrygadówce jak już się nie wrzuci setek w święto żeby zrobić ich w wała i nie zapłacić jak się ogłosi święta wolne od pracy, to każe się wypisać własny urlop. Jednym słowem kpina.

@Gall Anonim

Prawda

Wincenty Kadłubek
@Gall Anonim

ptaszki na mieście ćwierkają, ze chyba cie usłyszeli z tym praniem i maja podnieść do 25zł. Ciekawe pytanie z tym zmuszaniem do urlopu wypoczynkowego jak zakład zamknięty, a ty masz grafik od pracodawcy ze masz dzień pracujący. Tu powinno być postojowe 60% albo wcześniejsza zmiana grafiku. Pytanie do przedstawiciela trzeba zadać co na Kodeks Pracy?

Leszek Biały
@Wincenty Kadłubek

A później będzie płacz, że wrzucają nadgodzin i że nie dają zarobić, albo że w święta trzeba będzie przyjść do pracy bo ustalają że maszyny mają pracować. Weź się puknij chłopie w(usunięte przez administratora)z tymi swoimi pomysłami.

riko

Czy jest możliwość pracy jako student w czasie wakacji?

Kandydant

Jak są traktowani nowi pracownicy? Gdzie lepiej trafić zwh czy ZWM??

Sebastian
@Kandydant

Sam się chętnie dowiem, bo zdania tutaj są podzielone i trudno coś wywnioskować. Wspominano, że stawka wynosi 16,5 zł na rękę. Ale pisano też, że wyższe stanowiska są obsadzane niekoniecznie według umiejętności. Może ktoś pomóc i odpowiedzieć nam, czego oprócz wypłaty na czas i kawy możemy się spodziewać w tej firmie?

G
@Kandydant

Jak masz możliwość to na zwh, na zwm normy na wszystko, atmosfera ostatnimi czasy bardzo gęsta

Pracownikzwh
@G

Na ZWH to nie polecam. Było źle a robi się coraz gorzej.

Teresa
@Pracownikzwh

Ojej a dlaczego jest coraz gorzej?

Zero Waste

Tyle mądrych głów u nas pracuje kaizeny 5s i inne oszczędności, ale nie ma komu zakręcić grzejników w szatni ZWH 3 od miesiąca. ja wiem, że firma bogata i nie ważne że gaz drogi, ale nam już nie trzeba grzać jest czerwiec za oknem +20st

...
@Zero Waste

Zakrec i skoncz gwiazdorzyc

@...

Nie ma pokręteł, palcem nie da rady

;P
@..

Gdyby nie kradli pokretel, to nie bylo by problemu -_-"

mimi
@Zero Waste

W takiej poważnej firmie na pewno jest jakiś specjalista bądź starszy specjalista do spraw kotłowni i centralnego ogrzewania :P odjac mu z wypłaty za wypalony gaz

Dojazd samochodem

Przy obecnej cenie paliwa ile bierzecie kasy od pasażera który nie jeździ swoim samochodem np z GD do Frydrychowa ?

Lol

To kto w tym zakładzie pracuje???? Jak to wszyscy śpią

Teges szmeges
@Lol

Komputery!

Pracownik.

Pismo otwarte do Pani Gruszki.Ja kilkuletni pracownik firmy,zwracam się z prośbą i zapytaniem do Pani Gruszki.Czy byłaby możliwość aby ,dofinansowanie za urlop tzw.gruszkę,wypłacać zaraz po złożeniu wniosku na w/w urlop?Wniosek swój motywuję tym,że do tej pory,zapomogą wypłacana jest dopiero po wykorzystaniu w/w urlopu.Są przypadki że za pieniędzmi trzeba czekać nawet powyżej miesiąca.Z mojego punktu widzenia pieniądze chyba bardziej przydają się przed urlopem,niż po.Proszę skonsultować ten problem z Panią Procedurą,I mam nadzieję że ma prośba nie zostanie bez echa.Życzę Pani owocnej pracy i życzę dużo zdrówka.????????

Kandydant

Kiedy zatrudniają w plastica ? Jest jakiś okres czasu ?

Nikita

Zapewne rzetelnym pracownikiem jest ta osoba która wszystkich opisuje że nic nie robią , że wszyscy śpią, tylko ona pracuje , pakuje ,sprawdza wyrób i jeszcze między czasie lata po wszystkich halach , magazynach, stołówkach, kiblach, itp... i sprawdza kto śpi a kto pije kawę , wie wszystko kto z kim ile rozmawiał, kto siedzi na telefonie A nie widzi nic na sobie

Lol

??????

Święta

Poniedziałek wielkanocny plastica pracuje czy zamknięta?

xyz
@Święta

Święta są tylko dla biurowych. Zdaniem wyżej wymienionych na produkcji pracują małpki, a małpki świąt nie obchodzą więc mogą do pracy przyjść :) Pozdrawiam, jedna z małpek :)

@xyz

Z tego co mi wiadomo to święta wolne były dla pracowników chyba że ktoś chciał przyjść ale nic na siłę

??

Polecenie służbowe nazywasz "nic na siłę" tak?

any-loll
@??

Gdzie tak było?

@any-loll

Dlaczego do tej pory mechanicy nie mają automatu do kawy?

a gdzie mieliby go mieć?

lolololoo

No tak, przeciez to najwazniejsze narzedzie ich pracy. Proponuje dolozyc im do wyplaty dodatek "na kawe".

A dlaczego mieliby mieć? A czy pracownicy ma produkcji mają automat do kawy... Jest na stołówce na stołówka jest wspólna

Ale oni są wyjątkowi,przysługuje im chwila wytchnienia przy swoim automacie

Teges szmeges

A może jeszcze,chcecie fotele,kanapy,telewizor i darmowe drinki,nieroby jedne

ABCD

Nic nie stoi na przeszkodzie abyś i Ty się rozwijał

Danuta
@xyz

szkoda, że trzeba i w święta pracować... Ale można jakoś fajnie zarobić?

@Danuta

Nie można, najniższa krajowa, która ci nawet nie wychodzi ze stawki godzinowej tylko plus premia i inne dodatki

Gosc

Może ktoś w w końcu zainteresuje się na czym polega praca wydawcow.No bo chyba nie tylko na spaniu w regałach na magazynie!!!

Wydawca
@Gosc

Proponuję sobie kupić maść na ból (usunięte przez administratora) :) Nie pozdrawiam

prezes
@Gosc

która zmiana? jaka data zaraz sprawdze na kamerach i ich zwolnie. a ty dostajesz awans bo dobrze raportujesz. jeszcze coś zauważyłeś?

Wydafca
@Gosc

Ja w pracy kładę się spać o 23 i wstaje o 5:30 rano - co w tym takiego dziwnego :) Pozdrawiam serdecznie

Lunatyk
@Gosc

Lepiej spać w regale niż w nim sr@ć...???? Pozdrawiam wszystkich wydawców ????

@prezes

W kwestii spania wydawców.Jesli przełożony o tym wie i przełożony przełożonego o tym wie to coś jest nie halo.Moze e-mail do prezesa że zdjęciami śpiących przyniesie skutek.Zadam pytanie do przełożonych.Po co wam te kamery?!

X
@Gosc

A magazynierzy? Wystarczy przejść po magazynie od piątku do niedzieli aby widzieć ciągle śpiących w wózkach królewiczów. Nawet z swoją miejscówkią legowiska do spania w regałach blisko hali 4 się nie kryją.

dobry wujek

Te lidery i pakowacze z zwh wiem że przepływ informacji w naszej firmie szwankuje od zawsze, wiecie że w czerwcu rusza automatyczny silos na CL-u i są nowe wymagania co do palet z wyrobem? np 4 kody na palecie na odpowiedniej wysokości i inne?

Czy jest możliwość żeby przejść z 4 brygadówki na 3? Czy raczej bez szans. Pozdrawiam

Stary
@Nowy

Pracuję tu ponad 9 lat i od zawsze słyszałem tą bajkę o 3 zmianach więc to mówi samo za siebie.

Ludziom to za cholerę nie sposób dogodzić... Jedna kontrolerka sprawdza i na byle pierdołę odstawia palety to 'HURR DURR (usunięte przez administratora) ZA TAKIE (usunięte przez administratora)ODSTAWIA... JPRDL!!!', a jak inna nie odstawia na byle gónwo tylko normalnie jak należy zwraca uwagę co poprawić i nie zawraca gitary co pięć minut, a jak już przyjdzie to potrafi normalnie porozmawiać nie tylko o pracy to ją też opiszą i będą narzekać... Peja, weź się tak porządnie rozpędź w stronę ściany i zrób ładnego baranka ok? :)

Kuku

A może ona Cie nie chciała i czujesz się urażony ze tak piszesz....

Zbigniew
@123456789

Ja też uważam że takie nadawanie na kogoś jest nie w porządku. Często są tu między ludźmi konflikty czy atmosfera raczej jest spoko? Szukam stabilnej roboty gdzie można się dogadać z ludźmi. Tu tak jest?

Kokos

Dziewczyna fajna,zawsze uśmiechnięta a jeśli coś Ci nie pasuje to może powiedz jej to prosto w twarz bo oczernianie kogoś na forum to jest słabe....

@Zbigniew

Trudno tak jednoznacznie powiedzieć czy atmosfera jest spoko, bo wszystko zależy od obsady maszyny, na którą byś ewentualnie trafił. Ja mam to szczęście, że mamy super zgrany zespół i dobrze się dogadujemy na linii, ale są też maszyny, na których atmosfera jest licha, bo po prostu są osoby, z którymi nie sposób się dogadać.

KNW

Jakie jest wynagrodzenie w plastica ? Na ZWH I ZWM Przyjmują teraz ?

Święta

3 maja plastica pracuje czy zamknięta ?

leser
@Święta

ZWH 3 maja pracuje pełna para, tylko płacą jak za zwykły dzień

any-loll

A będziesz płacił nasze rachunki, kredyty, dawał na utrzymanie naszych rodzin? Nie?? Więc spadaj i daj innym pracować w spokoju.

zulul

Czy jest jakiś autobus z Golubia, który dojeżdża do zakładu?

gd
@zulul

Jest

Bayraktar-TB2

Drodzy pracownicy TZMO, Plastici co myślicie o ostatnim liście zarządu TZMO do pracowników? streszczę go: jesteśmy przeciwni wojnie, daliśmy milion na PCK dla Ukrainy, ale jesteśmy odpowiedzialni w biznesie i mamy zobowiązania wobec naszych parterów Co nie zostało dopisane - partnerów w Rosji. czyli nadal będziemy sprzedawać w Rosji. Jak się z tym czujecie pracownicy ze produkujecie dla Rosji? Rozumiem ze wycofanie się z rynku to wielomilionowe straty a wypłaty pracownikom trzeba płacić. Zarząd nie wie jakie kłopoty wizerunkowe ma np Leroy Merlin Polska bo ich spółka matka nie ma zamiaru wycofać, ani zawiesić biznesu w Rosji. Zarząd chyba nie rozumie jak działają media społecznościowe, jak rozniesie sie, ze Toruńskie Zakłady Materiałów OPARTUNKOWYCH wysyłają swoje PRODUKTY do Moskwy! może być bojkot marek Bella i innych. straty wizerunkowe będą nie do odrobienia.

Bayraktar-TB2
@Bayraktar-TB2

Sam sobie odpowiem. Zarząd ma trudny orzech do zgryzienia, są potentatem w podpaskach na rynku rosyjskim, dwie fabryki, jak wyjdą z rynku mogą już nie wrócić, straty nie będą milionowe tylko miliardowe, to może zachwiać całą firma. W Polsce wizerunek niestety stracą

U
@Bayraktar-TB2

Jak Ci nie pasi wizerunek firmy to się zwolnij, a nie truj nam.

Arni
@Bayraktar-TB2

Właśnie przez takich baranów jak ty,może do tego dojść.Ciekawe jak wtedy wytłumaczysz ludziom,których firma może zwolnić z braku pracy.

inny baran
@Arni

nic się nie martw, słyszałem ze dla załóg maszyn produkujących na Rosję, maja być dodatkowe premie ale wypłacane w rublach

ziomek
@inny baran

a na co mi wróble w ramach premii? o,o

Wasilij
@Bayraktar-TB2

Historia zmyślona. Wasilij jest szeregowym w rosyjskiej armii, ma żonę i dziecko. Najpierw był w Buchy na Ukrainie, poużywał sobie z kolegami na ukraińskich kobietach, pozbył się kilkuset ukraińskich nazistów. Musiał zabierać im złoto i dolary i wysyłać do domu. Dziecko Wasilija chodzi w pieluszkach Happy, zona w podpaskach Bella, a mama Wasilija w wyrobach Seni Lady. 83 proc. Rosjan popiera politykę Putina. Dwie trzecie uważa, że Rosja zmierza w dobrym kierunku

pracownik 10 lat
@Wasilij

to forum jest o plotkach i romansach. załoga ma gdzieś politykę ważne, żeby co miesiąc ~3000 wpływało na konto. to nic, ze codziennie zakładają surowce układają kartony itp żeby mama Wasilija i inne miały swoje wyroby. Moim zdaniem TZMO powinno bardziej radykalnie się wstrzymać. może nie porzucać fabryk w Rosji, ale przeczekać i zawiesić większość eksportu do Rosji. Niech mama Wasilija podkłada sobie gazetę Komsomolskaja Prawda bo do tego sie nadaje a nie Seni Lady Dywidendy dla akcjonariuszy w tym roku zmniejszyć do zera, przekwalifikować cześć referentów do spraw niczego, (którzy sie nudza w pracy po 7 godzin) na stanowiska produkcyjne i firma nie padnie są jeszcze inne rynki niż Rossija, zwolnień nie będzie.

haha
@pracownik 10 lat

Gościu, widzę, że sam ze sobą prowadzisz dyskusję. Pierwsze objawy dwubiegunówki ?

qwerty
@Wasilij

Znajdziemy cię po adresie IP i będziesz zwolniony za sianie antyrosyjskiej propagandy

pracownik tzmo
@haha

Mam ją od dawna - zbyt długo w Plastice, ale w pracy nie przeszkadza. Brak odwagi żeby się zwolnić. Takie hobby pisanie na forum.

Magdalena
@Bayraktar-TB2

a to nie ma innego rynku niz rosja do tej sprzedazy? by miec tyle zamowien by nikogo nie zwalniac?

pracownik 11 lat
@pracownik 10 lat

Uważam, że takimi opiniami sami wykańczamy polską gospodarkę. Chcemy być bardziej papiescy o papieża. Sprawdźcie czy wszystkie biznesy ukraińskie wycofały się z rosyjskiego rynku. Ja sprawdziłem.

Wasilij z Rosji
@Wasilij

Polaczki, żona i matka kazały Wam podziękować za pieluszki i podpaski które nadal nam wysyłacie podobno nawet w święta chcecie pracować, dzięki. Mój oddział walczy teraz w Mariupolu. Tu jest jeszcze więcej nazistów wśród cywili niż w Buczy, ale dojechały mobilne krematoria i damy rade. Pozdrawiam. aha dowódca mi mówił, ze jak wszystko dobrze pójdzie to za kilka lat wasz kraj tez odwiedzimy

Arni
@Wasilij z Rosji

Co trzeba mieć w główce,aby takie żeczy wypisywać.Gdzie jest admin ?

Zostaw merytoryczną opinię o Plastica Sp. z o.o. - Frydrychowo

• Jak się pracuje w Plastica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plastica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 244.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 37 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 109 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Plastica Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Plastica Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Plastica Sp. z o.o.