Łączbud

Opinie o Łączbud

her 2009-12-07 19:45:26
lepiej sobie dać spokój
wielbiciel budownictwa 2010-01-13 16:05:14
Dokladnie - lepiej sobie dac od razu spokoj
budowa.pl 2010-04-14 09:43:47
Łączbud to banda nie wywiazujacych sie ludzi z umowy, lepiej omijac ta firme dalekim łukiem, a pracowników krok na kroku robia w balona.........
dario 2010-04-20 10:48:26
Chciałbym się dowiedzieć co dokładnie z pracą w tej firmie jest nie tak? umowę dają? wynagrodzenie wypłacają? jeżeli chodzi o delegacje przysługują z tego tytułu jakieś dodatki? proszę o informacje
wilku 2010-05-25 14:10:31
powiem tylko tyle ze obiecywac potrafia, gorzej z wywiazywaniem sie z nich... pani prezes utkwila w czasach komunizmu niestety.
uwaza ze wszystko taniej robia ludzie nizli maszyny... jedyne czego mozna sie w tej firmie dorobic to garba...
jani 2010-06-23 21:41:42
lepiej omijać tą firmę na kilometry,pracownik fizyczny musi tyrać po 10 godzin,bez względu na warunki atmosferyczne,łopata to jego podstawowe narzędzie na cały dzień
!!!!!!!!!!!! 2010-06-25 17:01:15
lączbud to prostactwo a mrianek jest tam królem prostactwa i niekompetencji
tytus 2010-09-03 05:28:43
PAMIENTAM JAK NA POCZATKU MOJ KIEROWNIK ZE STALOWEJ
WOLI POWIEDZIAL(POCZATKI SA ZAWSZE TRUDNE ) TERAZ PO
PEWNYM OKRESIE I PRZYZNAJE TO ZE MIAL RACJIE DUZO TEJ
FIRMIE ZAWDZIECZAM .JEDYNY MAMKAMENT TO ZE JESTEM SAMOUKIEM I MUSZE PRACOWAC I CALY CZAS UDOWADNIAC
ZE DORUWNUJE KOLESIOM PO STUDIACH
anonim 2011-03-22 18:11:47
UWAGA Podwykonawcy ,zrobicie robotę a LĄCZBUD i tak was orznie Oni na podwykonawcach żyją [usunięte przez administratora] myśli ze potrafi każdego orżnąć ale tak się mu tylko wydaje .Na wszystkie sposoby dąży by solidnych i uczciwych wydymać Naprawdę trzymajcie się od LĄCZBUDU DALEKO NAPRAWDĘ DOBRZE RADZE
far 2012-01-19 11:09:06
Ta firma to jedna wielka pomyłka. Odradzam nawet zdesperowanym. To była moja pierwsza praca - wytrzymałem tam klika miesięcy. Za ten czas przewinęło się w kilkanaście osób :-)
Prezesowa uniemożliwia jakąkolwiek pracę, chodzi wydzierając bez powodu, ubliża, \"udowadnia\" że nic się nie robi, zarzuca taką ilością pracy, że nawet dziecko zauważyłoby niemożliwość tego wykonania, skłóca ze sobą pracowników (poważnie!), przed inwestorami zwala winę na ciebie, nawet jeżeli nie miałeś z projektem nic wspólnego - stoisz i świecisz oczami, nie płaci nadgodzin.... Długo można wymieniać.
Koleżanki nie wytrzymywały i płakały w WC.
Generalnie nikt nic nie wie o żadnym projekcie, brak jakiekolwiek pomocy.
Jedną dziewczynę wysłali w delegację: kazali jej zabrać rower i jeździć po domach we wsi na drugim krańcu Polski spisywać nieuczciwe umowy z ludźmi.
Chyba wystarczy.
łączbud 2013-06-30 21:24:13
witam, z tego co czytam nic sie nie zmieniło, ja pracowałem tam dwa miesiace, odszedlem w tym tygodniu. atmosfera w pracy jest nie ciekawa, ale to wszystko przez "pania kierownik". Jest fałszywa, przez pierwszy tydzien bedzie cie chwalic, a w nastepnym wyzywac... Jezeli cos nie wiesz nie licz na jej pomoc... Ogolnie praca nie byla trudna, ale wspolpraca z ta pania jest tak ciezka ze stwierdzilem ze nie mam ochoty sie tak denerwowac... podziwiam Panow ktorzy pracuja z nia w dziale projektowym, serio...
Henryk 2013-12-18 10:39:29
Pracowałem w Łączbudzie 1,5 roku jako przejęty z Telekomunikacji Polskiej. To co wyczyniał ten babsztyl, nie mieści się w głowie.Jak sama przyznawała była w USA i tam zarabiała pod latarnią.Odbiło się to jak widać na jej zdrowiu psychicznym.Powinni posadzić to badziewie co najmniej na 10 lat.
tomek 2015-02-17 17:30:13
moze firmie nie jest potrzeba jakaś konkretna strona? wystraczy, z eludzie znają ich isługi, biora udział w róźnych przetargach, to powinno wystarczyć i jak na razie wystarcza wiec nie wiem czemu się martwisz za nich tak prawde. Czekaj na oferte pracy to zobaczys zjakie mają oni wymagania i tyle, taka moja rada.
Mikołaj 2016-05-18 16:26:09
No i co, podwyżki już były czy nadal nie było nic?
Zostaw swoją opinię o Łączbud - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Łączbud