Wojas S.A.

Opinie o Wojas S.A.

Halinka

Hej, czy do Kato szukają moze kogoś na pół etatu?

Woj123

Czy ktoś kiedyś wywalczył naprawę klimatyzacji w salonie ? :-D Zbliża się okres letni, a u nas już duszno :/

Adela

Podobno szukają kierownika na Kielce. Wie ktoś gdzie najlepiej napisać, żeby było szybko i trafnie? Nie pisze do której galerii.

Alicja

@Lori, a oprócz premii od sprzedaży, na jakie jeszcze benefity mogą liczyć pracownicy firmy?

ss
@Alicja

żadne :)

Sprzedawca

Kierownik salonu bardzo mało kompetentny, nie starała się mnie poznać, raczej to ja pytałam niż Pani kierownik. Rozmowa trwała raptem chwilę Nie wiem czy za dużo się chciałam dowiedzieć ? Ale zadałam pytania w jakim trybie pracują, ilu jest pracowników,oraz poinformowałam że już pracowałam w sklepie obuwniczym i wiem na czym praca polega. Kierownik zmierzył mnie wzrokiem i zakończył rozmowę.

Ale chyba ten sklep do którego aplikowałam jak i cała firma nie szanuje pracowników bo ciągle szukają ludzi do pracy.

Lori

Nie polecam pracy w tej firmie. Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Praca lekka nie jest a dostajecie za to marne pieniądze. Oprócz premii od sprzedaży nie dostajecie nawet głupich butów do pracy

Alicja

@Dominika, a jak myślisz, od czego to zależy?

Dominika

Druga umowa jest raczej na czas okreslony, chcoiaz zdarzaja sie przypadki, ze sie dostaje umowe na czas nieokreslony

beata

poszukaj czy sa jakies oferty albo podjedz do salonu to sie dowiesz.

Alicja

@gocha, może skontaktuj się bezpośrednio z firmą z tym zapytaniem? Z pewnością otrzymasz rzetelną odpowiedź.

gocha

wiadomo czy w poznaniu jest teraz potrzebny ktos nowy do salonu?

mała
@gocha

potrzebni pracownicy w Poznaniu, praktycznie w każdym salonie, przede wszystkim w Kupcu i posnani

Alicja

@Miśka, rozważasz podjęcie pracy na tym stanowisku?

Miśka

Moze mi ktos po krotce opisac co sie robi na stanowisku sprzedawcy? Jak sie zaczyna dzien itd.

Yaya
@Miśka

Dzień sprzedawcy: rano sprawdzasz pocztę, jak przyszły jakieś zamówienia internetowe, przesunięcia, instrukcje itd. to je realizujesz. Jak przyjedzie kurier z towarem musisz go sprawdzić, przyjąć na stan, rozłożyć na półki i sklep, oczywiście trzeba sklep posprzątać. W międzyczasie obslugujesz klientów. Zwykle raz na dwa tygodnie zostajesz po pracy żeby zrobić zmianę witryny . Na przemian robi się też zmianę sklepu ale to już w godzinach otwarcia. Trzeba też pilnować terminów reklamacji i na bieżąco sprawdzać pocztę czy coś nowego nie przyszło. Z doświadczenia wiem że lepsze są dni jak nie masz czasu podrapać się po nosie, niż stać cały dzień jak kołek w pustym sklepie. W każdym sklepie są takie i takie dni.

momo
@Yaya

od kiedy zmianę sklepu można robić w godzinach otwarcia??? zawsze trzeba zostać po godzinach

Yaya
@momo

Jak miałyśmy wizytację VM to powiedział że zmianę sklepu możemy robić w godzinach pracy z zastrzeżeniem że nie wolno robić bałaganu i zostawiać pustych półek. Zaczynaliśmy od pierwszego stołu i potem delikatnie bez pośpiechu leciała reszta. Po tekście naszej regionalnej, że 15 czy 20 min mamy w ogóle nie wpisywać do godzin pracy bo to jest "nic" nikt nie miał zamiaru już się stosować do jej e-maili że niby nie wolno.

Alicja

@wiktoria, @karolina, zachęcam do skontaktowania się z firmą bezpośrednio w tej sprawie.

karolina

czy oferta do warszawksiej reduty jest dalej aktualna? kto coś wie niech pisze plz

Ola
@karolina

Od kwietnia do Reduty znowu szukają.

ruda

takie rzeczy powinny byc uwzglednione w ofercie, moze do niej wroc i przeczytaj ja raz jeszcze

wiktoria

w Markach szukają kogoś na cały etat?

Abc1
@wiktoria

Tak , szukaja

sandra

czy po umowie na okres probny dostaje sie juz umowe na czas nieokreslony?

zosia

jesli ktos cie zaprosil na rozmowe to chyba z jakiegos powodu, wiec sie nie martw

Mania

Do PIP. No chyba,że Wam cukier wyżera,to już musicie same załatwić ;-)

mm
@Mania

Hahaha albo kawę bo tez tak się zdarza

Zybi1478

Gdzie mogę złożyć skargę jako pracownik sklepu Wojas, na moją Panią kierownik ? Macie @ ?

Pomoc
@Zybi1478

Do Kierownika Regionalnego, chyba, że chcesz wyżej to do Dyrektora Macieja Wojasa.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Wojas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 17 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojas S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojas S.A. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojas S.A.