Wojas S.A.

Opinie o Wojas S.A.

Alicja

@adam, zastanawiasz się nad pracą na stanowisku: sprzedawca?

adam

kurcze czy jako facet mam jakieś szanse załapać się do salonu? bo z moich obserwacji wynika, że w salonach pracują głównie kobiety.

tictac
@adam

to se odetnij...

xxx

Czy w waszych sklepach są jakieś podwyżki na stanowisku sprzedawca??Po 4 latach żeby mieć najniższa krajową to są jakieś jaja po prostu.Nowa pracownik co przychodzi ma tyle samo co osoba pracująca kilka lat.Żałosna firma.Czas się zwolnić !!

Kilkuletnia stazem
@xxx

Nie ma, lepsze czasy już były

elka

czy na terenie wroclawia bedzie otwierany jakis nowy salon?

skakanka
@elka

zapytaj nowej Pani "dyrechtor" czy jak jej tam...

Sprzedawca

Kierownik salonu bardzo mało kompetentny, nie starała się mnie poznać, raczej to ja pytałam niż Pani kierownik. Rozmowa trwała raptem chwilę Nie wiem czy za dużo się chciałam dowiedzieć ? Ale zadałam pytania w jakim trybie pracują, ilu jest pracowników,oraz poinformowałam że już pracowałam w sklepie obuwniczym i wiem na czym praca polega. Kierownik zmierzył mnie wzrokiem i zakończył rozmowę.

Ale chyba ten sklep do którego aplikowałam jak i cała firma nie szanuje pracowników bo ciągle szukają ludzi do pracy.

Alicja

A jak wygląda przykładowy dzień pracownika jeżeli chodzi o stanowisko - sprzedawca?

zośka

wydaje mi sie, ze do chojnic potrzebuja kogos na caly etat.

madziarka

czy w salonie jest mozliwosc pracy tylko w wakacje? jeszcze do konca semestru troche czasu zostalo, ale juz zaczynam sie rozgladac za praca na wakacje.

rześkiszczygieł
@madziarka

Na wakacje to ty dzieciaku jedź nad morze załap się na kelnerkę albo recepcjonostkę zrobisz,opalisz się...A nie dymać w obuwiniczym i kapcie przerzucać... a hajs sie i tak się zgadzać nie będzie bo w letnich miesiącach handel leży i kwiczy... Wiesz ile trzeba sprzedać sandłków z wyprzedaży żeby wyrobić nędzną premię? A ile trzeba się naprodkukować żeby impregnat do nich wycisnąć? Szkoda gęby strzępić czasami.... Jezusiku moja koleżanka na bazarku warzywnym wyciagała ponad 2 razy wiecej niz ja( +umowę o pracę miała) Jak szukałyśmy pracownika... mowiłyśmy wprost co i jak bez ściemy o relnych finansach po zabraniu podatku,o normach do wyrobienia,niepłatnych przerwach, to cv to już desperaci zostawiali... a zadażało się ,że prosili o zwrot wczesniej złożonego cv żeby czasu ani paperu nie tracić, zawsze można je zostawić u lepszego potencjalnego pracodawcy;)

Layla
@rześkiszczygieł

Dokładnie. Handel w okresie wakacyjnym jest bardzo niski a do tego sandały i baleriny dużo tańsze. Trzeba byc zdesperowanym żeby przyjść w najbliższym czasie do pracy zwłaszcza jeśli się mieszka w dużym mieście gdzie pracy nie brakuje. Jak trzeba to musisz tłumaczyć się dlaczego jest słaba sprzedaż- oczywiście sprzedawca musi to wiedzieć bo to przeciez on jest temu winien. Dodam jeszcze ze szkoda tracić czasu na tą firmę bo ani się tutaj nie zarobi a tylko nerwy napsuje

taka informacja powinna widniec w ogloszeniu, jak nic nie ma to bym ci proponowala przejsc sie do salonu.

Oj

Inga

Kiedy będą przyjęcia na halę?

WieloletniaWojaska

To co się ostatnio dzieje w tej firmie to porażka. Pracuje tu wiele lat i spodziewałam się czegoś lepszego po takim czasie a nie TEGO. Co to w ogóle jest zeby zwalniać człowieka przed samymi świętami? Wojas stracił na prawdę dobrego regionalnego ! Wstyd. . . Żeby się firma nie zdziwila jak będą masowe zwolnienia i nie będzie miał kto pracować, niech Pan Dyrektor sam stanie na sklepie i sprzedaje! Chyba czas uciekać, nie pozdrawiam :-D

@WieloletniaWojaska

Ktory regionalny/regionalna polecieli? Dramat ostatnimi czasy, nic tylko uciekać...

WieloletniaWojaska
@Anonim

I.S. region WAW

Wojaska
@WieloletniaWojaska

Masowe zwolnienia ? Ciekawe.... Z tego co wiem to tylko 4 sklepy chciały się wstawić za RKS-em. Gdzie reszta ?

bobek

co wy tak o tą pracę pytacie.. jakiś szczyt marzeń czy jak? hmmm a wypłaty jeszcze nie ma... trallalala

Ola

Orientujecie sie czy do Chojnic szukaja kogos na caly etat czy na pol? Mi by bardziej pasowalo na pol.

Alicja

@marzena, oferty pracy zamieszczone są na stronie firmy: http://www.ri.wojas.pl/Kariera.html

marzena

gdzie mogę znaleźć najnowsze oferty pracy do salonów?

Oliwia
@marzena

Oferty możesz znaleźć i na pracuj i na olx. Wystarczy poszukać ;)

Alicja

@patrycja, skontaktuj się w tej sprawie z rekruterem. Na pewno razem znajdziecie jakiś dogodny dla Was termin.

patrycja

powiedzcie mi czy przelozenie rozmowy jest mozliwe? wypadlo mi cos waznego i nie moge w danym dniu stawic sie na rozmowe, ale bardzo bym chciala ta prace dostac.

Ann
@patrycja

Wiesz co zadzwon do salonu i spytaj sie czy mozecie przelozyc rozmowe. Przeciez wypadki sie zdarzaja ;)

Alicja

@Beatta, a czy firma organizuje szkolenia dla swoich pracowników?

Kinga

Jestem pracownikiem firmy Wojas Trade i cieszę się z mojej pracy. Myślę, że osoby którym jest tak źle w firmie po prostu nie powinny tu pracować, to nie jest ich bajka. Psują sobie nerwy i opinię firmie.

elu
@Kinga

chyba jedak nie jesteś, ponieważ nie jest to juz Wojas Trade haha, pozytywne komentarze wyłącznie podstawione osoby tu piszą, wstydz się wojas

Beatta
@elu

Właśnie wychodzi ze te pozytywne komentarze to sprawka osób które nigdy w tej firmie nie pracowały. Prawda jest taka ze w tej firmie jest cięcie kasy na wszystkim. Nie ma butów dla pracowników, kart sportowych, klimatyzacja nie działa od lat w co drugim sklepie. Juz teraz jest gorąco a co dopiero będzie w lato, będziemy stali upoceni. Pracodawca nawet wody nie zapewni w lato jak temperatury przekraczają normę. Pracujemy za marne grosze a w podziękowaniu cały czas pretensje o skuteczność i efektywność. Sprzedawca dostaje premie od sprzedaży ale oczywiście netto a potem jeszcze od tego trzeba odliczyć podatek. Firma żal

gfgf
@Kinga

a przepraszam co Ty ćpiesz?

android
@Kinga

Te zadowolona... a ty se policzyłaś emeryturę z najniższej krajowej? Czy masz zamiar niedożyć? Powiem ci, że na tej głodowej pensji to całkiem prawdopodobne... Ehh co się człowiek z nich pośmieje to chociaż jego!

Zosia

W Galerii Katowickiej poszukują sprzedawcy

Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Wojas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 17 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojas S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojas S.A. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojas S.A.