Wojas S.A.

Opinie o Wojas S.A.

Sophie

Zadzwon do rekrutera i siie zapytaj czy mozecie odbyc rozmowe w inny dzien/

Alicja

@Cały Etat dziękujemy za tak szczegółową ocenę. W komentarzu wspominasz m.in. o tym, że od jakiegoś czasu pracownicy muszą tłumaczyć się przełożonemu z niskiej liczby sprzedaży. Według Ciebie dzieje się tak, ponieważ coraz więcej klientów kupuje przez internet, ponieważ mają możliwość zwrotu. Czy kupując stacjonarnie nie ma możliwości zwrotu zakupionego towaru? Może napiszesz również co w takim razie w pierwszej kolejności zmieniłabyś w firmie Wojas?

Colalola
@Alicja

Serio? Jeśli firma Wojas chce wiedzieć co myślą i jakie pomysły mają pracownicy, to niech zrobi na ten temat anonimową ankietę. A może chodzi o to, że tu na forum mamy podrzucić jakieś gotowe rozwiązania, z których skorzystają, a zasługa pójdzie dla wyżej postawionych? Śmieszne.

Alicja

@syndromsztokholmski czy w firmie Wojas na stanowisku - sprzedawca przerwy są nieodpłatne? Ile pracownikowi należy się czasu przerw w ciągu dnia?

Mania
@Alicja

Jeśli pracujemy więcej niż 8 h mamy obowiązkową wg.regulaminu przerwę niepłatną trwającą 1h. Możemy wtedy iść na obiad(jeśli kogoś stać) a najczęściej siedzimy na magazynie wśród kartonów z kanapką :-)

pytanko
@Mania

Az sie zasmialam, jest tak jak piszesz. Nikt w tej firmie raczej nie chadza na obiady . O tyle dobrze, ze można wyjsc na zaplecze, nogi odpoczna. Koleżanki juz dorobily sie zylakow, tylko czekac az mi sie zaczna robic. I gdzie jest premia?? Bedzie, tylko kiedy...

Lala
@pytanko

Jak zrobić sobie godzinę przerwy jeśli w pracy są dwie osoby? Przecież jedna nie może zostac sama na sklepie. Tak naprawdę ta godzina to wielka lipa.

monika

Czy osoba z zerowym doświadczeniem zawodowym może się starać o przyjęcie do salonu?

WesoloMi
@monika

Tak, spokojnie. Ostatnio zatrudniają takich kierowników także sprzedawcę Tymbardziej . Próbuj :)

kobieta
@monika

oczywiście, ze tak

Pna
@WesoloMi

Smiechłam;)

Sprzedawca

Kierownik salonu bardzo mało kompetentny, nie starała się mnie poznać, raczej to ja pytałam niż Pani kierownik. Rozmowa trwała raptem chwilę Nie wiem czy za dużo się chciałam dowiedzieć ? Ale zadałam pytania w jakim trybie pracują, ilu jest pracowników,oraz poinformowałam że już pracowałam w sklepie obuwniczym i wiem na czym praca polega. Kierownik zmierzył mnie wzrokiem i zakończył rozmowę.

Ale chyba ten sklep do którego aplikowałam jak i cała firma nie szanuje pracowników bo ciągle szukają ludzi do pracy.

Alicja

@Cały Etat w swoim komentarzu piszesz m.in. o tym, że pracownicy Wojas zaczynają bać się przychodzić do pracy. Wspominasz również o braku szacunku dla pracownika. Co masz konkretnie na myśli? Czy piszesz o jakiejś konkretnej sytuacji? @Zwalniam się piszesz, że system pracy w firmie nie jest dobry. Dlaczego tak uważasz? Co więcej możesz powiedzieć w tym temacie?

Cały Etat
@Alicja

Dzień dobry, Tak jak wcześniej wspomniałam pracownicy zaczynaja się bać chodzić do pracy. A dlaczego ? Ponieważ obecna sytuacja w Firmie chociaż by PREMIA do 15 każdego miesiąca, a pracownik dostaje 16. Może to śmieszne aaaale każdy pracuje dla pieniędzy bo ma swoje rachunki. Druga sprawa od dłuższego czasu w Firmie trzeba się tłumaczyć chociaż by z tego dlaczego w Salonie jest słaba sprzedaż i wskaźniki. Aaa No dlatego ze klienci zaczynaja kupować towar przez internet, i taka niestety jest prawda. Aaa dlaczego ?? Ponieważ maja możliwość zwrotu. Klienci mówią o tym głośno " dziękuje Panu, dziękuje Pani ale zakupie towar przez Internet". Są w Firmie niestety duże niedociągnięcia, i nie są one związane z pracownikami (bo tak jak wcześniej było napisane "przychodzimy zarobić" ) BRAK SZACUNKU DLA PRACOWNIKA podstawowa kwestia - w której firmie pracownik nie miał możliwości kontaktu z Prezesem Firmy ? ? ? Czy ktoś kiedykolwiek miał okazje porozmawiać ? Aaaaa no chyba nie koniecznie. Została zwolniona Pani I.S dlaczego ? Bo mówiła co myśli ? Bo jak potrzeba było powiedzieć pracownikowi słuchaj popracuj nad tym bo warto to pracownik wiedział ze nie jest to czepianie się o byle co tylko jednak ma racje ? Bo miała racje! ! ! Aaa teraz co jest ? Jedna wielka porażka. Dlaczego nie pracuje A.S ? Co zły był ? Nie miał pojęcia o tym co należy do jego obowiązków ? Aaaa No miał pojęcie. Dlaczego nie pracuje Pani M.Z ??? Ci ludzie potrafili małym gestem pokazać SZUNUJEMY PRACOWNIKÓW. Zapytacie jak pokazywali ? Co robili ?? Aaaaa chciaz życzenia wysyłane na Polskę. Aa teraz ? Teraz to nikt nie powie nawet Dziękuje, nikt nie powie "super" "dajesz radę" , "popracuj bo stać Cię na więcej" aaaaa co ważne nie masz już na kim polegać. W tej chwili ja nie wiem na kim mogę polegać. Napisac meila do Prezesa ? I co mi to da "marnemu pracownikowi" który przecież musi robić za dwoje a nawet i za troje. Napisze meila i co ? Pan Prezes pomoże Nam Pracownikom ? Teraz jest za późno, mleko się rozlało. Jako pracownik który na prawdę lubił swoją prace do tej pory muszę Wam Kochani z przykrością powiedzieć ze dziś to łzy się polały. Tak niestety się polały bo światło w tunelu zgasło i wątpię żeby się zapaliło. Życzę każdemu z całego serca aby w Życiu stawiać jako pierwsze przede wszystkim SIEBIE, tutaj nie warto już dawać nawet minimalnej chceci bo nie ma dla kogo, a prędzej czy później i tak wszędzie będzie WSZYSTKO NOWE

Zosia
@Cały Etat

Panie Prezesie! Bylo źle ale teraz do czego zostala doprowadzona firma to porażka! Pan siedzisz I Nie grzmisz??? Przecie to sa Pana pieniadze! Moglo byc Tak dobrze! Dobrzy pracownicy juz odeszli... odejda I pieniadze... Ja tez odchodze a titanicowojas tonie

ojmajakuku

Konkursy, konkursiki... Większość oczywiście niezbyt trafiona bo nie trzeba być filozofem żeby zauważyć kto ma większe szanse. Pewnie, można sie starać tylko co nam po tym. Starać się dłuższy czas dla samej satysfakcji? Odpowiedź jest prosta. A i pieniadze za tego typu akcje czterech liter nie urywaja. Niesprawiedliwe jest to, ze regionalni mają swoich ulubieńców o ktorych sie troszcza kazdego dnia, udzielajac zlotych rad. Wiadome po co, watpliwe ze z samej sympatii (kasa musi grać), a i sami sie tlumacza z naszych wynikow... Za przeciętna wyplate można co najwyzej egzystować, nie liczcie na kokosy. Zero wakacji, zero planów bo przecież firma moze wyskoczyc z wyprzedaza, nie ma sensu pracownika poinformować. Nie dbaja o nas bo i po co, maja nas za idiotow. Jak juz ktos wcześniej wspomnial- klientow tez mają za polglowkow bo niby czemu mialby nie wziac impregnatu za 25zl skoro bierze buty za 450? Co tam, ze identyczne w mniej ,,renomowanym" sklepie będą polowe tansze. Oj, mozna by pisac eseje o wojasie. P.S Rabaty pracownicze? A co to? Warto korzystac? Mysle, ze nie bardzo patrzac na ceny butow z wyprzedaży. Cierpliwosci życzę wszystkim pracownikom, MOZE sie coś wreszcie polepszy

Patrząc na komentarze chyba śmiało można powiedzieć, że dni szanownej koordynator są policzone. Pogratulować jej można, takiego gnoju w tak krótkim czasie dawno nikt nie zrobił... I całej dyrekcji chyba czas najwyższy pogratulować konkursu giganci roku. Walą takie plany, że od początku roku nie można w żadnym miesiącu zrobić 100% a co dopiero mieć 100% za cały rok. Kolejny raz robią z ludzi (usunięte przez administratora) Pomysłodawca giganta roku został już w styczniu debilem roku!!! Gratulacje

Firma słaba, zostawanie po godzinach za friko, przerwy prZez ktore pracujemy jeden dZien dluzej w miesiacu charytatywnie, zabieranie towaru ze sklepow z malych miast na rzecz wiekszych a pozniej 'dlaczego wyniki sa tak slabe?' A no dlatego ze nie mamy czym handlowac ;) rabaty pracownicze? Smieszny temat kto pracuje ten wie ;) 12 godzin na nogach? Spoko przeciez wygralam nogi i kregoslup na loterii ;) dlugo by wymieniac, lepiej uciekac, szkoda narwow i zdrowia za tak marna kase

syndromsztokholmski
@Anonim

Przez nieodpłatne przerwy to my pracujemy półtora dnia dłużej w miesiącu! A góra ma nas szeroko i głęboko, my nędzne robaki mamy im hajs generować... A premii jak nie było tak nie ma. Serio, przy tak slabych zarobkach każdy grosz sie liczy. Wez tu oplac mieszkanie, karte miejską, rachunki, jak ktoś ci ucina 300 zl z budżetu,twoje ciężko wypracowane pieniądze! To się nazywa KRADZIEŻ!

Zwalniam się

Odkąd pracuje w Wojasie zastanawiam się co ja tu robię. Pracodawca porażka. System pracy porażka. Wolne godziny w środku dnia pracy za które nikt nie płaci, porażka. Rabaty pracownicze i stanie po 12h.... Porażka. Co tu dużo mówić uciekać trzeba.

Cały Etat

Ja chyba spadam z Wojasa, Ostatnimi czasy to co się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Zastanawia mnie jedno, Dlaczego Pan Prezes nie reaguje ??? Dlaczego pracownicy zaczynaja się bać chodzić do pracy ? Dlaczego w Firmie co chwila są jakieś problemy ? Wiecznie wszystko źle, wiecznie pretensja, wiecznie czepianie się ??? Czy pracownicy na prawdę są takimi "debi....ami" ??? No chyba nie ! Panie Prezesie nie pracuje u Pana od miesiąca ! Tylko już dłuższy czas, koledzy i koleżanki z którymi pracuje kurde oni serio się starają !! Serio serio ! My chcemy mieć prace, my chcemy normalnie pracować jak cywilizowani ludzie, MY CHCEMY ZARABIAĆ !! Aaaaleee Jak ????!!???? Ok rozumiem wzskazniki, porządek, VM, Aaaaaale Panie Prezesie co z klientem ?? Czyż nie On jest dla nas najważniejszy ??? Czyż nie o to chodzi w Handlu ??? Czyż nie chcemy wszyscy być zadowoleni ??? Przecież chcemy !!! My na prawdę robimy to co powinnismy ( owszem są ludzie którzy pewnie przychodzą i robią robotę na odwal ) aaale czy nie jest tak w innych firmach ? Na pewno jest , i na pewno kierownicy takiego pracownika w szybki sposób wymieniają na "tego odpowiedniego" Ale dlaczego Firma nie szanuje nas ? To My przecież Mamy jako pierwsi kontakt z klientem, to My z nim rozmawiamy. Przecież nie raz klienci pytają pracowników "aaaa gdzie wy macie buty firmowe" ??? "Nie macie " ??? Noo kurde nie mamy. Pamiętacie (Ci co dłużej pracują ) jak było wcześniej ???? Pamiętacie na pewno ! Były kontrole, było sprawdzanie wszystkiego ZA CO NAM PŁACA, ZA TO CO MAMY WPISANE NA UMÓWIE Aaaale dlaczego Panie Prezesie ktoś ma pracować podwójnie ? Dlaczego nie mogę przyjść do Pana Firmy z uśmiechem ??? Mi to wstyd rozmawiać na temat mojej pracy z kim kolwiek :/ Aaaaa Pan Prezes wie dlaczego ???? Booo WSTYD SIĘ PRZYZNAĆ ZE CZŁOWIEK PRACUJE W PODOBNO "renomowanej" Firmie Aaaaaaa Jednak Chyba Nie :( Pozdrawiam wszystkich pracowników którzy nadal mimo wszystko walczą i się starają, ale widza po woli ze jednak pora szukać innej Firmy, i możliwości i co najważniejsze Docenienia PRACOWNIKA

Dostał ktoś premię? Dzisiaj powinna być a nie ma :(

Wkurzona
@:(

No właśnie Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy , gdzie jest premia? Czy u Was też pusto na koncie ?

@Wkurzona

Gdzie jest premia ja się pytam ???

Alicja

@Sabcia skontaktuj się bezpośrednio z firmą ze swoim zapytaniem. Z pewnością znajdziecie dla siebie dogodny termin rozmowy kwalifikacyjnej. @oliv, a na jakie stanowisko będziesz aplikowała?

oliv

wysyłacie tylko cv czy jeszcze list motywacyjny?

Sabcia

Kurcze umowilam sie na rozmowe, a w tym dniu musze isc jeszcze do lekarza bo na wizyte sie czeka miesacami. Myslicie, ze jest jakas szansa, ze mi rozmowe przeloza na jakis inny dzien?

karolina

nie wiem jak w galerii katowickiej, ale zauważyłam, że szukają kogoś do europy centralnej

Jolka

Jaki rodzaj umowy dostaje sie na poczatek?

lolo

Firma Wojas jako producent butów jest ok ale jako pracodawca jest szajs .pracownicy są sprzedawcami ,sprzątaczkami, magazynierami od wymiany witryn po godzinach bez zapłaty za nadgodziny tylko za wolne . I jeszcze jedna uwaga cały dzień na stojąco bo niewolno mieć krzesła 10 lat i żylaki 100 %

nadia

nie wydaje mi się żeby rozmowa składała się z kilku etapów. ja miałam tylko jedną rozmowę, a potem tylko spotkanie odnośnie warunków pracy itd.

donia
@nadia

na wstepie najczęściej dostaje się umowę na okres próbny, potem druga może być już na czas nieokreślony ale też nie musi. mogą ci dać umowę np. na rok, a za rok już raczej podpisujesz umówę na czas nieokreślony

veronka

wejdz sobie na pracuj lub olx i tam bankowo znajdziesz oferty pracy

Wojska

Do poziomu swojego poprzednika do są lata świetlne. Ona nawet butów jej nie mogła by czyścić. Pan Prezes chyba popełnił ogromny błąd dają awans jej. Tak w krótkim czasie rozwali firmę z tak długim stażem. Pomaga jej w tym jej pomagier Natalia która panoszy z minął jak by robiła to za karę , uważa że jest najmocniejszą z wszystkich sklepów. Kolekcja najgorsza od paru lat VM na odwal

Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Wojas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 17 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojas S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojas S.A. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojas S.A.