Wojas S.A.

Opinie o Wojas S.A.

tatiana

ta oferta o ktorej piszesz jest chyba z konca kwietnia.

kaja

Jeżeli tutaj są sami chętni do pracy w Wojasie, to czemu nie ma kto pracować? Jeden pracownik musi obstawiać po kilka sklepów nawet w dni wolne. To praca 24h na dobę.Na rozmowy kwalifikacyjne nikt nie przychodzi albo rezygnuje w trakcie. Takich warunków zatrudnienia nie sposób przedstawić w dobrym świetle. Kierownicy zarabiają mniej niż przeciętny sprzedawca w innych firmach, a obowiązków nie sposób zliczyć. Dlaczego firma nie zainwestuje w rozwój, kompetencje, zaangażowanie? Nic tak nie motywuje jak stałe, godne wynagrodzenie. A tutaj tylko konkursiki, o których nikt na drugi dzień nie pamięta. Bez porządnego składu praca staje się utrapieniem. Nie ma co tego znosić, jeśli firma nie zmieni warunków, można zmienić firmę. W naszym salonie czekamy jeszcze miesiąc, inaczej całym składem wypowiadamy umowę, razem z kierownikiem. Szkoda czasu, praca w Wojasie za taką samą stawkę tak dlugi czas przy pełnym zaangazowaniu to cofanie się w rozwoju...a szkoda, bo ludzie super i praca przyjemna, tylko stawka głodowa.

Klara

Przejdź się do salonu i spytaj się czy czasem na wakacje kogoś nie potrzebują. Ja tak kiedyś zrobiłam w innym sieciówce i miałam pracę między semestrami

Alicja

@rozbawiona piszesz o nowej instrukcji VM. Co to dokładnie takiego? Czy możesz napisać więcej na ten temat? Może być to pomocne dla przyszłych kandydatów.

Sprzedawca

Kierownik salonu bardzo mało kompetentny, nie starała się mnie poznać, raczej to ja pytałam niż Pani kierownik. Rozmowa trwała raptem chwilę Nie wiem czy za dużo się chciałam dowiedzieć ? Ale zadałam pytania w jakim trybie pracują, ilu jest pracowników,oraz poinformowałam że już pracowałam w sklepie obuwniczym i wiem na czym praca polega. Kierownik zmierzył mnie wzrokiem i zakończył rozmowę.

Ale chyba ten sklep do którego aplikowałam jak i cała firma nie szanuje pracowników bo ciągle szukają ludzi do pracy.

Wesołek

Czy w bielsku dalej kogoś szukają do pracy?

Jon

dlaczego jest tak źle mówisz o firmę?

Jon2
@Jon

@Jon Oczywiście, że jest to mowa o firmie. To co u Góry odbija się echem na dole

@Jon2

Szukam pracy. Pomóż?

Gratulacje!!!

Witajcie :) Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji poczytać o naszych "empatycznych" koleżankach i kolegach z jakże flagowego sklepu, podaję link poniżej : http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/starsza-kobieta-zalana-krwia-w-zlotych-tarasach-obsluga,4126016,art,t,id,tm.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=moje-miasto-warszawa&utm_campaign=centrum Miłej lektury Kochani! Na każdym kroku widać jak firma Wojas upada, zatrudnia niekompetentne osoby i jeszcze w dodatku z brakiem empatii i ludzkich odruchów. A gdyby taka sytuacja wydarzyła się pod ladą kasową, to też zacierali by ślady?....Wstyd i jedna wielka porażka. Droga Kierowniczko Salonu Wojas ze Złotych Tarasów jesteś dumna ze swojego cudownego personelu? A może nawet byłaś tego dnia na zmianie? W sumie bym się nie zdziwił/a.... Pani Ch. gratulacje, na każdym kroku widać Twoje cudowne rządy.... Pozdrawiam!

@Gratulacje!!!

Nie wiesz co to byla za sytuacja a piszesz takie głupoty jak ten gosc co artykół napisał, wszystko aby tylko sie ktos mógł czepnąć nie wiem czego. Może firma ma takich wrogów co źle życza, a co do pracowników nie wierze w to że nawet jeżeli ktoś jako pracownik sie nie sprawdza to że ludzkich odruchów nie ma. Jeżeli faktycznie by sie cos takiego wydarzylo na sklepie to myślę że jakby pracownicy sami nie pomogli to napewno wezwali by pomoc, bo nie wiem kim by trzeba bylo byc żeby jak kolwiek niezareagować

rozbawiona

pozdrowienia dla Pani, która wymyślała nową Instrukcję VM :D

makrela
@rozbawiona

No, troche taka wolna amerykanka... ale co tam:D

@makrela

makrela ty tam pracujesz?

marysia

lepiej dostarczyc cv osobiscie czy wyslac mailem? co myslicie

@marysia

Weź spróbuj gołębiem wysłać...

Natalia

Do M1 w Czeladzi szukają kogoś na pół etatu?

Alicja

@Szczęśliwa piszesz, że pracowałaś w Wojas. Wspominasz, że w firmie panował brak szacunku do pracowników oraz wyzysk. Czy możesz napisać więcej w tym temacie? W jaki sposób przejawiał się według Ciebie wspomniany brak szacunku? Masz na myśli jakąś konkretną sytuację?

Szczęśliwa

Odeszłam z tego bagna, wyzysku, braku szacunku, z dała od niedorobionej kierowniczki! jestem najszczęśliwsza, szukajcie i jeszcze raz szukajcie nowej pracy a w koncu zaczniecie żyć jak normalni ludzie, bo za lepsze pieniądze mozna znalezc dobre warunki a przede wszystkim poszanowanie od pracodawcy. a firma jak wiadomo długo tak nie pociągnie z powodu złych decyzji i obsadzania ważnych stanowisk byle kim, bez kultury.

Pracuję

TO CO SIĘ WYPRAWIA TERAZ DO IDZIE KU UPATKOWI. PANI CHODOWANA NAJPIERW UDAJE DOBRĄ OBIWCUJE ŻE BĘDZIE LEPIEJ NIŻ ZA CZASÓW IRMINY A SAMA WPROWADZIŁA TAKI BAŁAGAN W FIRMIE. PANI PREZESIE PAN OBUDZI SIE I BĘDZIE ZA PÓŹNO, NIE BĘDZIE CZEGO JUŻ NAPRAWIAĆ. FIRMA POZBYWA SIE SAMYCH DOBRYCH PRACOWNIKÓW NA WSZYSTKICH STANOWISKACH. TE PONAD 25 LAT NIE DŁUGO PADNIE Z JEJ RZĄDAMI

viola

wiecie może czy w salonie można załapać się do pracy tylko w okresie wakacyjnym? wtedy każdy chce iść na urlop i może szukają jakiegoś zastępstwa

lexi

czy wiecie może od kiedy szukają kogoś do salonu w auchanie w piasecznie?

jagoda
@lexi

wydaje mi sie, ze ta oferta jest swieza. a przy ogloszeniu nie ma czasem daty publikacji?

Alicja

@weronika zastanawiasz się, jak przedstawia się system premiowy. Jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Z pewnością ogólne warunki różnią się w zależności od obejmowanego stanowiska.

Kamila

Każdy od czegoś zaczynał i nie miał doświadczenia. Spróbować możesz ;)

weronika

w jaki spoób są naliczane premie? może mi ktoś opisać system jej naliczania?

becia

złożyłam cv do krokusa już jakiś tydzień temu, a mój telefon nadal milczy.

maja
@becia

To złóż gdzieś indziej. Zadna strata

Alicja

@Colalola nie współpracuję z firmą Wojas. Jestem pracownikiem serwisu GoWork.pl Żeby dowiedzieć się więcej o moim zadaniu, najedź myszką na ikonkę mikrofonu przy moim nicku. Chętnie również poznaje Wasze opinie na temat pracy w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Wojas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 17 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojas S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojas S.A. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojas S.A.