Wojas S.A.

Opinie o Wojas S.A.

Gosiak

Gdzie wy znajdujecie te ogłoszenia pracy o których wciąż piszecie?

viola
@Gosiak

sprawdź sobie takie strony jak pracuj czy olx tam pojawiają się oferty pracy na konkretne miasta

Rozbawiona

Czy dla Ciebie 1700zł to rewelacyjne pieniądze?

Już na szczęście były pracownik.

Po co kłamać ??! :) pójdzie taka jedna z druga osobą do tego bagna i zaraz odejdzie... Oczywiscie wiadomo kto pisze takie "opinie". Na pewno nikt kto dostaje codziennie maile w których jest tylko jeden wątek - głupie konkursiko które niby maja podnieść sprzedaż. Jakim cudem?? Jesli klient przynosi popsute buty po 6 dniach i dostaje odmowę w reklamacji? To nie sprzedawcy sa winni.. To zaczyna się od właściciela. Owszem w innych sklepach tez sa wazne utargi i efektywność ale jest to robione z głowa i nawet jesli jest ciezko to nie ma takich kabaretów jak w tej "firmie".

joanna

jak kierownik chodziłby do pracy po pare godzin to by nie było telefonów.A poza tym dlaczego sprzedawca ma robic dokumenty jak kierownik za to dostaje pieniadze.

dominika

pochodz po salonach i sie zapytaj, mozesz tez cv swoje zostawic

Sprzedawca

Kierownik salonu bardzo mało kompetentny, nie starała się mnie poznać, raczej to ja pytałam niż Pani kierownik. Rozmowa trwała raptem chwilę Nie wiem czy za dużo się chciałam dowiedzieć ? Ale zadałam pytania w jakim trybie pracują, ilu jest pracowników,oraz poinformowałam że już pracowałam w sklepie obuwniczym i wiem na czym praca polega. Kierownik zmierzył mnie wzrokiem i zakończył rozmowę.

Ale chyba ten sklep do którego aplikowałam jak i cała firma nie szanuje pracowników bo ciągle szukają ludzi do pracy.

ada

pierwsza umowa jaka sie dostaje jest umowa na czas okreslony?

Alicja

@bleee piszesz, że w firmie Wojas nie ma pracy sezonowej. Czyli nie ma możliwości zatrudnienia się np. tylko na okres wakacyjny na stanowisku sprzedawca?

bleee
@Alicja

Praca w Wojasie to okres próbny 3 mc, potem na rok lub 2 , nie ma czegos takiego jak sezonowa na wakacje....

Paulina

Czy na terenie Wrocławia będzie otwierany jakiś nowy salon?

kasia

czy to prawda, ze jest prowadzona jakas rekrutacja na hale? kto wie niech pisze

Iwona

Czy obecnie do salonów poszukują pracownika sezonowego? Semestr mi się pomału kończy, a fajnie by było jakieś pieniądze zarobić przez wakacje

bleee
@Iwona

Tam nie ma pracy sezonowej...

Alicja

@pracuś gratulacje. O jakie stanowisko się ubiegałeś? Pamiętaj, że ogólne warunki pracy, atmosfera zależne są od obejmowanego stanowiska. Może również napiszesz nam kilka słów więcej na temat przebiegu rekrutacji? Jakie pytania usłyszałeś? Czy masz jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Jak myślisz, jak najlepiej przygotować się do takiej rozmowy?

@Alicja

Alicja.... rekrutacja na kierownika salonu... bardzo miła pani regionalna, na rozmowie wszystko zachwalała że wystarczy robić utargi i sklep ma być zadbany i będzie ok.... mówiła że kierownik nie ma dużo obowiązków ( dokumenty itp) wspominała tez o ekipie że trzeba się za nią wziąść bo leniwe itp...... mam mętlik w głowie jak czytam te wszystkie opinie !!!!!! a jeszcze mam problem bo tu mnie lada moment zatrudni a mam propozycje pracy w butiku odzieżowym ( malutki sklepik) mam być tylko ja i szefowa praca 8 godz od pon-pt plus jedna sobota i niedziela. nie wiem co wybrać.... w butiku więcej luzu można usiąść jak ludzi nie ma , można mieć telefon przy sobie,zero maili zero tłumaczenia . W Wojasie chyba na odwrót co ???? pomóżcie !!!!

zika
@pracuś

Pracuś jeśli masz do wyboru inną opcję niż pracę w Wojasie to zdecydowanie wybierz tą drugą opcję,pracuje w wojasie dłuższy czas i nie poleciłabym tej pracy nikomu...poczytaj opinie ...wszystko się zgadza

@pracuś

Dużo zależy od tego czy jest to duży salon,ile osób jest zatrudnianych.Kiero w średnim salonie zarabia ledwo ponad 2 tysie z premią.Gdzie sprzedawca zarabia 1,6-2 tyś. Jeden weekend wolny w mieś,poza tym jesteś cały czas na telefonie. Dokumenty, tworzenie grafików to pikuś. Ale rekrutacje,szkolenia itp w godzinach pracy,gdzie też masz swój plan do wyrobienia,to jednak jest jakaś presja.

@zika

Zika, napisz dlaczego nie polecasz,,,,,jest aż tak żle??? gdzie tkwi problem??? dlaczego kierownik siedzi na telefonie??? kto tak do niego dzwoni???

@Lenka

Lenka, możesz bardziej to opisać, kto dzwoni tak ciągle do kierownika i czy kierownik ma dużo na głowie jesli chodzi o dokumenty???

@pracuś

Dokumenty to nic trudnego.Wszystko robi się wg.instrukcji które są dostępne w systemie. Jak masz dobry odpowiedzialny zespół,to nie ma problemu.Gorzej gdy mają wszystko w nosie,i wszystko jest na Twojej głowie. Masz dzień wolny, który spędzasz z rodziną i dostajesz telefony typu co zrobić, bo reklamacja jest po terminie czy klient problematyczny. U mnie takie problemy są bardzo rzadko, bo mam stałą ekipę lecz jest masa salonów gdzie obsady się wymieniają i wtedy trudniej wszystko ogarnąć.

@Lenka

Lenka, jak często jest tajemniczy klient??? czy są telefony z góry typu: małe utargi itp... jak jest z dostawami??? czy kierownik często obrywa??? no i ta godzinna przerwa na 12h pracy musi być??? dzięki za odpowiedzi......pozdrawiam...

@pracuś

Dostawy narzucane są z góry, w zależności od pory sezonu,1-3 w tyg.Oczywiście,że trzeba się tłumaczyć ze słabych wyników. To codzienność ;)Zależy jakiego Kier Regionu się ma,ale każdy jest od tego żeby nas cisnąć. Taka praca :) Zamknięcie okresu w systemie jest 3 razy w mieś i to nieprawda,że jest to obowiązek KS. To ma znać każdy pracownik, a spakowanie dokumentów do koperty na koniec mieś to raczej nic skomplikowanego :) Przerwa godzinna jest niestety obowiązkowa gdy ma się w grafiku więcej niż 8h.

@Lenka

Jeszcze jedna rzecz o której nikt nie pisze.W Wojasie pracuje się na dwóch umowach. Jedna to Umowa o pracę, a druga to Umowa zlecenie,wg której naliczana jest dla pracowników premia od utargu. Taki myk,żeby pracodawca miał niższe koszty zatrudnienia.

@Lenka

Lenka, a tajemniczy klient???? i jeszcze jedno swój telefon prywatny kierownik może miec przy sobie?? pytam tak o wszystko bo do środy muszę dać znać czy się zgadzam na tego kierownika.....

@pracuś

Tajemniczy klient średnio raz na 1,5 mieś. Ale w tym roku był dopiero tylko raz :) Telefon prywatny wyłącznie na zapleczu.Jeśli chcesz być kiero,trzeba dawać dobry przykład ;) Na salonach o nowszej aranżacji jest monitoring, więc w każdym momencie ktoś z góry może podglądać pracę salonu,dlatego nie warto naginać zasad. Spróbuj,masz przecież okres próbny. Jest on dla obu stron,jeśli nie będziesz zadowolona /ny to rezygnujesz i tyle.

@Lenka

Lenka, zastanawiam się bo w tym samym czasie dostałam propozycję pracy w butiku odziezowym ( mały sklepik) w galerii.Praca bez presji, głupich telefonow itp....i tylko po 8 godz dziennie a weekendy wolne , więc dylemat mam i to duży. Tutaj Wojas konkretna firma a drugiej strony prywatny butik......co będzie lepsze???

@pracuś

Jeśli w butiku dostaniesz stabilną umowę o pracę na pełen etat i właściciel jest w porządku to chyba lepsze wyjście...to spokojna ciepła posadka. Chyba,że masz żyłkę rywalizacji i lubisz wyścigi :) W Wojasie masz plany dzienne,jeśli jest słaba realizacja musimy się z tego tłumaczyć. Jest coś takiego jak ilość sprzedanych sztuk na paragonie,czyli efektywność. Chodzi o sprzedaż wiązaną.Gdy sprzedasz np.samą torebkę za 6 stów to zamiast się cieszyć utargiem, martwisz się że była jedna szt na paragonie. Miałam kiedyś sytuację,że KRS kazał mi zwolnić osobę o najsłabszych wynikach,bo zaniżała salon pomimo wcześniejszych upomnień. To nie są przyjemne sytuacje. Jeśli lubisz wyzwania spróbuj,jeśli chcesz mieć spokojną pracę,z której wracasz do domu i o niej nie myślisz wybierz butik :)

@Lenka

Lenka, w swoim doswiadczeniu zawodowym mam pracę na stanowiskach kierowniczych w dwóch sieciówkach obuwniczych bardzo znanych i szczerze .... mam dość telefonów i presji.... W pierwszej firmie zwolniłam się po roku dla tej drugiej w której pracuję już 10 lat ale ze względu zmiany miejsca zamieszkania muszę się zwolnić bo daleki dojazd by byl ale praca była super bo miałam fajny konkretny zespół ktory wszystko ogarniał i nie musiałam się martwić jak miałam wolne.... Więc jestem w temacie sieciówek , wybiorę butik bo tam faktycznie spokój i normalna umowa o pracę ;-) A salon Wojasa do którego mam iść jest porażką od 12 miesięcy co 2,3 mce zmiana ekipy i kierowników co daje do myślenia..........

pracuś

Cześć, jestem po rozmowie rekrutacyjnej i zostałam zatrudniona....bardzo was proszę o opinie ..piszcie plusy i minusy pracy w Wojasie... z góry dziękuję i pozdrawiam....

iza

ile tak średnio trwa rekrutacja? bo minęło kilka dni a do mnie nikt jeszcze nie zadzwonił

antywojas

Nie polecam przede wszystkim pracy w wojas krokus. Kierowniczka ciągle na urlopie, niektóre koleżanki potrafią tak cię wkopac ze wszystkim ze szkoda gadać. Jak masz wolne okazuje się ze nagle go nie masz , kierowniczka potrafi zmieniać grafik 5 razy w tygodniu ... oprócz kierowniczki na stałe są jeszcze 3 dziewczyny a tak to trwa ciągła rotacja.

D...

W Galerii Mokotów szukają pracowników

K.

Drodzy niezadowoleni pracownicy Wojasa. Mam do was ogromną prośbę. W firmie łamane sa wasze prawa: nie przestrzegany czas pracy (przerwy 12h pomiedzy zmianami, czy brak mozliwosci wykorzystania bezpłatnych przerw), nakładanie obowiązków wykraczajacych poza zakres określony w umowie, mobbing itd itd...? Od razu mówię, ze nie przecze iż tak bywa, ale błagam. Nie badzcie jęczacymi trolami forowymi! Cos Wam uswiadomię: marudzenie tutaj nic nie da. Zgłoście nierawidłowości do odpowiednich urzędów kontroli i dajcie spokojnie próbowac pracować tym, którzy chcą, bo to co robicie tutaj tylko odstrasza nowych sprzedawców i efekt jest taki, ze sami musicie orać za kilka osób!!! W moim sklepie jest świetna atmosfera i on ratuje sytuacje. Kazdy jest kowalem swojego losu i wybiera pracę jaką chce. Nie podoba się, możecie dochodzić swoich praw lub odejść, ale to co się tu wyrabia na tym forum to parada dziecinady i jeszcze większa szkoda dla ludzi pracujących w firmie w sytuacji gdy brakuje zniechęconej waszymi wypocinami obsady. Pozdrawiam.

Trynda
@K.

Droga K. w większości postów nie chodzi o atmosferę na salonie ale o politykę firmy, a o to co dokładnie myśli firma o nas sprzedawcach i jak głęboko ma nas w d... Nawiązując do twojego postu mam świetną atmosferę na salonie, pracuje z super załogą a reszta -z dnia na dzień zbliża mnie do decyzji żeby złożyć wypowiedzenie i taka jest prawda.

Szczęśliwa
@K.

Mam nadzieje ze ta beznadziejna firma dobrze płaci za pisanie takich postów, które maja odwrocić uwagę potencjalnych nowych pracownikow.. Albo K jest kims z tej koszmarnej firmy ;).

@Szczęśliwa

Napisałam, że przyznję, że są nieprawidłowości w firmie, w moim poście wnoszę tylko o zaprzestanie żałosnego biadolenia na forum i zgłoszenie tego do odpowiednich urzędów jeśli ktoś ma z tym problem. Tak jestem pracownikiem Wojas, ale tym opłacanym za pracę w sklepie, nie na forum ;)

@Trynda

Rozumiem i mam to samo. Pisłam o polityce firmy wlasnie -by nadużycia, nieprawidlowosci zgłaszać gdzie trzeba a nie biadolic na forum bo to nic nie da. Poki nie dostaną jakiejś kary dalej bedą mieć nas (usunięte przez administratora)

renata

czy teraz na terenie wawy nie będą otwierać jakiegoś nowego salonu?

olga

orientujecie sie do ktorego salonu w bydgoszczy szukają kogoś na cały etat? bo w ogłoszeniu pominęli nazwkę ch, a fajnie by było wiedzieć gdzie się cv składa.

Rozbawiona

Praca w Wojasie to jakaś masakra robisz wszystko i nawet za kierownika na koniec miesiąca bo on ma wolne. Ale przedwczorajszy mail od RKS to mnie rozwalił. Na prośbę działu produktu My sprzedawcy mamy podesłać pomysły do nowej kolekcji WL2018 no to już jest jakiś żart! Przy takim traktowaniu pracownika za najniższą krajową na pewno nie będę nic wymyślać chyba mają od tego ludzi. Ja jestem sprzedawcą a nie projektantem!

sonia

szczerze jak masz czas i checi do podjedz do salony ktory cie interesuje i zloz cv osobiscie.

Aneta

Mi się wydaje, ze do M1 szukają kogoś w pełnym wymiarze godzin, ale mogę się mylić.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Wojas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 17 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojas S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojas S.A. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojas S.A.