Wojas S.A.

Opinie o Wojas S.A.

marlena

powiedźcie mi czy istnieje możliwość zmiany daty rozmowy kwalifikacyjnej? bo jak się zgodziłam na termin to zapomniałam, że w tym dniu mam umówioną wizytę u lekarza na którą już trochę czekam i fajnie by było jej nie przegapić. myślicie, że można?

qazxswedcvfrWRO

Pracy w Wojasie nie poleciłabym nawet najgorszemu wrogowi. Jestem pracownikiem tej oto "cudownej" firmy i terazpo pół roku pracy wiem, że była to najgłupsza decyzja w moim życiu . Wieczne naciski z góry, codzinne raporty dlaczego Wasz sklep ma tak niską sprzedaż, dlaczego klienci nie zostali obsłużeni bo przecież wejść jest 200 a sprzedanych butów 5 par. Znaczy to o tym, że załoga siedzi na magazynie i w (usunięte przez administratora) ma klienta. Kierownik sklepu tak boi się regionalnej, że codzinnie pisane są raporty z wytłumaczeniem dlaczego dana osoba miała taką sprzedaż i tyle pojedyńczych paragonów - co jest niedopuszczalne, bo przecież "sprzedaż komplementarna" jest najważniejsza. [ najlpiej to wciskać ludziom na siłę środki do konserwacji obuwia, mimo tego , że byli tydzień temu i właśnie ten środek kupili ] . Za tyle stresu i nacisków z góry dostaniecie AŻ najniższą krajową, premię od sprzedaży1 % z czego jeszcze 18 % Wam zabiorą i wieczne pretensje, bo zasze coś będzie nie tak . Odpowiedzialność materialna większa niż u złotnika, a Twój potencjalnie wolny weekend takim nie będzie, bo zadzwoni pani kierownik, że jest rabat i nie ważne czy miałeś plany, jesteś poza miejscem zamieszkania Wojas zawsze jest na 1 miejscu i w pracy MASZ być .

anita

w jakim systemie pracuje sie na salonie? 12 czy moze 6? moze mnie ktos oswiecic

karina

czy ogłoszenie do piaseczna jest nadal aktualne bo to oferta z połowy maja?

Sprzedawca

Kierownik salonu bardzo mało kompetentny, nie starała się mnie poznać, raczej to ja pytałam niż Pani kierownik. Rozmowa trwała raptem chwilę Nie wiem czy za dużo się chciałam dowiedzieć ? Ale zadałam pytania w jakim trybie pracują, ilu jest pracowników,oraz poinformowałam że już pracowałam w sklepie obuwniczym i wiem na czym praca polega. Kierownik zmierzył mnie wzrokiem i zakończył rozmowę.

Ale chyba ten sklep do którego aplikowałam jak i cała firma nie szanuje pracowników bo ciągle szukają ludzi do pracy.

zośka

zbytnio nie ma sie do czego przygotowac bo rozmowa nie jest skomplikowana. padaja proste pytania typu wyksztalcenie, doswiadczenie zawodowe czy jestes gotowa do pojecia pracy od zaraz, jak wyglada twoja dyspozycyjnosc

PP

Źle się dzieje w Wojasie... kolekcja taka sobie, klientów brak i nawet rabat 30% ich nie przyciąga.. ale musimy stać we 4 albo i 5 w weekend, bo przecież jest rabat i ludzie będą walili drzwiami i oknami.. Prawda jest taka, że Wojas ma gdzies pracowników. Ściąganie z wolnego jest na porządku dziennym, a i z urlopu tez zdarzało się. A jak nie przyjdziesz, to masz podpisać pismo o odmowie przyjścia do pracy. I nie ważne, że coś sobie zaplanujesz, że gdzieś jedziesz, masz przyjść i koniec. Ciągle trzeba się tłumaczyć z wyników. Bo sprzedaż mała, bo efektywność nie taka, bo tajemniczy zrobiony na 95% a nie na 100. Plany z kosmosu. Nie da rady ich wyrobić, ale to specjlanie żeby premi podwójnej nie dać. Zatrudnianie z urzędu pracy. Popracuja tydzień a potem ciągną L4 ile się da a Ty za nich pracuj. A i kodeks pracy jest łamany. Bywało tak, że się z pracy wychodziło o północy czy 1 w nocy a rano na 9 do pracy i stało się 3 dni bez wolnego po 12 godz. Ciągle jakieś pretensje, tłumaczenia a nigdy nie było żadnego dziękuję. I co z tej efektywności powyżej 2 mamy? Nic! A człowiek debila z siebie robi aż nie raz już glupio jest coś powiedzieć bo klient po prostu ma z ciebie beke. Takie życie. Ja tez szukam nowej pracy. Co innego na rozmowie usłyszałam a co innego ma miejsce. Kierownicy juz psychicznie nie wyrabiają, swój wolny dzień poświęcają na jakieś raporty i tłumaczenia na kierowniczej. Nie raz kierowniczka mówiła ze aż boi się pocztę otworzyć... Nawet cv tam nie składające, szkoda waszych nerwów i stresu. Obiecują złote góry a potem?? Łzy, strach i nerwice. Wojas odczuwa odejście pani Małgosi i pana Artura. VM to istna porażka, nie wiem skąd ta kobieta bierze pomysły. Chyba instrukcje robi na jakimś haju. Co mogę napisać? Unikajcie Wojasa jako pracownicy i jako klienci. Buty drogie, słabej jakości a prawie każda reklamacja jest odrzucona.. a rabat pracowniczy to jest jakaś kpina!! 300 zł rabatu, a paragon musi być minimum na 600 zł. No to jaki to rabat jest? Nawet butów do pracy nie dadzą, bo po co? A informatycy nigdy nie mają czasu żeby pomóc. O ile odbiorą to zawsze z morda. UNIKAJCIE WOJASA! moja kariera lada moment dobiegnie końca. ;)

a
@PP

Cala prawda!!!!!!! Pracuję w tym syfie juz ponad trzy lata i mam dokładnie to samo zdanie. Wyzysk padają i totalny brak szacunku do pracownika. Ja tez czuje ze to są moje ostatnie dni bo juz poprostu psychicznie i fizycznie padam. Wojasa nie polecam nawet wrogowi

Szczerze
@PP

200% prawdy. I niech nikt nie kłamie ze jest inaczej.

Koza
@Szczerze

Niektórym to się nudzi. Jeśli jest tak źle to po co jeszcze siedzicie i tylko żale wylewacie. Każdy normalny człowiek zmienia prace i tyle a nie narzeka i wypisuje głupoty. Praca jak każda inna gdzie są wymagania a nkektorzy to maja wymagania jakby świętymi krowami byli. Nie podoba się to proszę iść gdzie indziej pewnie z otwartymi rękoma czekają. Typowe polaczki

Szczerze
@Koza

Koza... Sam nick już mówi że tylko ktoś taki latami może siedzieć w tym bagnie.. Bo przez brak odwagi, doświadczenia i wyglądu nie moze pozwolić sobie na zmianę pracy na lepszą. Nie siedzę już w tym bagnie. 2 miesiące to i tak był stracony czas ! Nie pozdrawiam.

Rosse27
@PP

Szczerze współczuję. Ja pracuje w Wawie 4 lata i nikt mnie nigdy z urlopu nie ściągnął czy zwolnego. Sprzedawca dostaje u mnie 2300 a kiero 3300 minimum. Zmień salon a nie siedzisz w jakimś obozie. Lepiej kierownika. Hhaaaa

@Rosse27

Sprzedawca 2300? Na rozmowie zaproponowali najniższą krajową i premię 1,5%.Nie ma sensu pisać zawyżonych stawek, bo ludzie przychodząc na rozmowę tracą swój czas.

giza
@Rosse27

a gdzie pracujesz Rossie?

Kierownik
@Rosse27

Ja też jestem kierownikiem w WAW ciekawe który sklep tyle zarabia.

On
@PP

Szczerze potwierdzam 100% prawdy vm od Artura to był przyjemnosc a teraz to po zrobieniu jej trudno buty znaleźć i odstawić na miejsce szkoda tez Irminy kobieta dynamiczna potrafiła motywować dobrymi argumentami ale nie dała rady tak szybko podnieść wyników wiec paaaaa

Agata

Do słupka szukają kogoś w pełnym wymiarze jakby co

oliwia

czy ogłoszenie do platana w zabrzu jest nadal aktualne? ktoś coś

roksana

czy po zatrudniu ekipa z salonu przeprowadza jakieś mini szkolenie?

Patka

Przygotowujecie sie jakos do rozmowy czy idzie nieprzygortowane?

martyna

w słupkim jantarze szukają kogoś w pełnym wymairze godzin?

tośka

mówisz o tym ogłoszeniu na pół etatu?

Alicja

@wika zastanawiasz się nad aplikowaniem? Interesuje Cię stanowisko - sprzedawcy? Kto może pomóc użytkownikowi @wika dowiedzieć się więcej na temat systemu premiowego w firmie Wojas?

wika

w jaki sposób naliczane są premie? moze mi ktoś po krótce opisac system ich naliczania

.....
@wika

1,5 procent od sprzedaży butów oraz trzeba jeszcze odjąć 16% podatku.

Sonia

A w ofercie nie uwzglednili takich informacji? Bo szczerze powinni o czyms takim wspomniec

aneta

wysyłacie samo cv czy jeszcze do tego dodajecie list motywacyjny?

madzia

wiecie moze do ktorej konkretnie galerii handlowej szukaja kogos na terenie lublina? ja wiem,ze to nie jest jakas metropolia, ale nie wiem do ktorego salonu cv wysylam.

Natalia P.

Na początku tak dostajesz umówę na czas próbny czyli umówę na czas określony. Potem mogą Ci ją przedłużyć na jakiś określony czas bądź zaproponować umowę na czas nieokreślony

Alicja

@Gosiak polecam wpisać w wyszukiwarkę nazwę firmy, czyli WOJAS oraz dodać frazę 'oferty pracy'.

iza

wiecie może czy do piotrkowa trybunalskiego poszukują osoby w pełnym wymiarze czy na pół etatu? bo mi by bardziej odpowiadało pół

Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Wojas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 17 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojas S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojas S.A. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojas S.A.