Wojas S.A.

Opinie o Wojas S.A.

Jacob

jeśli chodzi o nasz oddział i wynagrodzenie to my nie narzekamy.Jesteśmy świetnie zgranym zespołem i dobrze się uzupełniamy.Premie odbieramy co miesiąc bo każdemu zależy-wiadomo.A jak się komuś nie chce pracować to zawsze coś wynajdzie do narzekania.:)

@Jacob

Hahahha nagle wysyp pozytywnych opinii... I tak zatoniecie pseudo kierownicy i cała reszto..

Jess

również nie rozumiem tego całego hejtu. może to rzeczywiście zależy od lokalizacji i kierownika, bo my mamy fajną ekipę u siebie. Zadania są podzielone, więc jeśli chodzi o sprzątanie sklepu, przestawianie towaru, metkowanie itp. to każdy wie co robić i ma czas zarówno na takie obowiązki jak i na sprzedaż żeby wyrobić założenia i zarobić :)

Kamila Py.

Nie wiem od czego to zależy, ale ja pracuję w Salonie w Częstochowie i bardzo sobie chwalę. Kierownik to porządny człowiek, który liczy się z ludźmi. Godzin pracy w ciągu dnia rzeczywiście dużo, ale system pracy jest jasno opisany na rozmowie kwalifikacyjnej. Podstawa + premia od sprzedaży, a ja czuje się w tym jak ryba w wodzie, więc pieniądze mam dobre i nie narzekam na Wojasa. i polecam

@Kamila Py.

W Częstochowie to nie ma kierownika zacznijmy od tego:)

a.p.
@Kamila Py.

Ja pracowałam tam jakiś czas, właśnie w Częstochowie. Kierowniczka porazka. na rozmowie mówi co innego, a potem okazalo się inaczej. Ekipa bardzo fajna i tylko dziewczyn mi było szkoda jak odeszłam.

sylwia

chyba jak kazdy salon czyli wydaje mi sie, ze od 10

Sprzedawca

Kierownik salonu bardzo mało kompetentny, nie starała się mnie poznać, raczej to ja pytałam niż Pani kierownik. Rozmowa trwała raptem chwilę Nie wiem czy za dużo się chciałam dowiedzieć ? Ale zadałam pytania w jakim trybie pracują, ilu jest pracowników,oraz poinformowałam że już pracowałam w sklepie obuwniczym i wiem na czym praca polega. Kierownik zmierzył mnie wzrokiem i zakończył rozmowę.

Ale chyba ten sklep do którego aplikowałam jak i cała firma nie szanuje pracowników bo ciągle szukają ludzi do pracy.

Ela

Zarobki jak jałmużna. Dramat. Rotacja personelu nieustająca. Dziewczyny przychodzą do pracy tylko na chwilę. Nie znam takiej, która chciałaby tu zostać na dłużej. Wymagań mnóstwo a zero szkoleń z czegokolwiek. Brak możliwości rozwoju i stagnacja. Nie polecam i powoli uciekam.

lila

czy dalej szukają kogoś do warszawskiej promenady?

pola

lepiej podejść z cv czy im przesłać mailem?

olga

orientujecie się od której godziny jest czynna galeria jeziorak w iławie?

ula

ubieracie sie jakos elegancko na rozmowe? zadzwonili do mnie i teraz rozkminiam jak by sie tu ubrac

nadia

nie ma ich az tak duzo, jak masz czas to mozesz sie do obu przejechac i sie zpaytac. no i jeszcze cv zostawic

jowita

ja właśnie przesłałam swoje cv to atrium. zastanawiam się ile tak mogę czekać na jakiś telefon

karolina

ile moze tak srednio trwac rozmowa kwalifikacyjna? bo tak sie zlozylo, ze w tym samym dniu mam dwie rozmowy w dwoch roznych czesciach miasta i nie wiem czy jak sie rozmowa przedluzy to zdaze na obie

Bucik

Fajna firma chociaż niektórzy narzekają ja nie biorę tego na poważnie.

Alicja

Wiecie może do którego salonu w Olsztynie teraz kogoś szukają? Niestety zapomnieli podać takiej informacji w ogłoszeniu

Alicja

Bucik

Każda firma ma swoich hejterów niestety Wojas od tego nie ucieknie.

teofil różyc
@Bucik

Bo firma niestety postępuje tak wobec pracowników, że ma ich co raz wiecej! Fajnie by było lubić pracodawcę i swoją pracę ale tu się nie da, bo pracodawca Ciebie ani nie lubi, ani nie szanuje.

@Bucik

to nie hejty a czysta prawda

Kamila

marlena, najlepiej zrobisz jak do nich przedzwonisz i się zapytasz czy mogliby Ci zmienić termin rozmowy ;)

lena

czy teraz będą jakieś przyjęcia na terenie katowic?

Julka

Jak szybko dostaliscie jakas odpowiedz zwrotna albo kiedy do was zadzwonili od momentu zlozenia cv?

Bucik

Bardzo dziwią mnie te negatywne wpisy o firmie. Pracuję tu i jakbym czytała o innej firmie? Może osoby niezadowolone ktoś inspiruje do pisania tych bzdur? Konkurencji jest sporo na rynku a Wojas to marka i doskwiera niektórym ich pozycja! Firma jest na tyle silna, że sobie poradzi.

Lambada
@Bucik

Niestety dobrzy ludzie odeszli z tej firmy, zostaly "kozy" dla których rozwój nic nie znaczy... w końcu to forum po to jest:) Wlasciwie to kazda firma ma swoje forum gdzie mozna sobie ulzyc;) czemu nie

Śmiech na sali
@Bucik

Hahaha nagle wylew dobrych opinii... Ojj szefowie darujcie sobie.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Wojas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 300.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 191, z czego 17 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojas S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojas S.A. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojas S.A.