Wojas S.A.

Opinie o Wojas S.A.

Gdjsnsn

Ale Wam się nudzi pisać głupoty. Widocznie macie nudne życie.

Abcd/d
@Gdjsnsn

Głupota to Twój komentarz ponieważ nic nie wnosi :) a życia nie mam nudnego- od kiedy nie pełnie obowiązków sprzedadawcy w salonie Wojas mam czas na własne życie, nikt do mnie nie wydzwania w ciągu dnia i przestałam się wkurzać. Za te śmieszne pieniądze nie warto, jest bardzo bogaty rynek pracy.

Bink

W obowiązkach sprzedawcy nie ma uczenia nowych pracowników więc niech kierownik od siedmiu boleści zapie......Ta praca to żenada. Skąd kierownicy mają tyle urlopu? Bo sobie robią wolne grafikowo a my musimy brać urlop na jeden dzień. Oj Maciej Wojas powinien się o wszystkim dowiedzieć. O tych wszystkich regionalnych, kierownikach co nic nie robią...szukam innej pracy bo w tej się człowiek narobi jak wół i z tego nic nie ma...

Z pracy jestem zadowolona. Lubię pracować w handlu i sprzedanie jakiegoś produktu- czy to butów czy torebki nie stanowi dla mnie problemu. Dobre wyniki = większa wypłata i to mi bardzo odpowiada. Nie ma nie wiadomo jakiej presji na wynik, bo to bardziej od twojej smykałki do handlu zależy co dla siebie wywalczysz. Pracowałam w kilku miejscach i zawsze wychodzę z założenia, że trzeba sprzedawać coś czego jestem pewna, a jakościowo i wykończeniowo buty czy torebki naprawdę w fajnym stylu i mogę polecić.

Domi

Pracowałam tam prawie 2 lata. Wszyscy piszą, że to nie wiadomo jaka niewolnicza praca, a ja tak tego nie odczuwałam. Według mnie praca, jak każda inna. Masz gadane i umiesz coś doradzić, zaprezentować to sobie śmiało poradzisz. Bo jak mam być szczera, to prosto z ulicy nie możesz kogoś wziąć, bo to nie jest taki rodzaj pracy. Musisz posiadać pewne umiejętności, a w Wojasie możesz je jeszcze rozwinąć. Kasa na czas, nie było żadnych chorych akcji z opóźnieniami w wypłacie i tego typu rzeczami.

Sprzedawca

Kierownik salonu bardzo mało kompetentny, nie starała się mnie poznać, raczej to ja pytałam niż Pani kierownik. Rozmowa trwała raptem chwilę Nie wiem czy za dużo się chciałam dowiedzieć ? Ale zadałam pytania w jakim trybie pracują, ilu jest pracowników,oraz poinformowałam że już pracowałam w sklepie obuwniczym i wiem na czym praca polega. Kierownik zmierzył mnie wzrokiem i zakończył rozmowę.

Ale chyba ten sklep do którego aplikowałam jak i cała firma nie szanuje pracowników bo ciągle szukają ludzi do pracy.

Ewewew

Witam co powiecie na temat dzialu sprzedazy internetowej ??? Jakie wynagrodzenie

Nie!

Praca w tej firmie to żenada i nieporozumienie. Od samego początku jesteście zdani sami na siebie. Nikt nie pomoże. Chyba że sami do czegoś dojdzie ie. Regionalni nie szkolą kierowników jak trzeba przez co człowiek jest również zdany sam na siebie. Wojas dziaduje na ludziach. Żal mu nawet na klimatyzację. Wyniki muszą być najlepsze a zarząd ma gdzieś że salon się wali i dawno nie był remontowany. Niech przejrzą na oczy i normalnie rozdzielą regiony. A nie regionalny ma pod swoją opieką sklep z jednego i drugiego końca polski. Kwestia premii to też szkoda gadać. Jak zrobicie 100% i będziecie mieli obiecaną podwójną premie (100%) to zarząd wyśle regionalną by coś wynalazla i uciela premie. Firma w której nikt nic nie wie, sofy są przekładane z miesiąca na miesiąc a jak (usunięte przez administratora) im się pali to każdy może zostać kierownikiem. O płacy już nie wspomnę. Płacą całe gówno a wymagają coraz więcej. Czy oni na prawdę myślą że ludzie pracujący tam tego nie widzą?? Przecież teraz jest tyle pracy. A oni myślą że za najniższą krajową i premii w wysokości 2 zł od pudełka (o ile dobrze naliczą premie) w obskurnym salonie ktoś będzie się scieral. NIE POLECAM!! SZKODA ZDROWIA!! PRZEJRZYJCIE NA OCZY!!!

@Nie!

Syfy są przeglądane z miesiąca na miesiąc * poprawka

Vilokova

no nie każdy kierownik to dobry kierownik. Ja przeszłam przez trzy salony Wojasa i tylko w jednym coś było nie halo, a pozostałe dwa w miarę spoko zarządzane i dało się jakoś zarobić

majas

Za ład na sklepie odpowiadaja wszyscy-własnie WSZYSCY,czyli kierownik tez.to samo jesli chodzi o maile i komunikaty-kierownik tez powinien to robic.ale po co,ma od tego ludzi.przede wszystkim kiero powinien miec kompetencje do swojej pracy a nie z marszu na kierownika bo taka sytuacja.dajcie spokoj jak mozna powierzać obowiazki kierownicze osobie ktora nigdy wczesniej nie byla na takim stanowisku.to jest problem glowny,nieodpowiedni kierownik.oczywiscie sa tez ludzie ktorzy na to sobie zapracowali ale sa tez tacy bez kompletnej wiedzy kierowania i podejsciem do ludzi

Bunny

Ja pracuję tu od pół roku i trochę mnie dziwią te wpisy. To że płacą za sprzedaż akurat uważam za wielki plus. Poziom moich zarobków zależy od mojej sprzedaży i to sobie mocno chwalę- sama wiem ile mogę zarobić. Nie rozumiem też niezdrowej rywalizacji. Każdy z nas ma wybór. Jeśli nie odpowiada nam praca u jednego pracodawcy, nikt nie zabrania pójścia do innego- może inny będzie płacić za stanie...

całeszczęście

Zwolniłam się niedawno, uważam, że to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. KRS to jakaś żenada, to co robiła ta Pani podchodzi pod mobbing i zastanawiamy się czy nie zgłosić tego wyżej bo za akcję, którą odwaliła należy się jej dyscyplinarka. Tak jak ktoś napisał wyżej, specjalistka od wycierania kurzu i ciśnięcia o sprzedaż bo przecież tylko to się liczy. Nie polecam tam pracy z całego serducha. Pozdrawiam całą kadrę środkowym palcem :)

już była
@całeszczęście

również przesyłam takie same pozdrowienia. A pani kordynator to świetny motywator do zmiany pracy.

m.
@całeszczęście

Czy to regionalna B.T ze śląska? :)

Abcd
@m.

Jak od specjalista od kurzu to istnieje 99% że to Pani Barbara :) 100% niekompetencji, brak taktu i ograniczona kultura osobista

Berg

Co do atmosfery wszystko zależy od kierownika, mi trafili się akurat super ludzie. Ja tam nie narzekam. Lubię swoją pracę, nawet bardzo, ale zdaję sobie sprawę z tego, że dużo zależy, a właściwie wszystko, od zespołu, który pracuje w danym sklepie. Także rozumiem niektóre opinie

lovelas

A ja uwazam ze sama praca jak to praca,ale........................................wazne jaki jest kierownik.odechciewa sie pracowac kiedy kierownik jest malo lojalny.nie ogarniety,nie zauwaza maili i komuinikatow,nie zwraca uwagi na nieład na sklepie,oczekuje ze wszyscy wszystko zrobia.a ona sama przeglada strony internetowe i czyta w kolko nie rozumiejac z tego kompletnie nic badz robi grafik ciagle go udoskonalajac oczywiscie patrzac glownie na swoj.Ale jak ma przyjechac rks to trzesie portkami i przymila sie łaskawie.

swojak
@lovelas

Jak komuś nie pasuje praca czy kierownik to po co tam pracuje? Nikt nie trzyma nikogo na siłe. Za ład na sklepie odpowiadają wszyscy oraz za czytanie maili i komunikatów. Takie są nasze obowiązki zarówno sprzedawców jak i kierownika. Chyba nie czytałaś co masz w zakresie swoich obowiązków, to o twojej niekompetencji jedynie świadczy

Vicki

a ja uważam, że to wszystko zależy od podejścia człowieka do pracy i oczekiwań. Każdy inaczej sobie wyobraża pracę w sklepie z ubraniami czy butami. Ja byłam nastawiona na chaos i nie byłam szczególnie zaskoczona natłokiem zadań. Z każdej pracy można coś wynieść, ja szlifuje tutaj swoje umiejętności sprzedażowe żeby później wyfrunąć dalej :)

Justa
@Vicki

Tak jak większość szkolimy się i szukamy czegoś lepszego w międzyczasie zauważyłam ze średnio pracownik wytrzymuje tu 1 -2 lat Mnie osobiście dobija efektywność kazali nam mówić "musi pan to mieć " wiec klient mi odpowiedział "ja nic nie muszę ja tylko mogę " No i to kupowanie środków żeby podnieść wyniki na 2.0

Moronka

ja również nie rozumiem tych, którzy sieją hejt, ale dalej siedzą w tej firmie. Ja jak mi nie odpowiadało w innej sieciówce to się odwróciłam na pięcie i wyszłam i trafiłam do wojasa i na pewno jest lepiej. Praca nie najprzyjemniejsza na świecie, ale wypłata jest okej, traktowanie też przyzwoite ;)

Ola
@Moronka

Wypłata jest Ok? No chyba ze kierownicza

Dejnka

w wojasie pracownik jest traktowany ok (przynajmniej tym moim) pensja nie mała, ale trzeba się napracować na nią. ogólnie spoko:)

Agol

Pracuję już w tej firmie ok 1,5 roku i nie chcę mówić, że ta praca jest zła ale nie powiem też, że jest idealna. Obowiązków z czasem przybywa, a pensja ta sama. Patrząc na całokształt to nie jest tak źle jak niektórzy tutaj opisują.

Dawanda

Pracuje dość długo i jestem zadowolona. Jeżeli się dobrze pracuje to na 100% zostanie to zauważone i docenione, ale trzeba też trafić na dobrego kierownika ;)

alibaba

Oczywiscie,ze nie skladacie sie na skradzione obuwie,za to odejmuja od premii.grafik zmienia kierowniczka jak jej pasuje,aby tylko ona miała najwięcej wolnego.pracownik staje przed faktem dokonanym,taka prawda.Eris jest dobra ,niekompetencja pracownikow,fajnie to nazwała.a ludzie pisza co uwazaja ,bo to jest forum dla nich,co tu ma do rzeczy niekompetencja??

Wiola

Cześć. Wszystko zależy od kierownictwa i współpracowników. Jeśli trafisz na dobrą ekipę to jest spoko! Zarobki.... cóż, Polska. Nigdy nie składałyśmy się na skradzione obuwie. Grafik często zmieniany, ale po konsultacji i nigdy z dnia na dzień, chyba że w zastępstwie, bo któryś ze sprzedawców zachorował - naturalna kolej rzeczy. Ogólnie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A. - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Wojas S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojas S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 298.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojas S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 189, z czego 17 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojas S.A.?

Kandydaci do pracy w Wojas S.A. napisali 17 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojas S.A.