Ad Akta

Łódź

Opinie o Ad Akta

wrg 2014-03-11 20:57:32
a tak zulugula, to by się zgadzało:
broń nas Panie przed takimi politykami!
,(usunięte przez administratora) odradzam współpracę. I współczuję każdemu kto ma z nim kontakt.
marinari 2014-04-02 11:38:53
już nawet nie pamiętam, ze tam pracowałem. nie polecam ale głównie ze względu na osobę z zarządu(usunięte przez administratora). co za typ, niestety marna wiedza, wiele szumu wokół swojej osoby, jak to handlowiec - i zero rezultatów.
archiwista 2014-06-23 08:23:05
Witam i ja nie polecam, tej firmy. Zaczynałem tam pracę na początku swojej drogi zawodowej. Podejście typowe dla "nowych pracodawców" wykorzystać na maksa a jak podskoczysz to wywalić. jako że była to moja pierwsza praca to pracowałem za 1200 gdy była potrzeba(np gdy uruchamialiśmy projekt skanowania dokumentacji) pracowałem w godzinach 9:00 - 2:00(od dziewiątej rano do drugiej w nocy) i zawsze było że podwyżki będą jak się firma rozwinie, od tego czasu minęło 7 lat a firma nadal się rozwija, ja gdy poszedłem po podwyżkę zostałem zwolniony w ciągu 30 minut!!mimo że urabiałem się po łokcie tam! a od tego czasu jest tylko gorzej, coraz więcej osób na umowę zlecenie i wciąż straszą że na twoje miejsce czeka 30 innych. Kiedyś ta firma miała potencjał, ale ciągłe oszczędności i łatanie dziur kadrowych osobami na umowę zlecenie spowodowało, że to już tylko równia pochyła. nadal mam kontakt z osobami które tam pracują i wiem, że firma która chce uchodzić za najlepszą i największą w centralnej polsce opiera swą pracę na tylko 2 zawodowych archiwistach!!
Marta 2014-07-07 14:59:52
witam,
nie polecam pracy w firmie adakta na ulicy rokicińskiej w łodzi.
zatrudniają przez pośrednika, kasa słaba, szukają na siłe rzeczy aby potrącić z pensji.
atmosfera fatalna, kierownictwo do bani.
Pracownik 2014-08-29 09:22:59
Wyżej wspomniana osoba z zarządu nie jest już pracownikiem firmy Ad Akta S.A.
kamikadze 2014-08-31 17:36:43
Michalina, branża słaba - więc jaka totalna samowolka?
mała kasa, mała odpowiedzialność, mała wiedza. Niczego tam więcej nie potrzeba.
były pracownik szczęśliwy 2014-09-21 11:20:05
Nie polecam współpracy z kierownictwem To co zrobiła mi TA Pani D. to był koszmar. Zrobiła mi z życia piekło i do tej pory mam koszmary senne, zaczynam się zastanawiać nad wizytą u specjalisty skoro mimo odejścia nadal je miewam. Ciężka praca to dla niej za mało - musisz nie mieć własnego zdania, robić to co karze, nie wstawiać się za innymi, i nie żądać potwierdzenia wydania polecenia na piśmie ... . Co dziwnego jedna z dziewczyn, która "odeszła" usłyszała tekst "że nigdzie roboty nie znajdzie, ona się o to postara. Podobno pierwsza robota po współpracy z Taką Panią Kierownik jest skazana na niebyt - niedługo sprawdzę Tą teorię.
były pracownik szczęśliwy 2014-09-21 11:33:45
Ktoś mi powiedział, że jedna osoba chciała by zostać likwidatorem tej firmy Ciekawe czy to prawda??? skoro ta pani pnie się na szczeblach firmy - korporacji Mimo wszystko szkoda mi by było pracy tylu ludzi, którzy wkładali w tą firmę pracę, serce i czas, podrzucając tej pani pomysły na ożywienie niszczarni, modernizację systemu i sprzedaży licencji.
tom 2014-11-25 16:05:06
Praca w sam raz, aby zacząć swoją karierę zawodową, kasa być może nie jest zadowalająca, lecz adekwatna do wykonywanych czynności. Jeśli ktoś nie robi sobie z pracy wakacji, na pewno się odnajdzie. Wśród pracowników fajna atmosfera, a jeśli chodzi o kierownictwo...cóż każdy ma lepszy i gorszy dzień, jest nacisk na wynik, myślę, że osobom "na górze" czasem brakuje wyrozumiałości, ale kiedy tam pracowałem nikt krzywdy nikomu nie zrobił.
Piotrek 2015-01-08 16:16:02
Witam,
mimo złych opinii zawartych na stronie polecam prace w Akcie, bo tak naprawdę to wszystko zależy od człowieka, jeżeli tylko daje się coś od siebie to nie ma żadnych problemów i w pracy każdy czuje się dobrze, przychodzi z przyjemnością każdego dnia. Kwestia wolnych dni jest zawsze do dogadania, zarobki nie ma co się oszukiwać są optymalnie dostosowane do wykonywanej pracy. Każdy jest inny i to zależy od danej osoby jak będzie się czuła w firmie. Osobiście polecam prace, nawet warto jest spróbować.
Pozdrawiam
gma 2016-05-15 11:26:02
nie dziwię się.. jak na archiwum dokumentów przystało, muszą zatrudniać wiele osób, żeby to jakoś ogarnąć. Podejrzewam, że bałagan u nich to najmniej oczekiwany widok :)
Zostaw swoją opinię o Ad Akta - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ad Akta