Opinie o tim.pl - TIM S.A w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TIM S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TIM S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TIM S.A. w Wrocław

Jak się uchowałeś? Jesteś jednym z dyrekcji?

@.

Osiołki dyrekcja tylko czyta

M.A.K.

uważajcie (usunięte przez administratora) zwalniają w pierwszej kolejności :)

bufzik

To będzie jurto!

pifko

Kiedy spodziewać się odłączenia? Entuzjazmu coraz mniej

@pifko

Jutro o 8.45

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TIM S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista ds. Handlowych / Handlowiec?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.
gfgfg

tak, tak - róbcie dalej dobrze dyrekcji i nie wypluwajcie tylko!! ale pamiętajcie, że na każdego przyjdzie jego pora, że zacytuję pewnego klasyka

on

A w jakiej innej firmie pozwalają na nic nie robienie? Koniec kwartału znów zweryfikuje jakość co niektórych zawodników!

@on

Zdecydowanie ,,,,,dla słabych miejsca brak

gosc

tylko kadra kierownicza wie co czeka tim i czy bede zamykac oddziały czy otwierac nowe... z drugiej strony lepiej aplikować do firmy, która nie funduje swoim pracowników niepewności i zwolnienia z dnia na dzień. Jak masz watpliwości to nie aplikuj...

@gosc

Zatrudniajac sie nie licz na okres ochronki ,,musisz byc produktywny ,,bedziesz traktowany jak maszynka do zarabiania kasy ,,,,,nie zmiescisz sie w tabelkach ,to Ci podziekują .

oferent

Jestem zainteresowany praca w firmie TIM tylko czytajac te forum nie wiem co myslec z jednej strony sa ogloszenia o prace a na forum pisze sie o zamykaniu oodzialow i likwidacji kolejnych miejsc pracy. Ktos napisze jak jest?

@oferent

Tak naprawdę nikt nie wie jak będzie ,,,zatrudniając sie niczym nie ryzykujesz ,,nawyzej bedziesz szukał dalej

matrix

TIM włącza drugi bieg...hehehe Konkurencja odrobiła już lekcję :) co do TIMu, ciśnienie duże, atmosfera zależna od biura, człowiek mało istotny, liczą się słupki. Może TIM i w branży namieszał,ale nr 1 to on nie jest. Kasa nie jest zła biorąc pod uwagę rynek. Jak ktoś ma stabilną sytuację w firmie w której pracuje, to niech dwa razy się zastanowi czy warto do TIMu

gosc

a już wiadomo który oddział teraz będą likwidować???

gość
@gosc

hahaha, nie za dużo byś chciał wiedzieć? A kto będzie zaiwaniał? Na pocieszenie: koledzy z lutego potrzebowali około tygodnia na znalezienie nowej pracy. Ma ktoś kontakt z nimi? Jak im się wiedzie poza matrixem?

@gość

Najciekawsze jest zawsze powitanie przedstawicieli ,,kika cytatów " O jeszcze was nie zamkneli ". " Kiedy was zamykają " " wszyscy pracują ,sklad sie nie zmienił". To standartowe pytanie kazdego ph ktory odwiedza placówkę , jakby im na tym zależało :-) . Ciekawe skad rodzą sie takie pytania , czy oni wiedzą wiecej niz sami pracownicy

@

Odpowiedź na te pytania jest prosta. Wielu ph nie ma kasy za TIM. kiedyś mieli. Następna sprawa to wyśrubowane bonusy, wiadomo od dawna że 'tematy" chcą "przepuszczać" przez inne hurtownie. W skrócie: TIM namieszał i wielu chciałoby powrotu do przeszłości. Ale to już było i nie wróci. Teraz TIM włącza następny bieg i konkurencja zostanie daleko w tyle!

a
@.

Ale PH Google to kase musi mieć.(Dużą)

Maniek

Pracowałem 10 lat w tej firmie i jest bardzo źle, wielu znajomych poleciało i bardzo się cieszę, że poleciałem wcześniej bo teraz to jest tragedia z kim rozmawiam to narzeka , a mając rodzinę i nie mieć pewnej roboty to stres i nerwica. Z tego co wiem to konkurencja drżała, a teraz zastawiają się kiedy TIM zostanie sprzedany, bo z takimi wynikami nie pociągnie za długo. Producenci i firmy z którymi mają umowy wymiękają i mają dosyć bo Tim psuje rynek.

@Maniek

No cóż, trudno się nie zgodzić. Ciśnienie narasta, atmosfera się psuje. Te urlopy dają do myślenia. Trwa dziwna cisza, a to nie buduje dobrego nastroju jakże potrzebnego przy takiej gonitwie. Jeszcze niedawno jako taka stabilizacja była pewna, a teraz? Jeśli masz słaby przyrost wdrożeń, nie przybywa klientów a program naprawczy słabo wychodzi to rośnie świadomość nieuchronnych zmian :(

@gosc

Sporo jest w tym prawdy co piszecie,,, czlowiek wypruwa sie w całości w trosce o wynik ,,a z drugiej strony przytłaczająca jest swiadomosc rychłego psztyczka w nos. Uwazam ze najgorsze jest to, ze tak ludzi w niepewnosci trzymają.

noon

co się dzieje w tej firmie, w ogóle nie szanują pracowników, tylko kasa kasa i pracownicy z dnia na dzień wywalaja...

realista
@noon

ida na dno wiec po co maja kogos szanowac!

realista

beda wylewac masowo ludzików juz na wakacjach lub zaraz po! ot i macie nowoczesne kanały dystrybucji netem haha

kojot

co sądzicie o wykorzystaniu urlopów do końca czerwca? Cos to oznacza?

pędziwiatr
@kojot

u nas też dyro wydał nakaz. Coś musi być na rzeczy, bo do września jest sporo czasu. Hmm, brzydko pachnie!

obserwator

Uwaga, nadciąga konsolidacja regionów sprzedaży. Chyba wiadomo o co chodzi.

"????
@obserwator

Mozesz jaśniej ? Czy to oznacza likwidacje kolejnych oddziałów ? Regionalni bardzo strzegą tej tajemnicy.

obserwator
@"????

Heh, normalne że nic ot tak nie powie. Pociśnij jak tylko przyjedzie. Koszty trzeba ograniczać!

tim srim

No rzeczywiście zysk powala na kolana hahah

Aaa

Cicho bo wszyscy się na akcje rzucili.

Max

Coś się cicho zrobiło po ogłoszeniu zysku w Q1...

gość

Słabo to wygląda, kwota zbita o 2 mln. A zobaczcie kto stoi po stronie kupujących. Niejaki pan Jerzy R. Fachowiec od długów.

prezes

Dziś ogłoszono że jest chętny na Siechnice! jest to firma HE ENTERPRISES. Kupi cały ten magazyn za 32 miliony złotych! Jak widać strategia jest skrupulatnie realizowana! Wchodzimy w kolejny etap jej realizacji, magazyn urośnie 4 krotnie, miliard obrotów już niebawem!

EksTIM
@prezes

ale czynsz za 15 lat wg . tej umowy to ponad 90 mln , to taka druga strona medalu , ale podobno w zamian ma być postawiona druga hala , mhh tylko że hala ze przy tych kwotach to będzie jakaś kosmiczna hala

Zostaw merytoryczną opinię o TIM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w TIM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TIM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TIM S.A.