Opinie o tim.pl - TIM S.A w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TIM S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TIM S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TIM S.A. w Wrocław

szeregowy

Duża może i jest, ale czy na pewno stabilna? Na pewno na swoistym rozdrożu! Kasa coraz słabsza a obowiązków przybywa. Walczcie o solidna podstawę bo część zmienna może być mimo waszych starań mało satysfakcjonująca! Jakieś wieści na temat plotek co po Nowym Roku?

burek

Warto sprobowac!

Megan

Nie chodzi o Stacha

pracujący w tim

chodzi o batona?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TIM S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Specjalista ds. Handlowych / Handlowiec?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
Megan

Słyszałam o mobbingu na pakowni i antresoli przez jednego z kierowników.Dobrze że się tam nie przyjęłam.A kierownik ten jest znany w Siechnicach i nie ma najlepszej opinii ,szykują się na niego do sadu pracy.

Pracowałem w tej firmie, ale w oddziale we Wrocławiu. Zarobki nie były najgorsze, ale wiązało się to z ciężką pracą. To akurat mi nie przeszkadza, bo lubię wyzwania. Jedyne do czego mogę się przyczepić to kobieta z kadr i plac. Zero profesjonalizmu i zaangażowania, totalna infantylność i brak kultury.

?

Firma nie ogranicza Cie finasowo ,,mozesz nawet dojsc do 10.000 ile,sprzedaz tyle masz ,,jesli chcesz przesiedziec bezczynnie to nie licz nawet na 2.500 . A za nic nie robienie nie placą nie masz wyników to robisz wypad :-) . Czyli sama sobie odpowiedz na pytanie czy dojedziesz ,,,

f
@

10000 to zarabiają nieliczni, nowy może liczyć na max 4 brutto plus 3-4 brutto jak zrobi z 500 tys obrotu. A na wyczesanym rynku to utopia. Poza tym atmosfera jakas gęsta się robi, chyba nie tak to miało wyglądać jak jest obecnie :/

vwv

Pracować trzeba, licząc na szybkie rozwiązanie. Ilu z waszych kolegów pracuje oczekując na odprawy i zwolnienie z lojalki? Znacie kolegów z Jeleniej Góry? Widać że się da!

?

Niech kazdy robi swoje a wszyscy bedą zadowoleni ,,,,sa miesiace gorsze i są lepsze, tak sie dzieje w wielu firmach ,przestanmy wylewać pomyje na firme ktora tak naprawde wspolnie tworzymy. Mysle ze te wszystkie gegatywne wpisy robia nasi bezrdni koledzy z konkurencji :-) .

?

Przyglądam się ostatnim wpisom i jedyne co mogę powiedzieć, Panowie do szkoły i nie wagarować ponieważ wasz język i analfabetyzm az poraża. Wiec nie dziwcie sie ze nie radzicie sobie w pracy, skoro zdania nie potraficie skreślić bez błędów ,,aż wstyd dla firmy ,kto was rekrutował

ortograf
@

Coś się ruch zrobił znów, wrze w ulu? Co do ortografi to proponuje wyguglać Przemysława, Dyrektora ds. Ofertowania i zobaczcie jakie błędy ort ma ten profesjonalista na goldenline :)

timowiec

ja pracuje w timie i na zarobki nie narzekam, chyba nikt w firmie nie narzeka bo inaczej szukał by innej pracy. A zarobić idzie tyle co dyrektor u konkurencji... oczywiście w zamian za rzetelną prace.

pionek
@timowiec

Złote czasy były i już nie wrócą. Kto jeszcze daje radę spełniac wyśrubowane warunki? Coraz to nowe pomysły władzuchna ma. Propaganda sukcesu dale trwa, tylko kto w to jeszcze łyka?

gg

organizacja pracy .tragedia.zatrudniajac sie teafiasz do getta.koszmar jaki przezylem sni mi siecdo dzis.pranie muzgu zniewolenie.ludzie uciekajcie z tamtad...

hhfj

zysk dla firmy.a tobie 1800.TO JEST KOŁCHOZ PRACY.WYZYSK DLA MLIDYCH LUDZI CO DOSWIADCZENIA NIE MAJA.I POJECIA O BRANZY.....WIEC SIE UCZA I CO ZROBIA TO ZROBIA WMAWIA IM SIE ZE MALO I ZLE.EXPLOSTUJE I WYWALA NA ZBITA MORDE...

hh

haha`aaa jaki wyzysk ja pierdo.le

zebedeusz

dzieki za opinie, darowalem sobie rozmowe rekrutacyjna u nich, strata mojego czasu

S

jak ktoś ambitny to odchodzi

Niech

Strzał w stope zaliczyli, wiec dwa razy powinni sie zastanowic, zanim podjete zostaną podobne kroki, ale nie szarak jest szefem :-)

to chyba dobrze, co? zwalnianie ludzi to by było szaleństwo!

:-)

Tak a sprobuj nie odpowiedziec w ciagu 10 min to będą dzwonic do bolu

qwertz

A zauważyliście że klienci coraz częściej preferują zapytanie mailem niż samoobsługę?

Zostaw merytoryczną opinię o TIM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w TIM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TIM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TIM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TIM S.A.