Harmax

Bydgoszcz

Opinie o Harmax

handlowiec 2010-07-16 14:49:18
wszedlem tu przypadkowo ,ale moge potwierdzic ,ze najlepszym doradzcom w dziedzinie lozysk jest pan mariusz . wszystko zalatwi i daje duze rabaty .rowniez polecam ten sklep .dla mnie super ,mały sklepik ale bardzo przyjemny .
klientka 2010-07-22 12:51:31
Bardzo sympatyczny pan ,zawsze usmiechnięty ,jego fachowosc i doswiadczenie to naprawde pelne podziwu . Kupowalam kilka razy u tego Pana i musze powiedziec ze zawsze dobrze dobral lożyska. Ceny są naprawde bardzo konkurencyjne w porownaniu z innymi sklepami .Bedę polecać ten sklep wszystkim moim znajomym ze wzgledu na niskie ceny i fachowosc :)
kris 2010-07-24 12:57:06
Super ceny !! polecam ,jezdze tylko tam .
anonim 2010-07-26 19:44:52
dobre ceny - dobry towar . nowa firma -doswiadczony sprzedawca . zna sie na wszystkich lozyskach .
daro 2010-08-18 12:11:07
facet ma leb na karku ,znajdzie wszystko co szukam ,moze i trwa to ze dwa dni ale zawsze towar jest zalatwiony ,oryginalny . jechalem ostatnio z fordonu bo mialem awarie maszyny ,zadzwonilem czy by mi wydal towar wieczorem ,nie bylo zadnego problemu . bardzo fajny gosc
anonim 2010-08-19 10:14:58
kiedys jezdzilem do tranzaxu ale tam zbyt wysokie ceny , w harmaxie nizsze
Klient 2010-08-26 16:39:24
gościu z Harmaxu nie sprzedaje podróbek ,ma oryginalne łożyska .kosztują trochę więcej,ale warto kupić oryginał niż te podróbki ,ktorymi zawalone sa sklepy w bydgoszczy . polecam ten sklep
Miodek 2010-10-02 12:15:54
fakt ,sklepy sa zawalone chinszczyzna ,na tym [usunięte przez moderatora] nie idzie jezdzic ,ostatnio kupowalem w duzej firmie i 3 razy juz mi sie zepsyly w ciagu miesiaca ,chcialem reklamowac a tam sie okazalo ze nie przyjmuja reklamacji ,no to wiadomo skad maja . wole zaplacic wiecej i miec oryginal
anonim 2010-11-22 15:32:54
jak kros chce jedzic na chinolach to jego sprawa ,ja wole do??ozyc wiÄ?cej i kupiÄ? oryginal :) polecam wszystkim harmax ze wzgledu na bardzo dobrÄ? znajomo??c branzy ??o??ysk
BYLY KLIENT TRANZAXU 2011-01-05 15:17:36
(usunięte przez administratora).LICZY SIE WLASNIE TEN KTORY MNIE PRAWIDLOWO I FACHOWO OBSLUZY ,W TRANZAXIE NIE MA LUDZI KTORZY ZNAJA SIE NA OBSLUDZE . A Z TEGO CO WIEM TO (usunięte przez administratora) TEZ DOWOZI DO KLIENTA 7 DNI W TYGODNIU . BARDZO POLECAM TEGO FACHOWCA , ZYCZE MU DUZYCH OBROTOW I WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU ,ZYCZLIWY KLIENT
obecny klient tranzaxu 2011-01-07 23:04:22
Jak może nie wszyscy wiedzą to właściciel firmy HARMAX to były pracownik firmy TRANZAX widywałem go tam wiele razy kiedy jeszcze tam pracował za każdym razem był nie miły i opryskliwy, z tego co mi wiadomo został zwolniony z tej firmy ponieważ (usunięte przez administratora):-( . Ja jestem pracuje w dużym warsztacie samochodowym i który zaopatruje firma TRANZAX i zawsze mamy wszystko czego potrzebujemy w ten sam dzień ponadto w firma ta posiada sztab młodych wyszkolonych handlowców z wielu dziedzin obserwuje ich od wielu lat i myślę że ta firma zapewni dobry serwis każdemu Naprawdę polecam
barbra streisand 2011-01-09 11:03:08
szanowni państwo gdyby nie harmax to bym jeździła zimą i latem saniami! w tranzaxie ceny jak w Japonii, bo firma musi zarobić na całą bandę (usunięte przez administratora). a w harmaxie spokój, uczciwość!!!, fachowa porada. a już jak widzę żonę właściciela w sklepie to wyjść stamtąd bez uśmiechu nie sposób. życzę zdobycia rynków międzynarodowych ;)
anonim 2011-01-09 11:12:36
ja tam jezdze do jagramu :)
aman 2011-01-10 18:57:18
ja kupuje w harmaxie ,mila i fachowa obsluga ,ceny tez dosc atrakcyjne ,polecam ten sklepik :)
SASZKA 2011-01-14 11:17:21
bardzo lubie kupowac u pana (usunięte przez administratora),zawsze dobrze mi dobierze lozyska ,przy okazji zawsze mozna sie u niego posmiac i pogadac .to ze ma maly sklepik nie swiadczy o tym ze nie ma w nim towaru .zawsze ma wszystko na miejscu .zycze mu zeby firma sie powiekszala i zeby zatrudnil sobie pracownika bo czesto sa tam kolejki .przydalby sie ktos do obslugi jeszcze :)
WIESIU 2011-02-16 11:25:03
Panie (usunięte przez administratora),dzięki Panu ruszyła cała produkcja .Dziekuję . Będę Pana polecał w całej Polsce .Jest Pan fachowcem !
anonim 2011-04-26 20:08:28
Bardzo rzetelna firma .Takich mało ! ceny dostępne dla każdego ! najwyższa jakość i najwyższe doświadczenie w tej branży . Widać wielką pasję tego pana . Oto właśnie chodzi
BENIO 2011-06-07 12:30:04
Najlepszy fachowiec od lozysk w mieście ,śmiem twierdzic ,ze chyba nawet w Polsce ;) zna się na wszystkim i zawsze chetnie pomoze .wszystko załatwi . Jego umiejętności sa na najwyzszym poziomie. konkretny sprzedawca ,bezposredni ,nie oszukuje klientow ,mowi wprost i to cenie w ludziach .polecam ta firme jak najbardziej
anonim 2011-10-11 12:30:17
Duze doswiadczenie,bogata wiedza na temat lozysk i uszczelniaczy i simeringow,prawdziwy fachowiec ,zauwazyc mozna ze facet poprostu lubi swoja prace i to sie ceni w dzisiejszym swiecie .bede rekalamowac ta firme wszystkim znajomym.
anonim 2011-11-05 11:48:30
Panie Mariuszu ma pan duża wiedze i potrafi ja Pan wykorzystac -Tak trzymac .Zycze duzo sukcesow i jeszcze wiecej klientow
GENIO 2011-12-22 12:58:02
SIEDZ PAN TAM W TEJ ZIEMIANCE ILE SIE DA ,MASZ PAN NAJLEPSZE CENY DZIEKI TEJ ZIEMIANCE . TAK SIE ROBI HANDEL ! BRAWO !
Dino 2012-02-27 22:33:21
bardzo przystepne ceny ,maly sklepik ale wszystko jest na miejscu .polecam
robert3626 2012-03-16 10:02:34
tranzax ,harmax jeden syf dwóch (usunięte przez administratora) się pokłóciło i jadą po sobie żenada
dix 2012-05-07 10:39:21
Najszybszy i najlepszy sklep internetowy w Kraju . Tak trzymać .
Klient 2012-07-17 14:29:12
Jestem dosyc czesto w tym sklepie ,widac ze pan nie stoi w miejscu tylko sie rozwija ,masa towaru na polkach ,jest w czym wybierac .Co zauwazylem :klient zawsze ma wybor ,sprzedawca zawsze pyta czy chce lozysko chinskie czy oryginalne ,takze kazdy ma wybor .jak ktos chce chinola to niech potem nie placze ze mu sie roz...o. wole dolozyc pare groszy wiecej i nie miec problemu.sklep godny polecenia
anonim 2012-12-22 18:47:30
CX'y sa to chinskie lozyska i maja napisane JAP, ale nie sa japonskie.
anonim 2012-12-22 18:50:59
hehe pewie ktos z tranzaxu to napisal
olo 2013-11-20 16:54:35
byłem na rozmowach ,kase można wyciagnac niezla ,ale trzeba się znac na lozyskach ,umiec mierzyc suwmiarka,szukac w katalogach ,wiedzieć o co chodzi w lozyskach i simeringach ,jak ktoś ma pojecie o tym i chce pracować to kase można wyciagnac ,szef raczej wymagajacy
olo 2014-01-13 11:48:40
niestety nie spelnialem wymogow ,nie znam się na lozyskach ,trzeba znac podstawy lozysk i dobrze mierzyc suwmiarka .powodzenia
Pracuś 2014-03-23 16:24:53
Jak był Łukasz i Pan Mariusz(właściciel) to zupełnie inna obsługa była. Byli jeszcze na starym sklepie jak się powiedziało że ma być siemering do cieczy silikon dali silikon. Teraz cholery idzie dostać z debilami. Jeszcze mi perfidnie w twarz ustalają cenę po jakiej pogonić. Mieli kiedyś ucznia chyba z miesiąc Roberta czy jakoś tak zakręcony trochę ale też przynosił co się mówiło no może pomylił wymiary ale było. A nie pytanie chinol czy Oryginał. Chce oryginał przynosi mi cx'a twierdząc że ma napis jap to japońskie.
Mariusz 2014-03-27 10:59:32
@paker, chyba praca nie polega na ciągłym mierzeniu suwmiarką, myślę, że pracownicy Harmax robia zdecydowanie więcej rzeczy...
Miro 2014-04-10 19:04:14
Nie słyszeliście, czy aby nie szukaja do pracy w Harmax, bo na łożyskach znam się jak mało kto, mysle, ze bym się odnalazł.
cr7 2014-04-22 17:02:57
hehehe wszyscy wiedza ze cx to chinol .ja tam jestem zadowolony z obsługi ,pan (usunięte przez administratora)zna sie na lozyskach ,ten drugi michal chyba tez wszystko lapie ,ma dwóch magazynierow ,ci sie ucza dopiero także z nimi nie ma co rozmawiać bo i tak na razie cie nie obsluza ,lozyska to trudny temat ,trzeba sie znac ,a jestem mechanikiem i tez szukałem ludzi do pracy i każdy mowil ze sie nauczy suwmiarki ,wszyscy madrzy tacy a każdy inaczej mierzyl ,szalu można dostać z takimi ludzmi ,wymiarow nie wolno pomylić ,jak sie zle zmierzy to można nawet klienta stracic .a w Harmaxie chyba naddal poszukują ludzi do pracy z tego co wiem .pamiętam lukasza ze starego sklepu ,ten to dopiero sie mylil ,dobrze ze już mnie nie obsluguje
reno 2014-12-15 18:35:39
właśnie, ja też tak uważam że człowiek to powinien się całe życie szkolic, bez znqaczenia gdzie pracuje, no bo wszystko idzie naprzód, technologia i cała reszta, więc żeby być atrakcyjnym na rynku pracy, a chyba każdemu teraz na tym zależy, to trzeba zdobywać nowe umiejętności i doświadczenie. ja to robię.
NoName 2014-12-19 11:24:45
Szef to cham i prostak, który uważa się za najmądrzejszego na świecie, poniża, wywyższa się i traktuje ludzi jak worki treningowe do wyładowania na nich swojego przerosniętego ego. Nie polecam nikomu, chyba że ktoś lubi jak się nim pomiata za śmieszne pieniądze. Nie docenia pracownika tylko wciąż ma o coś problem. Kryzys wieku średniego daje się we znaki. Jeśli masz wiedze na temat łożysk , tam jej nie docenią .
olo 2015-07-16 12:44:32
Pracuje się dobrze ,szef wymagający ale pensja dobra .mam duza wiedze na temat lozysk i jestem deceniony finansowo ,nie narzekam ,wszystkim nie dogodzisz ,zawsze znajdzie sie jakiś burak co mu nic nie pasuje
tomek 2016-05-18 14:25:20
no i jak teraz u nich z praca na magazynie jest obecnie?
Zostaw swoją opinię o Harmax - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Harmax