FIBRA Polska sp. z o.o

Tarczyn

Opinie o FIBRA Polska sp. z o.o

Wolverine 2010-10-14 20:15:38
Pracowałem tam w czasie studiów.
Firma jest przeogromną pomyłką. Atmosfera przekracza granice absurdu, płace niskie, organizacja pracy tragiczna i profesjonalny [usunięte przez moderatora] pracowników.
Wielokrotnie starałem się zrozumieć Tore i Izę, ale to nie są osoby zasługujące na mój szacunek. Odszedłem na etapie, gdy byli w Mrokowie i uruchomili oddział we Włoclawku. Już wtedy nie dawali sobie rady z zarządzaniem.. Uwolnilme się i złożyłem wypowiedzenie. Niedługo potem wynajęli jakiś magazyn pod Tarczynem - tańszej rudery nie było w okolicy?
Dzisiaj, 5 albo 7 lat po tym epizodzie, pracuję w polskim oddziale firmy farmaceutycznej, w dużym i ciepłym biurze, z ludźmi, którzy się wspierają, moja szefowa jest wspaniałą kobietą, która pozwala się od siebie uczyć. Patrzę wstecz i dziekuję Bogu, że za cenę dojazdów i paru innych mankamentów nie mam z Fibra nic wspólnego.
aanonim 2013-06-03 18:39:47
Jesli nie musisz to nie zawracaj sobie głowy tą firmą
aanonim 2013-06-08 20:49:10
Problemy te same. Trudny charakter zarządcy. Jest problem z wypłatami. Jak popracujesz to się przekonasz.
kiks 2016-05-21 18:34:47
no ale ja uważam przyjacielu że atmosfera w takiej pracy nie ma wiekszego znaczenia, liczy się to że firma ma w asortymencie wysokiej jakości odzież i świetne diodatki do niej - oby to się na wysokie zarobki przełożyło
Zostaw swoją opinię o FIBRA Polska sp. z o.o - Tarczyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIBRA Polska sp. z o.o