logo Hurtownia Tkanin SIMaX

Hurtownia Tkanin SIMaX

Kórnik

Opinie o Hurtownia Tkanin SIMaX

Anonim 2011-03-15 13:27
Firma prowadzona \"na wariata\"! Żadnego planu rozwoju! Na zasadzie uda się albo nie. Brak komunikacji pomiędzy pracownikami a właścicielem. Nie radzę nikomu mieć do czynienia z tą(usunięte przez administratora)hurtownią. Traktują ludzi jak potencjalnych (usunięte przez administratora)a sami kręcą ile się da zwalając winę na innych. Brak perspektyw rozwoju finansowego. Ludzie wystrzegajcie się tej \"firmy\".
anomim 2011-09-14 08:28
Heh! Odpisując do (usunięte przez administratora) nikt się nie podpisał. Jednak łatwiej kogoś upomnieć niż samemu zrobić.
anonim 2011-11-18 16:03
Jeśli ktoś \'\'pracuje\'\' tak jak Pan (usunięte przez administratora) to z całą pewnością żaden pracodawca nie będzie zadowolony-z czym wiąże się pana negatywna opinia na temat firmy -SIMAX.
Odnośnie perspektyw i rozwoju firmy SIMAX-proszę najpierw sprawdzić a później dopiero wypowiadać się na dany temat. Firma SIMAX cały czas się rozwija (całe szczęście bez Pana) a pan cały czas jak pasożyt szuka nowych żywicieli.
Mimo wszystko życzę powodzenia współczując jednocześnie nowym \'\'naiwnym żywicielom\'\'.
elna 2016-04-22 12:50
Dział handlowy @anonim, czyli sprzedawca ? bo jeśli tak to zarobki na tym stanowisku są w granicach 1700 netto, no ale dochodzi czasem jeszcze do tego premia
anty 2016-12-28 15:18
Firma żenada.Brak szacunku do pracowników.Kłamstwo i fałszerstwo wiszą w powietrzu
Zostaw swoją opinię o Hurtownia Tkanin SIMaX - Kórnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia Tkanin SIMaX