SIMAXTKANINY S.LOREK SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Opinie o SIMAXTKANINY S.LOREK SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Cześć, chciałem się dowiedzieć jak wygląda sprawa premii z opisu z oferty dla magazyniera, piszą ze jest wynikowa, ale jak wy je u siebie liczycie? Tu dodatkowo napisano, że trzeba pracować jak się mu zagra. Jeśli wymogi są duże to o jakie chodzi?

cze, nie ma tu zbyt wielu nowszych opinii a mnie pokazała się oferta sprzed paru miesięcy dla magazyniera / kierowcy. możecie opowiedzieć o tej pracy? grafik z tego co napisali jest elastyczny a zarobki wynoszą od 5,5 do 7 tys, jak musze pracować żeby mieć te 7 zapewnione?

Radek Nowy wpis

Musisz pracować jak tak szefostwo Tobie zagra.Szukaj innej pracy,bo tu przyszłości nie ma....

Zuzanna

A skąd oni o tym niby wiedzą, że ktoś kogoś obgaduje? Bo jak za plecami to już całkiem mniejsze grono powinno być wtajemniczone. ;p

Brak słów

Analizując wszystkie opinie/komentarze można bez problemu wywnioskować, że autorem jest jedna i ta sama osoba. Zastanawia mnie tylko to jakie trzeba mieć ubogie życie prywatne i zawodowe :) żeby dowartościowywać się w taki a nie inny sposób ? Łatwo można stwierdzić po udostępnianych treściach, że właśnie ta osoba, która wypisuje te bzdury lubi „obgadywać za plecami” :) Udostępnianie tych treści tu nie jest tym samym ? Życzę wszystkiego dobrego drogi anonimie.

Wojtek

Nie wiadomo czy to "osoba". Algorytmy też piszą teksty. Pozdrawiam

@Brak słów

No ale jeśli istnieje podejrzenie, że to jedna osoba, to kto to niby? Bo raczej nikt spoza firmy z nudów by tak wolnego czasu nie spędzał?

Edyta

Czyli kto?

@Edyta

Zapewne ktoś z kadry pracowniczej jest dwulicowy. Zazwyczaj "wazeliniarze" działają na dwa fronty. Zastanówcie się kto to może być.

Gabriela

Ale to kto obgaduje? Na jaki temat, skąd ma informacje o pracownikach żeby potem o tym mówić? Dotyczy to pracy czy tez prywatnych rzeczy?

Radek
@Piotr

Królowa Iza i podwładną Małgorzata

Ba$ka Nowy wpis
@Piotr

Iza N.

Jakie są mocne strony pracodawcy Simaxtkaniny Sp. z o.o. sp.k.?

Radek

A są takie?????????????????????

Wanda
@Radek

A sa jakieś złe? Jeśli tak, to wymienisz?

Aplikowałeś do firmy SIMAXTKANINY S.LOREK SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Karol

"Ktoś inny" musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem skoro dowartościowuje Cię wypisywanie takich bzdur.

Ktoś inny
@Karol

@Karol Musisz być krótkowzrocznym i bez aspiracji człowiekiem skoro uważasz, że moje "bzdury" mnie dowartościowują. Nie wyssałem sobie tego z palca. Popracujesz tam, to się przekonasz. Powodzenia.

Zuzanna

Skąd niby usuwany? Tutaj jedyne co może zniknąć to coś napisanego niezgodnie z regulaminem, więc na to głównie trzeba uważać i wypowiadać się konstruktywnie. ;) No jest Ci żal, ale skoro według Ciebie było tu tak źle, to może lepiej spojrzeć na to z pozytywnej strony, że dzięki temu się "uwolnili" i mają szansę na lepszy start? ;) Zawsze są dwie strony medalu

Kkk
@Zuzanna

Dokładnie, nikt nikogo nie trzyma na siłę. Każdy jest wolny i ma prawo decydować za siebie . Właściciele są bardzo wyrozumiali . Życzę powodzenia każdemu w innym przedsiębiorstwie :)

@Kkk

No ja właśnie nie mam pojęcia skąd to się w ludziach u nas w Polsce bierze. Narzekać jest pięknie, ale żeby coś zmienić to nagle nie jest aż tak skrajnie źle i będę dalej się męczyć. Skąd ta kultura strachu przed zmianą się tu bierze? I dobrze, jeśli są wyrozumiali, ciekawa w sumie jestem co taki potencjalny kandydat teraz myśli sobie po takiej dyskusji?

Maćko

Oraz Gocha....

@Maćko

One w sumie wiedzą, że macie o nich takie przykre zdanie? :(

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Simaxtkaniny Sp. z o.o. sp.k.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Karol

W tej firmie przy tym tempie rozwoju i przy tak wyrozumiałym szefostwie to trzeba być "zdolnym", żeby otrzymać wypowiedzenie.

obi wan kenobi

A prowizja nadal wypłacana jest pod stołem czy nie zawsze jest wypłacana?

Tymoteusz

Firma działa i ma się bardzo dobrze. Wystarczy być solidnym pracownikiem ,a zadowolenie jest pewne!!

Czy w Simaxtkaniny Sp. z o.o. sp.k. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

JA

To ta firma jeszcze istnieje?

Beret
@JA

Jeszcze tak... niestety

Beret

Jaja sobie robisz? Nie idź tam......

Czarny

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Co myślicie na temat pracy w Hurtownia Tkanin SIMaX? Co zmieniło się w przedsiębiorstwie od czasu dodania ostatniej opinii?

Kardy

Super atmosfera, kontakt z właścicielami na wysokim poziomie, zarobki całkiem wysokie w zależności od tego ile się daje od siebie :) POLECAM ! :)

Wanda
@Kardy

@Kardy, bardzo pozytywną opinię zamieściłeś o pracy w Hurtowni Tkanin SIMaX - miło czytać, że jesteś zadowolony z pracy w tym miejscu! Czy pensja składa się z podstawowego wynagrodzenia + jakichś premii? Tak mogłoby wynikać z Twoich słów o zarobkach "w zależności od tego ile się daje od siebie".

Aa
@Wanda

Zostaje się stało pensję albo wylot.Niestety ale pozytywna opinie wypisuje szefostwo i (usunięte przez administratora) w roli głównej.Nie polecam!!!!

Aa

Jest źle i będzie jeszcze gorzej.....

Wanda11
@Aa

Musiał Pan/Pani naprawdę nie mieć chęci do pracy w takim razie. Pozdrawiam

Kamil

Mam inne zdanie, to dobre miejsce do pracy ale trzeba chcieć pracować.

anty

Firma żenada.Brak szacunku do pracowników.Kłamstwo i fałszerstwo wiszą w powietrzu

elna

Dział handlowy @anonim, czyli sprzedawca ? bo jeśli tak to zarobki na tym stanowisku są w granicach 1700 netto, no ale dochodzi czasem jeszcze do tego premia

Jeśli ktoś ''pracuje'' tak jak Pan (usunięte przez administratora) to z całą pewnością żaden pracodawca nie będzie zadowolony-z czym wiąże się pana negatywna opinia na temat firmy -SIMAX. Odnośnie perspektyw i rozwoju firmy SIMAX-proszę najpierw sprawdzić a później dopiero wypowiadać się na dany temat. Firma SIMAX cały czas się rozwija (całe szczęście bez Pana) a pan cały czas jak pasożyt szuka nowych żywicieli. Mimo wszystko życzę powodzenia współczując jednocześnie nowym ''naiwnym żywicielom''.

anomim

Heh! Odpisując do (usunięte przez administratora) nikt się nie podpisał. Jednak łatwiej kogoś upomnieć niż samemu zrobić.

Firma prowadzona "na wariata"! Żadnego planu rozwoju! Na zasadzie uda się albo nie. Brak komunikacji pomiędzy pracownikami a właścicielem. Nie radzę nikomu mieć do czynienia z tą(usunięte przez administratora)hurtownią. Traktują ludzi jak potencjalnych (usunięte przez administratora)a sami kręcą ile się da zwalając winę na innych. Brak perspektyw rozwoju finansowego. Ludzie wystrzegajcie się tej "firmy".

Zostaw merytoryczną opinię o SIMAXTKANINY S.LOREK SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Kórnik

SIMAXTKANINY S.LOREK SPÓŁKA KOMANDYTOWA