Opinie o Iryd w Gołdap

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Iryd. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Iryd na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iryd w Gołdap

bezrobotna

Witam, mam pytanie dotyczące stanowiska KONTROLER PROCESÓW PRODUKCYJNYCH. Wczoraj na goldap.info pojawiła się ogłoszenie. Na czym dokładnie polega ta praca? Jakie zmiany obowiązują na tym stanowisku? Czy w grę wchodzą również weekendy? Jakie zarobki? No i jak z dojazdem tzn będzie z kim się zabrać do pracy, gdy ktoś nie ma samochodu? Z góry dziękuję za pomoc :)

darek

obcy zwijaj stont dupe nie twoja bania czy ktos bedzie plakal czy nie. nasze kierowniki sa niezastapione w tym obozie takich kierownikow juz nie bedzie .przykro nam ze uciekacie jednak zycze wam wszystkiego dobrego

Obcy

Nikt po nich nie będzie płakał,nikt nie jest nie zastąpiony;)

FELEK

KAMIL EWA JAK ODEJDZIECIE KTO WAS ZASTĄPI

Ślusarz

Pan dyrektor w prost zapyta się czy pracowałeś u nas, potem sprawdzi twą kartotekę nie ważne czemu ustał stosunek pracy, wypisze kwitek do kadr, na kolejny dzień 30 minutowe BHP i 5 minutowe badanie lekarskie i do pracy.

Darek

Pracowałem kiedyś w Irydzie jako operator wózka widłowego, za m-c pracy na starym gracie dostawałem prawie 1 800 pln. Wszechobecne donosicielstwo,lizusostwo, niezadowolenie i brak poszanowania dla pracownika przez osoby które mimo podstawowych kwalifikacji zarządzają do dnia dzisiejszego firmą. Obecnie zatrudniony jestem na magazynie w Anglii jako kierowca wózka VNA. Co do kultury pracy i wynagrodzenia nie będę pisał, żeby was nie denerwować, ale dziwię się że jeszcze w Gołdapi ktoś chce pracować za stawki które uważam za głodowe. Pozdrawiam

iryd

Ewa Kamil macie racje zostawcie ta całą chołotę i spierda.... jak najdalej z tego syfu Młodzi jesteście to świat dla was otwarty a mądrzy z was ludzie to znajdziecie szybko o niebo lepszą .Gratuluję wam odwagi może dzięki wam Dyrekcja szczegolnie Pan O zacznie traktowac lepiej innych .Brawo wam mądra decyzja myślałem że zostaniecie tam do końca a jednak oczy sie wam otworzyły. Powodzenia wam na nowej drodze zawodowej .Jestem z was dumny

Paolla

Tak właśnie myślałam!!!!!

Paolla

A Ty jesteś w Niemczech czy w Anglii?!!

Niki

Przestańcie biadolić i weźcie się do pracy. Waszym obowiązkiem wobec pracodawcy jest ciężka praca, jak komuś coś się nie podoba to do kadr po obiegówkę i pa pa. Granice są otwarte, roboli poszukują też w Niemczech i Anglii.

stachu

NIE SA IDEALNI TE NESZE KIEROWNIKI CZASEM WKUR... PORZADNIE OPIER... ALE EB I KK TO PORZADNI LUDZIE I KEROWNIKI A NO CO MAM POWIEDZIEC KUR... SZKODA

irydowiec

Swieta prawda nasz kiero to jest gość porządny nie tam byle jaki pajac .Kierowniku nie bądz Świń i nie zostawiaj swojej chołoty dla jakis imbecyli

pracus

IRYD STRACI NAJLEPSZYCH KIEROWNIKOW KAMIL K JESTESMY Z TOBĄ TYLE LAT I NIE WIEM JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ TEN (usunięte przez administratora) BEZ CIEBIE TOĆ TY DLA NICH JAK MANIUŚ ZŁOTA RĄCZKA MASZ ŁEB NA KARKU POTRAFISZ NIE TYLKO KIEROWAC LUDZMI ALE JAK TRZEBA ZAPIER... OGARNIASZ WSZYSTKO TU NAPRAWISZ TAM POPRAWISZ CZY PRZESTAWISZ POWINIENES DOSTAC MEDAL BO TAKI KIERO TO JEST TO MASZ SZACUNEK DO NAS LUDZI CZEGO NIE MAZNA O INNYCH KIERASACH POWIEDZIEC BO TAMTE CIOTY Z INNYCH ZMIAN WYZEJ SRAJĄ NIŻ DUPY MAJĄ PANOWIE DYREKTORZY TJ P KRZYSKU I P MICHALE SZANOWNI PANOWIE PREZESI NIE POZWOLCIE ODEJSC DLA K.K LICZYMY NA TO .PRACOWNICY

robol

czy chodzi o kierownika K.K i E.B jak mowa o nich to za nimi pujdzie duzo ludzi ze zmiany bo to pozadni ludzie pracownicy daza ich sympatio i szacunkiem

Zgadzam się z opinią , że jak tak dalej pójdzie ,to wraz z tymi ludźmi odejdą inni. Z debilami nikt nie będzie chciał pracować. Jedyni lojalni , pracowici i przede wszystkim mądrzy ludzie muszą odejść ,żeby zostało partactwo! Wstyd ! Nie szanujecie ludzi!

zenek

Czy(usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) naprawdę odchodzą z firmy jeśli tak to iryd straci lojalnych i naprawdę pożądanych kierowników Panie Prezesie Nie Pozwól im odejść

Jojo

Widzę że bardzo dużo ogłoszeń o pracę ostatnio się pojawia na wszystkich portalach. Czy to dlatego że firma się rozwija, czy może z innych powodów ( niska płaca, ogólny bałagan, ....) ?

benek52

nie jest żle, a robic trzeba jak wszedzie a nie narzekac, i niech nikt nie mowi ze w Gołdapi jest bezrobocie, bo do Irydu przyjmują cały czas, a narzeka ten ktoremu robic sie nie chce, a co do akordow to naprawde są nieco wygórowane, pozdrawiam pracownikow i kierownictwo drewnianego

benek52
@benek52

jest dobrze w innych firmach gołdapskich jest o wiele gorzej atmosfera wśród pracowników jest jak dla mnie syper a co do kadry kierowniczej nie narzekam niech narzekają ci ktorym robić sie nie chce

spawacz

Ile jako spawacz mogę u was zarobić ?

kkk

co to za (usunięte przez administratora) był ostatnio porno na żywo

Oj człowieku,pokaz mi chodz jedna kobiete ktora zarabia po 150 zl dniówki?!Ja pare lat tam pracuje i nigdy nie mialam takiej dniowki a tez zap........ jak nie jeden chlop w tej firmie.Kazdy powinien godnie zarabiac czy nowy czy stary pracownik,ale ustalaja takie akordy ze wychodzi ledwo dniowka godzinowa albo i nie.

Zostaw merytoryczną opinię o Iryd - Gołdap

• Jak się pracuje w Iryd?

Zobacz opinie na temat firmy Iryd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iryd?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iryd?

Kandydaci do pracy w Iryd napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iryd