Opinie o Iryd w Gołdap

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Iryd. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Iryd na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iryd w Gołdap

Szuwar

Znając życie to tak nie zostanie.

drapacz chmur

T o jak tam po strajku? N-ki, brak frekwencji i innych dodatków za marzec oraz nadal wyśrubowane normy? A może jednak miła atmosfera, zrozumiałe zasady i warunki pracy? A normy choć wygórowane to jednak możliwe do zrobienia i dobrze płatne? Czy strajk zmienił w waszej pracy coś na plus? Wygraliście czy przegraliście?

ale 3

Szuwar ty chyba żartujesz sobie. Najwidoczniej za krótko pracowałeś tam. Nie gadaj głupot wiem jak tam jest co za dyrektorzy

Szuwar

Iryd to tak naprawdę dobry zakład pracy dla ludzi. Ja w swoich wypowiedziach mówię pozytywnie o Irydzie. Nie mam do nikogo żalu ze pomimo zapotrzebowania na pracowników usłyszałem najpierw od Pana Krzysztofa a później od Pana Michała ze jestem niechciany pracownikiem. Chciałem rozmawiać o swoich błędach jednak Panowie o których wcześniej wspomniałem twierdzą że to jest bez sensu. Niech to tak zostanie.

Ślusarz

Pan dyrektor w prost zapyta się czy pracowałeś u nas, potem sprawdzi twą kartotekę nie ważne czemu ustał stosunek pracy, wypisze kwitek do kadr, na kolejny dzień 30 minutowe BHP i 5 minutowe badanie lekarskie i do pracy.

Szuwar

Pytałem już na drewnianym. Odpowiedzieli mi ze: Niechcemy Pana tu. Na pytanie Pana Michała, czy Pan wie co Pan zrobił odpowiedziałem tak. Przeprosilem go z grzeczności. Jednak Pan Michał nie rozwinął tej wypowiedzi bo jak twierdzi nie ma sensu. Na co ja nic już nie powiedziałem bo sam doszedłem do wniosku ze coś tu jest nie tak w tym Irydzie. Pan Wacław pytany o pracę jedyny odpowiedział że nie zatrudni bo to będzie tak jak na dziale drewnianym.

Szuwar

W Irydzie mnie nie chcą zatrudnić do pracy.

REKSIO TROPICIEL
@Szuwar

boś leń

ladyn

Odpowie mi ktoś ? Czy kobiety tylko pipami mysla w tym zakladzie...?

S.....

S.... aja to wale na czyjim jest celowniku,on jest moj i tyle,a ty lachona sie nie wymadrzaj i pilnuj zeby bubli nie narobic

ladyn

Powiedzcie jak wygląda zatrudnienie kobiet? Ile zarabiają ? I na ile dostaje się umowę? Nigdy nie pracowałam w Irydzie więc na jakie stanowisko kierują takich swiezakow. Z góry dziękuję za odp.

S....

JA MAM ,I WARA OD NIEGO,ON JEST MOJ,SZUKAJ NA INNEJ ZMIANIE,ZROZUMIANOS

REKSIO TROPICIEL
@S....

OD pana marka ,to wara jesteś na celowniku jego matki, babki, prababki i teściowej!!! NASZ MARECZKU LOWELASIE Z OKAZJI WALENTYNEK DUŻO GIPSU

metaluwa

Kto zna nr Marka z narzedziowni na metalowym plis

burak

Znowu sekretarki szukają. Ktora odeszła? Tak tam żle, czy warto się starać o tą posade?

mlody

daja,daja na metalowym,takie laseczki,ze cmok,tyle ze najpierw wazniejsi dostaja,taki pan marek z narzedziowni ma pierwszenstwo,niestety...

Ciekawy
@mlody

Kurcze, co to za fucha ten narzędziowy, że wszystkie mu tak dają?

abstynent

Co tam Irydki pali rura przed dziesiątym bo niema czego do gardła wlać a cała wypłata poszła na przelew, oczywiście nie wszystkich bo reszta ciężko pracuje na chleb i święta dzieciom a przepite mordy kombinują jak zarobić i się nie narobić. Już niedługo wypłata dobrze i mądrze ją wydajcie a nie na pszeniczną i vipałery z biedronki i tanie wina,pomylśćie o dzieciach a nie aby zalać gardła

byly pracownik

CZYLI TE 1200ZL SIE ZAROBI

Komandos

Na metalowym nic się nie zmieniło i nie zmienia.

pracownik byly

jakie zarobki na metalowym

Leoś

Pocałujta w d... wójta. Pracowałem do 2010 roku, dłuższy okres za innego kierownika , Andrzej chyba miał imie. Było niexle, zresztą wszędzie jestvtak samo. Pa.

Eruity

Czy to znaczy, że pracodawca zapewnia dobre zakwaterowanie?

Eruity

Nie narzekam, ale wręcz przeciwnie - pytam. Nie byłem tam. Dlatego ważne jest, żeby wiedzieć - jakie są warunki życia w obudowie pod warunkiem?

Eruity

Pytaj, ale podobnie jak w przypadku zakwaterowania od pracodawcy? jakich warunkach? Powiedziano nam, że istnieje dom i hotele. Czy to prawda? Ile osób mieszka w jednym pokoju, a jeśli jest jakiś pokój dla par? Jest to bardzo ważne. Z góry dzięki za informację.

Zostaw merytoryczną opinię o Iryd - Gołdap

• Jak się pracuje w Iryd?

Zobacz opinie na temat firmy Iryd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iryd?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iryd?

Kandydaci do pracy w Iryd napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iryd