S.O. "ZAMVINEX"

Łąkta Górna

Opinie o S.O. "ZAMVINEX"

sprawiedliwy 2014-11-01 20:45
Jak tam wyglądają zarobki w zamvinexie
pracuś 2014-11-01 20:53
Zależy kto bo prezes to emeryt i radny powiatu bocheńskiego tak że trzy źródełka dochodu są.
Kolejni nienachapani emeryci to kadrowa S.K czy kierowniczka działu handlowego H.G oraz kilku jeszcze emerytów zajmujących młodym miejsca pracy i hamulcowi rozwoju firmy. A pracownicy to cóż- można to w skrócie tak ocenić "oni udają że płacą, my udajemy że robimy" hehe.
sezenowa 2015-02-14 16:07
Witam wszystkich, ja robiłam w sezonie, roboty masa, raz w mrozie a to na hali, można nieźle zmoknąć lub wymarznąć a za minimum krajowe to nie warto, często zatrudniają niektórych na umowę zlecenie, czy z grupami byle ciąć koszta...ale na zwykłych ludziach a warunki ciężkie.
do pracuś 2015-02-14 18:57
Nienapchni emeryci ? A może każdy chce coś zarobić i nie chodzi o to że są nienapachni czy jest im mało...szkoda że takie słowa się słyszy pod adresem zarządu spółdzielni....napewno nie hamują oni rozwoju spółdzielni wręcz przeciwnie, udoskonalją to co jest tylko możliwe i wykazują duże zaangażowanie w sprawy firmy, bo któtoż może lepiej wiedzieć co potrzeba niż osoby z długoletnim stażem !
weteran do "do pracuś" 2015-02-15 20:58
oj człowieku co ty wiesz o zarządzie, jeśli masz na myśli wypłacanie sobie odpraw a potem ponowne zatrudnianie czy wypłacanie sobie jubileuszy a potem ich zawieszanie by inni nie wzięli- głównie pracownicy fizyczni czy wypłacanie sobie zaległych urlopów to faktycznie UDOSKONALAJĄ ALE SWOJĄ KIESZEŃ
pracujacy 2015-02-25 11:04
własnie, co ty wiesz, emeryci zamiast byc wdzięczni ,że moga sobie dorobic na stanowiskach / a wysokie emerytury doczekali dzieki niskim naszm zarobkom / to jeszcze podwyżki dostali około 500 zł netto od 01.06.103 kierownik A.G / ta maturzystka jakby kto nie wiedział/ a S.K. od -1.06.2014 / ta od plotek na zamvinexe/ . szlak nas trafia .Jakie korzysci mamy z emerytów - MY ZADNYCH oni nas tylko dołuja , sa hamulcem do dalszej pracy stosuja wobec nas mobing trując z ejest zle a my mamy a wy nic juz firma sie rozlatuje .Jedynie PIP moze nam pomoc Sprawdzi te wszystkie urlopy i te przekrety w kadrach
XYZ 2015-11-25 11:06
EMERYCI - DECYDENCI -POPRAWIAJĄ GŁÓWNIE SWOJA SYTUACJE FINANSOWĄ /ZNACZĄCE PODWYŻKI BEZ DODATKOWYCH ZAKRESÓW PRAC , NA TYCH SAMYCH STANOWISKACH/ I NIE ZAUWAŻAMY ŻEBY PRACOWNIKOM BYŁO LEPIEJ . Z KTÓREJ STRONY? NIE ZAUWAŻAMY ŻEBY DECYZJE / TE POMYSŁY??? / SZŁY W PARZE Z POPRAWĄ SYTUACJI PRACOWNIKÓW . BZDURA TOTALNA BZDURA
koko 2016-05-03 21:13
Pracowałam tam ale tylko przez chwilę bo mając studia i doświadczenie to i tak byłam za "głupia" pobawili się tylko moją osobą jak zresztą kilkoma innymi wcześniej również potem stwierdzili "nie nadajesz się" a Pani kierownik handlu maturzystka nie potrafi nawet komputera wyłączyć,brak znajomości języka angielskiego czy też niemieckiego porażka i śmiechu warte.Tam jest czas na wszystko tylko nie na robotę, byleby do 14 syrena zawyje i wszystkie Panie na wyścigi, która pierwsza za bramą.Nie polecam zdolnym młodym ludziom marnować tam czasu, bo i tak "prawdziwi fachowcy"-emeryci powiedzą, że się nie nadajesz. Żal mi tych biednych starych "specjalistów " od siedmiu boleści ha ha.
zupa z bobra 2016-06-08 16:14
herman
Ale jak to jest? Skoro oni podnieśli sobie pensje to i pozostali powinni je dostać, przecież pracują w tej samej firmie! Ale tam słyszałem wszystko możliwe z tą "wykształconą" kadrą kierowniczą. Ktoś ich w końcu rozliczy nie tutaj na ziemi to w innym miejscu choć im tego nie życzę bo każdego szkoda jednak nie powinni tak garnąć tylko pod siebie, bo inni też mają potrzeby, dzieci na utrzymaniu i ciężko pracują tam fizycznie a emeryt na co tyle hapa gdy ma emeryturę?
obcykany 2016-08-29 18:48
do ''alkhn"
dawniej liczyła się pozycja w partii a nie kompetencje i taki skostniały układ trwał do 1 czerwca 2016, teraz nastąpiły małe zmiany ale poprawy zarobków czy firmy nie widać (troszkę emerytów na stanowiskach troszkę ubyło ;) ).
kot 2016-09-14 13:39
Ale Ci emeryci "wcięli " się do Rady Nadzorczej i spotykają się ponoć tka często ile można, bo za parę godzin siedzenia do czego są przyzwyczajeni potarzam do siedzenia... można super zarobić. Czemu oni nie dadzą temu Zamvinexowi już spokoju i możliwości rozwinięcia skrzydeł, czemu?
wiedzący 2016-12-25 18:19
hahaha oj kocie kocie śmiech mnie ogarnia jak czytam jakie piszesz bzdury! Właśnie widać jak zamvinex rozwija skrzydła pod nowym kierownictwem...własnie widać ! Nie było jak dawna kadra...przynajmniej nikt się nie martwił czy zakład do pierwszego pociągnie czy też nie...
korek 2017-02-08 20:33
Bzdury to Wiedzący (może wszechwiedzący)piszesz, bo wszyscy wiemy jak jest była Pani kierownik handlu jest mi dobrze znana z wykazywania się w swojej pracy, prezes nie jest w gorącej wodzie kąpany i naprawdę pracuje " nie udaje" jak inni a to jak poprzednicy zostawili trzeba będzie przez parę lat aby naprawić. Były Prezes, kierownik handlu i kadrowa to osoby które niestety w dzisiejszych czasach nie mają miejsca bo tylko szkodzili moim zdaniem Firmie a wiem dużo bo była okazja widzieć. Co do pociągnięcia do pierwszego to już za czasów starej , złej moim zdaniem kadry bywało często, ale kadra wynikała z układów nie z umiejętności (a tak na marginesie czy była kierownik handlu umie już wyłączać komputer?). Kadrowa wciąż szukała plotek , kierownik handlu pisała pamiętnik, prezes zamykał się w swoim biurze i co tam robił nie wiadomo i to była kaaaaadraaaa? Mamy 21 wiek!!!
PP 2017-02-10 21:53
Za najniższą krajową można tam zapracować, ale na ciężkie choroby w późnym wieku. Za taką prace to powinni płacić minimum 2tys na czysto. Poza tym brak jakiegokolwiek ruchu w stronę rozwoju technologii. Zakład stoi w miejscu już od 15-20 lat i praktycznie nic się nie zmienia. I dziwota, że ludzie nie chcą tam pracować. Za kilkanaście lat z tych względów zakład upadnie.
murek 2017-02-13 18:20
Poprzednia władza niestety nie potrafiła wiele i mamy skutki za które teraz trzeba będzie płacić. Znany jest fakt osłabiania budżetu firmy poprzez pobieranie przez minione kierownictwo ekwiwalentu za niewykorzystany urlop, który trwał latami. Mieli możliwość wykorzystać go, mogli iść na urlop bo nie byli aż tak potrzebni ale trochę ściemy i kasa dodatkowa jest prawda?
murek 2017-02-13 18:20
Bibi 2017-02-14 22:34
A jak tam teraz z wypłatami poprawiło sie za nowego Prezesa
kolkociąg 2017-02-15 20:52
Nowy Prezes najpierw musi posprzątać po starych, bo wszystko tak zaniedbane, przez tyle lat nie robiło się tam nic. Bibi ale jak to Prezes ma wyciągnąć ze swojej kieszeni czy jak? Za pół roku ma wskrzesić Firmę?
Bibi 2017-02-15 23:43
kolkociąg nie muwie że ma wyciągnąć z własnej kieszeni W pół roku nie wskrzesi tej firmy tylko na takie warunki Firmie ludzie na produkcji w minusowych teperaturach dostają marne pensje
kolkociąg 2017-02-20 10:07
Bibi ale tak było jest i będzie bo czas kiedy można było dużo zrobić już minął i konkurencja wyrobiła sobie markę, więc teraz przebić ten mur jest ciężko. Była kadra kierownicza niestety nie potrafiła na tyle umocnić tej Firmy , bo skupiona była na innych rzeczach a zresztą brak kompetencji był głównym problemem. Nie dopuszczano ludzi doświadczonych z wiedzą , bo nowych traktowano jako intruzów nic nie umiejących. Ile to ludzi było w dziale handlu przyjętych na chwilę a potem zwalniali , była to pokazuwa by inni myśleli, że przecież zatrudniają i chcą a emerytki nawet nie miały zamiaru oddawać nowym swojego miejsca pracy. Tak się to ciągnęło kila lat a czas uciekał, konkurencja zaś nie traciła czasu i jest jak jest.
Bibi 2017-02-20 20:07
Kolkociąg mlodzi i tak nie leca do tego zimna wiec stara brygada nie ma sie czego bac a chociaż by poszli na sezon ta sa wytykani palcami i śmieją z nich za plecami
kolkociąg 2017-02-21 16:45
Bibi ale czytaj uważnie co piszę.Piszę o starej brygadzie kierowniczej nie o tych ludziach co pracują fizycznie w zimnie i dziwi mnie to, że nikt nie pomyślał o nich już dawno (myślę o np szkodliwym) Jak wiadomo bodajże w styczniu 2014 roku kadra kierownicza zadecydowała o podwyżkach w wynagrodzeniach ale tylko tyczyło się to prezesa i kierowników. W ..... mieli całą resztę. O pracownikach fizycznych zapomnieli jak zawsze. Było to chamskie i chore ale niech te podwyżki dla co poniektórych na zdrowie wyjdą i Szczęść Boże na "zapracowanej" emeryturze im życzę dla całej trójcy(ci co tam pracują wiedzą o kim piszę) Co do młodych to i tak wolą za granicę jechać na sezon a nie tutaj bo to trochę bez sensu...
Zostaw swoją opinię o S.O. "ZAMVINEX" - Łąkta Górna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S.O. "ZAMVINEX"