S.O. "ZAMVINEX"

Łąkta Górna

Opinie o S.O. "ZAMVINEX"

sprawiedliwy 2014-11-01 20:45:51
Jak tam wyglądają zarobki w zamvinexie
pracuś 2014-11-01 20:53:59
Zależy kto bo prezes to emeryt i radny powiatu bocheńskiego tak że trzy źródełka dochodu są.
Kolejni nienachapani emeryci to kadrowa S.K czy kierowniczka działu handlowego H.G oraz kilku jeszcze emerytów zajmujących młodym miejsca pracy i hamulcowi rozwoju firmy. A pracownicy to cóż- można to w skrócie tak ocenić "oni udają że płacą, my udajemy że robimy" hehe.
sezenowa 2015-02-14 16:07:38
Witam wszystkich, ja robiłam w sezonie, roboty masa, raz w mrozie a to na hali, można nieźle zmoknąć lub wymarznąć a za minimum krajowe to nie warto, często zatrudniają niektórych na umowę zlecenie, czy z grupami byle ciąć koszta...ale na zwykłych ludziach a warunki ciężkie.
do pracuś 2015-02-14 18:57:07
Nienapchni emeryci ? A może każdy chce coś zarobić i nie chodzi o to że są nienapachni czy jest im mało...szkoda że takie słowa się słyszy pod adresem zarządu spółdzielni....napewno nie hamują oni rozwoju spółdzielni wręcz przeciwnie, udoskonalją to co jest tylko możliwe i wykazują duże zaangażowanie w sprawy firmy, bo któtoż może lepiej wiedzieć co potrzeba niż osoby z długoletnim stażem !
weteran do "do pracuś" 2015-02-15 20:58:32
oj człowieku co ty wiesz o zarządzie, jeśli masz na myśli wypłacanie sobie odpraw a potem ponowne zatrudnianie czy wypłacanie sobie jubileuszy a potem ich zawieszanie by inni nie wzięli- głównie pracownicy fizyczni czy wypłacanie sobie zaległych urlopów to faktycznie UDOSKONALAJĄ ALE SWOJĄ KIESZEŃ
pracujacy 2015-02-25 11:04:17
własnie, co ty wiesz, emeryci zamiast byc wdzięczni ,że moga sobie dorobic na stanowiskach / a wysokie emerytury doczekali dzieki niskim naszm zarobkom / to jeszcze podwyżki dostali około 500 zł netto od 01.06.103 kierownik A.G / ta maturzystka jakby kto nie wiedział/ a S.K. od -1.06.2014 / ta od plotek na zamvinexe/ . szlak nas trafia .Jakie korzysci mamy z emerytów - MY ZADNYCH oni nas tylko dołuja , sa hamulcem do dalszej pracy stosuja wobec nas mobing trując z ejest zle a my mamy a wy nic juz firma sie rozlatuje .Jedynie PIP moze nam pomoc Sprawdzi te wszystkie urlopy i te przekrety w kadrach
XYZ 2015-11-25 11:06:58
EMERYCI - DECYDENCI -POPRAWIAJĄ GŁÓWNIE SWOJA SYTUACJE FINANSOWĄ /ZNACZĄCE PODWYŻKI BEZ DODATKOWYCH ZAKRESÓW PRAC , NA TYCH SAMYCH STANOWISKACH/ I NIE ZAUWAŻAMY ŻEBY PRACOWNIKOM BYŁO LEPIEJ . Z KTÓREJ STRONY? NIE ZAUWAŻAMY ŻEBY DECYZJE / TE POMYSŁY??? / SZŁY W PARZE Z POPRAWĄ SYTUACJI PRACOWNIKÓW . BZDURA TOTALNA BZDURA
koko 2016-05-03 21:13:13
Pracowałam tam ale tylko przez chwilę bo mając studia i doświadczenie to i tak byłam za "głupia" pobawili się tylko moją osobą jak zresztą kilkoma innymi wcześniej również potem stwierdzili "nie nadajesz się" a Pani kierownik handlu maturzystka nie potrafi nawet komputera wyłączyć,brak znajomości języka angielskiego czy też niemieckiego porażka i śmiechu warte.Tam jest czas na wszystko tylko nie na robotę, byleby do 14 syrena zawyje i wszystkie Panie na wyścigi, która pierwsza za bramą.Nie polecam zdolnym młodym ludziom marnować tam czasu, bo i tak "prawdziwi fachowcy"-emeryci powiedzą, że się nie nadajesz. Żal mi tych biednych starych "specjalistów " od siedmiu boleści ha ha.
zupa z bobra 2016-06-08 16:14:45
herman
Ale jak to jest? Skoro oni podnieśli sobie pensje to i pozostali powinni je dostać, przecież pracują w tej samej firmie! Ale tam słyszałem wszystko możliwe z tą "wykształconą" kadrą kierowniczą. Ktoś ich w końcu rozliczy nie tutaj na ziemi to w innym miejscu choć im tego nie życzę bo każdego szkoda jednak nie powinni tak garnąć tylko pod siebie, bo inni też mają potrzeby, dzieci na utrzymaniu i ciężko pracują tam fizycznie a emeryt na co tyle hapa gdy ma emeryturę?
obcykany 2016-08-29 18:48:36
do ''alkhn"
dawniej liczyła się pozycja w partii a nie kompetencje i taki skostniały układ trwał do 1 czerwca 2016, teraz nastąpiły małe zmiany ale poprawy zarobków czy firmy nie widać (troszkę emerytów na stanowiskach troszkę ubyło ;) ).
kot 2016-09-14 13:39:51
Ale Ci emeryci "wcięli " się do Rady Nadzorczej i spotykają się ponoć tka często ile można, bo za parę godzin siedzenia do czego są przyzwyczajeni potarzam do siedzenia... można super zarobić. Czemu oni nie dadzą temu Zamvinexowi już spokoju i możliwości rozwinięcia skrzydeł, czemu?
wiedzący 2016-12-25 18:19:45
hahaha oj kocie kocie śmiech mnie ogarnia jak czytam jakie piszesz bzdury! Właśnie widać jak zamvinex rozwija skrzydła pod nowym kierownictwem...własnie widać ! Nie było jak dawna kadra...przynajmniej nikt się nie martwił czy zakład do pierwszego pociągnie czy też nie...
Zostaw swoją opinię o S.O. "ZAMVINEX" - Łąkta Górna
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S.O. "ZAMVINEX"