Zadane.pl

Kraków

Opinie o Zadane.pl

beata 2014-06-15 23:08:55
Pracowałam i naprawdę nie polecam.(usunięte przez administratora)
hahaha 2015-02-28 14:12:11
moderatorzy tej strony wykazują się minimalną wiedzą, błędnie weryfikują poprawność rozwiązań, usuwają często dobre rozwiązania, są stronniczy
dziwny portal 2015-06-13 22:01:05
Często brak weryfikacji odpowiedzi, usuwają odpowiedzi, czasami nie wiedząc czemu, bardzo dziwne to jest...
super 2015-09-07 18:59:16
jest ok tylko tyle że za wcześnie usuwają pytania i odp.sama korzystam z tej stronki od jakiegoś czasu i może ona naprawdę pomóc w zadaniach a przy okazji moge sama pomagać innym w zadaniach na które znam odpowiedź
gosc 2015-10-02 12:35:09
Usuwają odpowiedzi z byle powodu, jestem niezadowolony.
Max 2016-01-20 09:13:33
Witam wszystkich...część z Was może i ma rację, niestety ale też mylicie się i wprowadzacie innych w błąd, podając nieprawdziwe informacje. Jestem użytkownikiem od kilku lat...Serwis zrobił się śmietnikiem ! śmiało mogę powiedzieć, że 50% jak nie więcej to kopie z internetu, dodatkowo duża ilość odpowiedzi typu"djhsjskkfg"
W ten sposób inni nabijają sobie punktu, aby zadać swoje pytanie. Moderatorzy robią co mogę, niestety jest ich za mało, aby poradzili na wszystkie bolączki.
Mało skuteczne kary powodują, że użytkownicy robią co chcą.
Co do usuwania pytań lub odpowiedzi, to Moderatorzy trzymają się regulaminu. Możecie nie wierzyć, ale nie usunął poprawnej odpowiedzi, jeśli odpowiedz jest usunięta, to mieli jakiś powód i przeważnie jest to kopia z internetu. Duża część z Was nie chce się do tego przyznać i dlatego wypisujecie bzdury, że bez powodu usunięto dobrą odpowiedz.
Niestety serwis spada na psy...brud, smród i ubóstwo, tak to wygląda. Na 1000 użytkowników, jest może 200 którzy merytorycznie odpowiadają na pytania, reszta to dzieci w wieku 13-14 lat którzy nie potrafią napisać prostego słowa, nie robiąc przy tym błędów.
pari 2016-05-17 20:06:57
Witam serdecznie. Rozmawiałem ostatnio ze znajomym na temat podjęcia ewentualnej współpracy z tą firmą. On sam namawiał mnie chwaląc przede wszystkim atmosferę i podejście innych pracowników zatrudnionych tutaj.
Zostaw swoją opinię o Zadane.pl - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zadane.pl