ZAKŁAD MEBLOWY WERXAL S.J. ANDRZEJ WAŁDOCH, JERZY WAŁDOCH

Toruń

Opinie o ZAKŁAD MEBLOWY WERXAL S.J. ANDRZEJ WAŁDOCH, JERZY WAŁDOCH

Niezadowolona klientka 2014-02-23 18:10:05
Właściciel zawodzi, (usunięte przez administratora) nie uwzględnia reklamacji! Nie polecam.
Martin 2014-05-22 22:31:34
Nie polecam tej firmy. Absolutnie odradzam kontakt z tą firmą. Bardzo niemiły kontakt z serwisantem jak i panią od reklamacji. Utrudniają i odmawiają jakąkolwiek reklamację. Kartę gwarancyjną mają tak napisaną, że praktycznie nic nie podlega reklamacji. Produkty bardzo słabe jakościowo. Nie czytałem prędzej opinie o tej firmie i nieświadomy zakupiłem narożnik exodus, który okazał się strasznym bublem. Pianka straciła bardzo szybko swoje właściwości, cały skrzypi, fotel się rozleciał pufa praktycznie zarwana. Totalna masakra.
Marcin18787 2015-01-28 19:35:06
Ja trafiłem na rogówkę Oktawia i poleciłem ten mebel znajomym którzy tak jak i ja są bardzo zadowoleni z jakości wykończenia mebla i wygody. Sęk tkwi może w złym wyborze mebla do jego użytkowania a nie w firmie .
Kazimierz 2015-07-01 23:45:54
Trzy tygodnie temu kupiłem kanapę KROKUS. Po rozpakowaniu okazało się że na tapicerce są dwie plamki o szer. 1 cm. Zrobiliśmy zdjęcia i zgłosiliśmy reklamację w sklepie. Po tygodniu odezwała się pani z serwisu i umówiła serwisanta na następny tydzień. Serwisant przyjechał, popatrzył i zabrał kanapę do firmy. (Szkoda że firma Werxal wysyła serwisanta w jednej osobie. A gdyby mnie nie było w domu? Żeby chociaż wózek na dwóch kółkach).Po tygodniu przywiózł ją z wymienionym nowym obiciem. Znów sam. Tak że po trzech tygodniach reklamacja została załatwiona pozytywnie. Tak porządne firmy załatwiają reklamacje. Tylko jeszcze jedyny raz firma meblarska podeszła do mojej reklamacji. Kupiliśmy komodę w firmie MATKOWSKI. Śrubka wyszła na wylot drzwiczek na 1 mm. Po miesiącu przyjechała z poznania nowa komoda a starą zabrano. Oczywiście wszystko na swój koszt tak jak w firmie Werxal. To się nazywa podejście do klienta. Niestety to są jedyne znane mi przypadki. Kanapa jest wygodna i jestem z niej zadowolony. jeśli w przyszłości będę planował dalsze zakupy to na pewno zacznę od tej firmy. Gorąco polecam. A co do jakości wykonania to się okaże. Jeśli coś się będzie działo to na pewno o tym napiszę.
halina 2015-09-28 14:33:15
Ja zakupiłam od tej firmy sofę dwuosobową totalna porażka,niewygodna w spaniu to jeszcze z kiepskich materiałów ,bubel,bubel,bubel,niecały rok użytkowania a już do naprawy i oczywiście nie uznano reklamacji.Odradzam meble z tej firmy!!!!!!!
Farro 2016-04-19 17:26:15
E tam takie gadanie @ifi. Meble mają dobre jak dla mnie.
coś tam taki 2016-10-30 04:20:06
to co ty meble w ciemno kupujesz?bez sprawdzania wygody i rodzaju materiałów?Pewnie łowcą promocji jesteś i trafiła cię kanapa wysiedzona na sklepach przez milion ludzi
Zostaw swoją opinię o ZAKŁAD MEBLOWY WERXAL S.J. ANDRZEJ WAŁDOCH, JERZY WAŁDOCH - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD MEBLOWY WERXAL S.J. ANDRZEJ WAŁDOCH, JERZY WAŁDOCH