Opinie o Zakład Meblowy Werxal A.J.Wałdoch sp.j. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Meblowy Werxal A.J.Wałdoch sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Meblowy Werxal A.J.Wałdoch sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Meblowy Werxal A.J.Wałdoch sp.j. w Toruń

Cześć, potrzebują do firmy jeszcze kogoś na stanowisko magazyniera okuć? Znalazłem taką ofertę, ale już sprzed kilku lat, a chcę wiedzieć czy są lub będą niedługo przyjęcia. I ciekawe jak wzrosły w firmie stawki od tego czasu, wtedy było to 2900 brutto, a więc sporo poniżej teraźniejszej stawki minimalnej. Jak teraz wyglądają negocjacje pensji, poznam widełki? I na ile zmian robicie na magazynie?

Jak długo trwa proces awansu w Zakład Meblowy Werxal A.J.Wałdoch sp.j.?

Jasio Stasio

jak będziesz wyśmiewał się z lepszego od siebie pana brygadzisty i potem oberwiesz w plapę od jego żony to dyrektor da ci za to jego stanowisko lub musisz wyśmiewać i obgadywać wszystkich nawet pracodawców to wtedy dostaniesz stanowisko kierownicze albo musisz być bublarzem który gra fachowca i co jakiś czas grozi swoim odejściem to nawet złapiesz jakieś podwyżki no i osoby takie mogą raz w roku pracować na chorobowym i wynosić metr drwa miesięcznie i dopisywać sobie akord żeby kamuflować urlop którego nadmiar sprzedają firmie i mnóstwo innych cichych szemranych tematów od których chciało się rzygać

Bogdan Nowy wpis
@Jasio Stasio

Jak długo tam pracowałeś? Bo jeśli atmosfera była taka jak opisałeś, to pewnie za długo tak się nie da wytrzymać?

Ala Nowy wpis
@Jasio Stasio

Taki jesteś odważny a piszesz pod pseudo... Widocznie nie nadawałeś się do pracy w normalnym zakładzie z normalnymi ludźmi. A w Twoim wpisie jest tyle jadu i zazdrości że właśnie od tego rzygać się chce. Pozdrawiam.

Ulog Nowy wpis
@Bogdan

Głupoty, nie sugeruj się

nena

Kupiłam narożnik TIGUAN :-) super mebel! Polecam bo siedzi się na nim rewelacyjnie!

Klient

Kupiłem narożnik, który od samego początku skrzypi jak wersalka z PRL u. Po ok 3 miesiącach użytkowania, gąbka na siedzeniu uległa deformacji . W odpowiedzi na reklamację, Pani pracująca w ww firmie ,podała mi jeden jedyny termin, w którym serwisant może mnie odwiedzić . Jeden jedyny dzień w miesiącu w którym, oczywiście pracuję, więc nikogo nie będzie w domu, porażka.

Werxal
@Klient

Szanowny kliencie! Konkretny termin wizyty serwisu wynika z tego iż, podczas jednej trasy wyjazdowej serwis realizuje kilka reklamacji wcześniej umówionych. Dotarcie w różne miejsca w całym kraju wymaga czasu i planu wyjazdowego. Na pewno spróbujemy ponownie się skontaktować z Państwem. Prosimy o zrozumienie i pozdrawiamy

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Zakład Meblowy Werxal A.J.Wałdoch sp.j..
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Klient

Firma Werxal produkuje BUBLE.Zamówiłam w czerwcu narożnik Ontario lewy.Termin wykonania w umowie to 4-5 tygodni.Otrzymałam po 11 tyg.oczekiwania.Zamawiałam lewy a otrzymałam prawy.Kolejne 1,5 tyg.czkałam na przemontowanie uchwytów by go zestawić w zamowionej przez nas wersji.Po zestawieniu okazało się,że narożnik jest niechlujnie,nieestetycznie wykonany.Wysokością elementy różnią sie,krzywe przeszycia,złe naciągnięcia,brak spójności w łączeniach i plamy na tapicerce.Pani od reklamacji jest gołosłowna,kłamie,nie miła.Dziś jest 8 pażżdziernika i nadal narożnik stoi u mnie nie naprawiony.Dziś pani od reklamacji zaproponawała,że narożnik będzie zabrany do z-du i naprawiany.Czas kolejny na wykonanie reklamacji to 6-8tyg.Pytam się,czy w Święta Bożego mam rodzinę posadzić w salonie na podłogę? Bardzo i to bardzo nie polecam tej firmy.Jestem rozżalona i zawiedziona podejściem pani szefowej Kontroli Jakości.Mój narożnik zapewnie kontroli jakości nie przeszedł.

Kornel

Generalnie dobry pracodawca, fajna atmosfera w firmie. Wystarczy mieć chęci do pracy.

Jak wygląda ścieżka awansu w Zakład Meblowy Werxal A.J.Wałdoch sp.j.?

usy

Jeden tak deptał , że wydeptał do kolan :D :D :D

Miron

@Laura z Włocławka Mam wrażenie, że konkurencja inspiruje do takich wpisów!

Laura z Włocławka

Firma Werxal produkuje buble. Kupiłam narożnik w lipcu, a we wrześniu pianka straciła swoje właściwości, tapicerka się marszczy. Narożnik służy mnie i mężowi tylko do siedzenia. Jesteśmy ludźmi średniej postury, bez nadwagi i nie wylegujemy się na narożniku przez cały dzień. Bubel wygląda jak bubel: niechlujnie i nieestetycznie. Reklamacji nie uznano, a pani od reklamacji w firmie była bardzo niemiła i nieuprzejma. Nie potrafiła nawet kulturalnie wysłuchać moich zarzutów, choć mówiłam spokojnie i rzeczowo.Szkoda, że nie przeczytałam opinii zanim kupiłam narożnik-bubel. ABSOLUTNIE NIE POLECAM MEBLI Z TEJ FIRMY. FIRMA PRODUKUJE BUBLE.

Julia

Szukam informacji na temat pracy w Werxal. Ciekawi mnie, na czym polega i po ile godzin się pracuje. I czy przyjmują osoby bez doświadczenia?

Xyz

Praca na akord przyjazna tylko dla Ukraińców reszta no cóż . Zarobki są zróżnicowane od minimala wzwyż . Brak jest tu socjalu nie ma wczasów pod gruszą ,paczek ani bonów świątecznych itp.

Julia
@Xyz

A czy w firmie oprócz wypłaty jest możliwość zdobycia premii? I od czego ona jest zależna? Podpowiecie?

off
@Julia

Od głębokości wydeptania ścieżki :D

Iwo

Firma ma dobre opinie w internecie więc dziwnie odbieram to narzekanie, zupełnie jakby konkurencja inspirowała do pisania.

gruby
@Iwo

Ty się ludzi zapytaj , dawnych oraz obecnych pracowników , a nie internetu ! 10 komentarzy i się konkurencji doszukuje :D(usunięte przez administratora)

Adria
@Iwo

To zapraszam mam go nadal zarwany bubel i do tego katorga spanie na tym meblu

halina

Ja zakupiłam od tej firmy sofę dwuosobową totalna porażka,niewygodna w spaniu to jeszcze z kiepskich materiałów ,bubel,bubel,bubel,niecały rok użytkowania a już do naprawy i oczywiście nie uznano reklamacji.Odradzam meble z tej firmy!!!!!!!

coś tam taki
@halina

to co ty meble w ciemno kupujesz?bez sprawdzania wygody i rodzaju materiałów?Pewnie łowcą promocji jesteś i trafiła cię kanapa wysiedzona na sklepach przez milion ludzi

Adria
@halina

Mam takie samo zdanie o narożniku Genesis i do tego po 3 latach na śmietnik wystawie bo sprężyny popękały i wyszły przez obicie a sama na nim śpię. Dodam że poprzednie używałam 15lat i jeszcze rodzinę obdarowałam ale producent inny

Gutek

Ciekawe co powiecie jak ludzie z Ukrainy pojadą do Niemiec? Kto tu będzie pracował?

Meble były dobre ....kilka lat temu jak pracowali fachowcy a nie chłopcy z przyuczenia i ukraińcy ...no ale cóż ....każdy wie o co chodzi :-)

Farro

E tam takie gadanie @ifi. Meble mają dobre jak dla mnie.

Kazimierz

Trzy tygodnie temu kupiłem kanapę KROKUS. Po rozpakowaniu okazało się że na tapicerce są dwie plamki o szer. 1 cm. Zrobiliśmy zdjęcia i zgłosiliśmy reklamację w sklepie. Po tygodniu odezwała się pani z serwisu i umówiła serwisanta na następny tydzień. Serwisant przyjechał, popatrzył i zabrał kanapę do firmy. (Szkoda że firma Werxal wysyła serwisanta w jednej osobie. A gdyby mnie nie było w domu? Żeby chociaż wózek na dwóch kółkach).Po tygodniu przywiózł ją z wymienionym nowym obiciem. Znów sam. Tak że po trzech tygodniach reklamacja została załatwiona pozytywnie. Tak porządne firmy załatwiają reklamacje. Tylko jeszcze jedyny raz firma meblarska podeszła do mojej reklamacji. Kupiliśmy komodę w firmie MATKOWSKI. Śrubka wyszła na wylot drzwiczek na 1 mm. Po miesiącu przyjechała z poznania nowa komoda a starą zabrano. Oczywiście wszystko na swój koszt tak jak w firmie Werxal. To się nazywa podejście do klienta. Niestety to są jedyne znane mi przypadki. Kanapa jest wygodna i jestem z niej zadowolony. jeśli w przyszłości będę planował dalsze zakupy to na pewno zacznę od tej firmy. Gorąco polecam. A co do jakości wykonania to się okaże. Jeśli coś się będzie działo to na pewno o tym napiszę.

Martin

Nie polecam tej firmy. Absolutnie odradzam kontakt z tą firmą. Bardzo niemiły kontakt z serwisantem jak i panią od reklamacji. Utrudniają i odmawiają jakąkolwiek reklamację. Kartę gwarancyjną mają tak napisaną, że praktycznie nic nie podlega reklamacji. Produkty bardzo słabe jakościowo. Nie czytałem prędzej opinie o tej firmie i nieświadomy zakupiłem narożnik exodus, który okazał się strasznym bublem. Pianka straciła bardzo szybko swoje właściwości, cały skrzypi, fotel się rozleciał pufa praktycznie zarwana. Totalna masakra.

Marcin18787
@Martin

Ja trafiłem na rogówkę Oktawia i poleciłem ten mebel znajomym którzy tak jak i ja są bardzo zadowoleni z jakości wykończenia mebla i wygody. Sęk tkwi może w złym wyborze mebla do jego użytkowania a nie w firmie .

Niezadowolona klientka

Właściciel zawodzi, (usunięte przez administratora) nie uwzględnia reklamacji! Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Meblowy Werxal A.J.Wałdoch sp.j. - Toruń

• Jak się pracuje w Zakład Meblowy Werxal A.J.Wałdoch sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Meblowy Werxal A.J.Wałdoch sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Meblowy Werxal A.J.Wałdoch sp.j.?

Zakład Meblowy Werxal A.J.Wałdoch sp.j.
  • Leśna 13 A
    83-200 Toruń
  • NIP: 5920400338 REGON: 191134590 KRS: 0000065587

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Zakład Meblowy Werxal A.J.Wałdoch sp.j.