Warsaw Airport Services, Urząd Lotnictwa Cywilnego

Opinie o Warsaw Airport Services, Urząd Lotnictwa Cywilnego

anonim 2009-06-26 10:51:04
W WAS-ie jest ok, firma się rozwija, dba o pracowników, dostają bony na święta itp. jest ok.
Bejbe 2009-10-11 00:08:35
Buahaha firma dba o pracowników,dobre to chyba kierownik pisał....
Nielot 2009-11-09 16:40:23
Kierownik działu pasażerskiego ma chyba problemy z wlasną seksualnościa (nie jest gejem ale kobiet też nie lubi) i przez to praca z nim jest tragiczna. Człowiek - kompleks :)

Pracownicy: 5% super- reszta nic nie mające pojęcia o życiu wieśniaki. :P
misia 2010-04-11 21:36:46
Strasznie dziwna atmosfera pracy. Niby ok, ale godziny pracy bardzo męczące. Do tego abstrakcyjna polityka zmian dni i godzin pracy - dowiadujesz się z dnia na dzień że masz "zmianę" w grafiku i koniec. Musisz podpisać. Ludzie niby mili ale kapują jeden na drugiego. Kierownicy zmian boją się o własny stołek i nie mają własnego zdania.
anonim 2011-02-19 19:03:00
Racja z tym zakompleksionym kierowniczyna i wieśniakam i zarobki zenada klimat tragedia odradzam
zami 2016-05-19 18:01:37
Jeszcze niedawno nie słyszałem zbyt wiele na temat tej firmy. Jednak ostatnio poznałem gościa który tu pracuje i polecał firmę. Mówił , że jak będzie opcja to , żeby śmiało aplikować do nich . powodzenia
Zostaw swoją opinię o Warsaw Airport Services, Urząd Lotnictwa Cywilnego - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warsaw Airport Services, Urząd Lotnictwa Cywilnego