Loża Klub Aktora

Kraków

Opinie o Loża Klub Aktora

xyz 2011-06-04 16:47:43
Dla przyszłeo pracownika:
- dziewczęta są specjalnie wyselekcjonowane, maja być ładne i szczupłe ( tak, nie zatrudniano obrotnych i chccych pracować, dyż byli albo zbyt nieurodziwi albo posiadajacy kilka zbednych kiloramów). Dziewczyny sa wybierane przez wsplwłasciciela ktory kazda z kelnerek bacznie obseruje
- praca w obcasach, brak obcasów jest obciazany kara pieniezna
- stawka odzinowa to 4/h
- przecietna ilosc odzin pracy to co najmniej 10-12 h. Zdazało sie tak, ze prace zaczyna sie o 8 rano i konczy o 23. rafik jest niedostosowany do potrzeb, zbyt mało ilosc osob na zmianie.
- neurotyczny i bipolarny szef, stwarza [usunięte przez moderatora] klimat
- praca nad siły - jest was za mało? potrzebujesz pomocy? nie wyrabisz sie? jestes chory? dostajesz krwotoku z nosa? utykasz od obcasów? nic z teo! pracuj
- bardzo dobry manager, ratuje wiele sytuacji
- wielka rotacja obsługi
anonim 2011-07-04 23:52:03
Wysokie wymagania właściciela ale niezła kasa ostro ale warto praca dla zawodowca nie lenia -leszczy właściciel wyłapuje w sekundzie.Słowny ale wymagający właściciel ściga do pracy okropnie Gwiazdy out
grubcia 2011-07-04 23:56:52
bzdury pleciesz pracowałam znam klimat jakie kary pieniezne za obcasy co za brednie a co do wagi mam nadwage i dawałam rade trzeba zasuwać fakt ale tipy wysokie i o to chodzi przecież
hela 2016-04-19 23:45:05
Witam, to jak to w końcu jest z tymi karami pienięznymi, czy w ogóle jakieś są czy nie.
Zostaw swoją opinię o Loża Klub Aktora - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Loża Klub Aktora