Sieńko i Syn Sp. z o.o.

Białystok

Opinie o Sieńko i Syn Sp. z o.o.

Anonim 2011-06-11 15:09
Praca w rodzinnym biznesie to totalna klapa! Premie uzależnione od humoru! Odradzam szczególnie absolwentom!!!
popek 2011-08-15 00:04
ale serwis to co innego. Na górze pięknie ładnie bajeruje sie klienta, na dole mechanicy po 20lat z 3miesiecznym stażem rwą klocki tylne w B6 bez podlaczenia komputera. Żal mi ludzi, którzy jeszcze tam jeżdżą. Tylko Arefiew i TopAuto!! Taniej i bez uwag.
Anka s 2011-09-19 11:29
Dobra obsługa, sympatyczni ludzie.
Munio 2014-04-03 18:18
Odrazam pracę w tej firmie. Biznes rodzinny. Pan prezes sam nie wie czego chcę, jest arogancki, chamski, ma zerowe pojęcie o zarządzaniu ludźmi. Płace gorsze niż w biedronce, albo na kasie w markecie a jednak za samochody odpowiadasz.
Atmosfera do bani.
tylko prawda 2014-04-06 15:05
Popieram przedmówcę. Trzymajcie się z daleka. Atmosfera może nie byłaby najgorsza gdyby nie Główny "Zarządzający", który nie liczy się z ludźmi a przede wszystkim ich nie docenia, pracownik jest dla niego nikim. Jest wieczne niezadowolony, narzekający, skwaszony, wiecznie mu mało kasy,bez skrupułów, sentymentów i zastanowienia potrafi z dnia na dzień zostawić bez pracy. Co do zarobków to podstawa-słabość, co do premii- według wątpliwego humoru Wszechwiedzącego (10-20%)Żalpl
adi 2016-02-07 00:20
firma porażka... zgadzam się co do wpisu z niedocenianiem pracowników. płaca to najniższa krajowa plus premia a jeśli nie wyrobisz na premie to w Hipermarkecie dostaniesz lepszą stawkę... z czystym sumieniem nie polecam!!!
Moo 2016-05-17 12:30
Wiesz co, no nie wiem, moim zdaniem warto próbowac i generalnie uważam, że masz rację i nie chciałem czegoś powiedzieć nie tak, ale wiadomo, bywa dość różnie czasami, ale chyba dam radę też coraz lepiej
B6 2017-05-05 20:35
Stawka dla mechanika z doswiadczeniem 1200 pln + premia od przerobu . Wedlug wlasciciela mozna zarobic NAWET 2500 pln . Po ukonczeniu szkolen podstawa sie zwieksza .
Generalnie rekrutacja co pol roku , bo premia tak naprawde jest uznaniowa . Idziesz na urlop i nie wyrobisz godzin 1200 pln.

Uyk 2017-05-07 10:58
Jak to 1200zl ? To takie pensje jeszcze w Polsce sa? :)
Zostaw swoją opinię o Sieńko i Syn Sp. z o.o. - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sieńko i Syn Sp. z o.o.