Plastal

Gliwice

Opinie o Plastal

anonim 2009-04-16 18:51:28
PRACODAWCA I PRACOWNICY OK.
2009-06-16 11:24:19
SOLIDNA FIRMA
van PAN 2009-10-20 21:05:54
dla mnie bylo ok przed śmiesznym kryzysem.potem szał,rozpacz,gonitwa,nagonka,bali sie i boja banructwa.niewielka kasa, sporo wymagają, nie szanuje sie zbytnio pracownika, upodabniaja sie do Opla. a wiec jeli nie boisz sie zapierdzeilać jak messerschmit 8 h to mzoesz tam isc.pracownicy sa wprzadku kierownictwo juz niezbyt
pracownik 2009-11-19 16:32:01
Firma straszna, kierownictwo tragedia, szczegolnie .(usunięte przez administratora)donosicielstwo,klamstwa itd.
kierowca pan 2009-12-14 17:21:45
firma tragedia.szczególnie magazyn rozładunków.biuro i osoby tam przebywające a szczególnie pan tyran niby kierownik. kierowcy sami rozładowują towar na rampie.same próżniaki zero szacunku ale zapędy niemieckie.ciekaw jestem kto rządzi tą firmą.żal mi tam wszystkich.a ha i królowie portierni tzw.strażnicy teksasu.pozdrawiam panią wredną do granic możliwości.pozdrawiam całą resztę i życzę wytrwałośći i więcej optymizmu.
worbat 2009-12-14 19:20:43
porazka,czysty burdel,zadnych zasad moralnosci,a szczegolnie kobiety
kierownik 2010-01-07 11:47:43
Od tego jesteś niby kierowco!!!
anonim 2010-01-15 00:17:26
ta a magazyn i tak .(usunięte przez administratora)robi wiem bo tam pracuję.. tak kierowniku za dyche na twarz bym ci nawet nie napluł grubasie
2010 2010-01-27 18:12:11
Lucek tz sie ju tak tutaj nie pucuj na forum,grubas i tak kiedzđ ci dopadnie
Marian 2010-08-25 13:52:37
Podchody, kłamstwa, przekręty, brak szacunku, hipokryzja to tylko niektóre narzędzia jakimi operuje kierownictwo w tej firmie, zresztą nie tylko ono, bo tacy pożal się boże pseudo inżynierowie, którym się wydaje, że pozjadali wszystkie rozumy również nie stronią od choby wywyższania sie. Ja też skończyłem politechnike ale to nie oznacza, że jestem od kogoś lepszy albo mądżejszy.....naszczęście najgorsze lata swojej kariery zawodowej, czyli pracy w tej firmie mam już za soboą, życze wszystkim pracownikom powodzenia....w szukaniu nowej pracy!
anonimowi obserwatorzy 2010-12-01 15:43:20
a .(usunięte przez administratora) juz tu nie pracuje ale za to jest jeszcze lepszy .(usunięte przez administratora)
JO 2011-02-11 23:18:43
Potrzeba granulatu bo nie długo Plastal stanie bo granulat jest coraz droższy tak powiedział nam dyrektor
To zaczynamy akcję zbiórki plastiku dla plastala
arbiter 2012-04-06 20:49:53
a Ty niby kim jesteś, Internetowy poeto?????????????
arti 2014-02-28 10:56:07
Z tego co przeglądałem ostatnio stronę Plastal to dawno jej nie aktualizowali, aktualności są stare, szkoda, że o to nie dbają, to tez świadczy o firmie.
sebastian 2014-03-17 21:21:39
Na innym forum napisali, że w Plastal praca jest ok, ale z kierownictwem bywa różnie, czy nadal tak jest, czy było to jakieś osobiste odczucie?
Staszek 2014-04-11 13:56:24
Czy plastal ma w ogóle polską stronę internetową, bo na tej oryginalnej w domenie com sa jakies oferty pracy, ale mało rozumiem, dodam, że chodzi o plastal z gliwic.
strona 2014-12-04 17:19:00
jak dla mnei to firma z gliwic to nie do konca chyba ma strone internetowa. tak na prawde to nie moge ostatnio znalezc niczego innego. myslicie, ze jakos dzialac to warto by było tam sie w ogole pytac o prace i interesowac? bo ja tak na razie szukam sobie zastepcznej pracy bo poprzednia nic nie zmienia.
kikopol 2015-02-11 12:33:48
no dziwna sprawa, o niby strona internetowa ich istnieje, można ją jakoś znaleźć w internecie, ale zastanawia mnie właśnie czy na pewno istnieje, bo normlanie mi działa internet, ale teraz jak chciałem wczytać ich stronę to było, że :serwer nie odpowiada" czy jest jakiś błąd z wczytaniem, ale to raczej nie jest wina zasięgu tak sądze.
serwus 2015-02-25 21:49:24
Jakbyście wpisali chociaż plastal gliwice w google to byście wiedzieli co się stało! Bowiem na poczatku 2012 roku firma Plastic Omnium - światowy koncern wyspecjalizowany w produkcji plastikowych komponentów dla motoryzacji, sfinalizowała umowę przejęcia gliwickiej spółki Plastal. Mili jednak utrzymać zatrudnienie 620 osób, a sam Plastal upadał 2,5 roku! Tyle trwało postępowanie upadłościowe. Jak się wiedzie w nowej firmie?
misia 2015-03-17 14:38:39
to wiem, że firma sfinalizowała umowę przejęcia gliwickiej spółki Plastal, ale czy to jest jednoznaczne z upadkiem firmy? W sumie zalezy wszystko od właściela i rdy nadzorczej, ale wydaje mi się, że od tak nie można zamknąc nawet największej firmy..no może kryteriu 2,5 roku jest do przyjęcia, ale sama nie wiem.
tron 2016-05-13 20:32:55
firma nie posiada już własnej strony internetowej, a to chyba o czymś świadczy..
Zostaw swoją opinię o Plastal - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Plastal