Jark Polska

Opinie o Jark Polska

***** 2009-10-03 15:53:56
ta agencja to lipa jest polonczona z agencja w uk [usunięte przez admina] spolpracuje znimi [usunięte przez admina], cwaniaczki jakich malo nie polecam wyjechalem do pracy do uk i okazalo sie ze tosciema jeszcze wzieli za zalatwienie pracy kase chcialbym sie z tymi panami spotkac i pogadac po mesku mowiac po polsku Fraiernia
zadowolona 2014-04-30 22:09:35
wyjechałam z JARK-em do Angli przez 3-y miesiąc e byłam pod ich (opieką)płacili na czas i za urlop zapłacili teraz jestem na kontrakcie.Ogólnie jestem zadowolona że skorzystałam z oferty pracy.Chcę podziękować agecji JARK a szczególnie IRINIE!!!
kryształ 2016-04-24 20:52:45
@pedna ostatnio, czyli pół roku temu szukali kierowców kategorii c+e oraz szwaczki - opferty oczywiście do wielkiej brytanii. Skoro to Anglia, to zarobki sa na pewno bardzo dobre . No i super jerst to ze wynagrodzenie jest w trybie tygodniowym :-)
Zostaw swoją opinię o Jark Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jark Polska