elijot

Krosno

Opinie o elijot

Cuba 2009-09-09 22:27:22
Ceny za wynajem tragicznie wygórowane. pan(usunięte przez moderatora) wykończy drobnych kupców ( najemców) poprzez zmyślnie skontruowane umowy które wykluczają rezyganację z wynajmowanego lokalu jesli nie znajdzie się innego właściciela lokalu lub podnajęmcy. Jeśli Twój interes pada i tak musisz zapłacić co miesięczny wynajem a w Eliocie w Krosnie jest tragiczny. Juz teraz niektóre sklepy zapowiadaja swój upadek ponieważ podpisały umowy bezwględnie wymagające od pierwszego najemccomiesiecznych płatności czynszu( niebagatelna suma od 5 tys-od małego stoiska wzwyż). Tylko kilka dni,możę miesiąc lub dwa dzieliElioatas od upadku.
sam 2011-06-18 03:23:48
2 lata pozniej.....
Galeria ma sie swietnie,(usunięte przez moderatora)nikogo nie wykonczyl,rotacja najemców znikoma a (usunięte przez moderatora) pewnie wciąz handluje na bazarze...
sxz 2016-04-24 21:57:15
salmo, mam wrażenie, że niektórzy nie mają zielonego pojęcia jak robić biznes a pouczają innych. Szefostwo tutaj też za mocno nie wspiera
Zostaw swoją opinię o elijot - Krosno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie elijot