LAMPRE POLSKA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o LAMPRE POLSKA SP. Z O.O.

admin 2015-07-19 13:20:44
Masz najnowsze wieści o firmie LAMPRE POLSKA SP. Z O.O.? Podziel się wiedzą z innymi na naszym forum.
0000 2015-12-02 14:44:10
Lampre Kutno Czy ktoś z was może się podzielić opinią , atmosfera na produkcji godziny pracy? i jak z zarobkami ?
11111 2016-01-24 07:57:08
Nie warto myśleć o przyszłości w tym zakładzie. Dyrektor nie umie liczyć do 10, nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy. Wszyscy myślą tylko o sobie, każdy jest fałszywy i jest w stanie zrobić wszystko by dostać więcej niż 1500 zł, bo tyle dają na start. Warunki pracy fatalne, po całej hali opary z tworzywa sztucznego, które na pewno nie mają dobrego wpływu na zdrowie. Nie polecam pracy tam. Będziecie tylko figurkami i zwykłymi operatorami, którzy jak popełnią najmniejszy błąd, będa karani naganami i stawiani jako najgorsi z najgorszych. Macie tylko trzymać gębę na kłódkę i robić tyle godzin ile wam narzucą, do tego będziecie poniżani za bycie Polakami, bo przecież Włoch jest ponad wszystko. Pozdrawiam
22222 2016-01-24 11:03:54
W Lampre Kutno szukają teraz MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU jak tam wygląda ten etat?
Zostaw swoją opinię o LAMPRE POLSKA SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LAMPRE POLSKA SP. Z O.O.